Adana Oto Kurtarma

adana oto çekici

Profesyonel hizmet veren Adana oto kurtarma firmamız, yaptığı detaylı hizmet ile araçlarınız için sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Personellerimiz oto çekici hizmetini yaparken her zaman gereken ehemmiyeti gösteriyor. Aracınız için kurtarma hizmeti almanız gerekli olduğunda sizlere taşıma kaskolu hizmet vermek için hemen faaliyetlerimize başlıyoruz.

Adana Oto Kurtarma Fiyatları

Firmamız Adana oto çekici hizmeti ile araçlarınız arıza yaptığında ekibimiz ile görüşerek istediğiniz yere çekilmesini sağlar. Çekicilerimiz, kayar kasa ve sabit kasa çekiciler dışında tüm gövde tiplerine ait araç taşıma hizmeti sunar. Adana yol yardım hizmetimizle profesyonel destek için arayın.

adana araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
adana kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
adana minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
adana kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
adana otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
adana motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Adana'da Çekici Çeşitlerimiz

Oto kurtarma hizmeti veren firmamız her zaman gereken hassasiyeti göstererek araçlarınızın zarar görmeden kurtarılmasını sağlıyor. Tüm personelimiz işinin ehli olduğu için kurtarıcılar kullanılırken gereken hassasiyet gösteriliyor. Farklı bir çok nedenden dolayı kurtarma hizmeti almak istediğinizde her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Detaylı bir şekilde yaptığımız hazırlıklardan sonra araçlarınızı en iyi şekilde kurtararak bulunduğu yerden alıp istediğiniz yere taşıyoruz. Adana oto çekici fiyatları her zaman makul olan firmamız kaliteli hizmet sağlayarak sizlere yardımcı oluyor.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobillerinizin yolda kalma durumuna karşı acil kurtarma ihtiyaçlarınıza Adana'da Alo Oto Kurtarma cevap verir.

Otomobil Yol Yardım
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Adana'nın başta merkez olmak üzere tüm ilçelerinde kamyon kurtarma işlemlerini garantili olarak sağlamaktayız.

Kamyon Yol Yardım
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Profesyonel tır kurtarma araçlarımızla Adana'nın her noktasında 7/24 çekiciden faydalanabilirsiniz.

Tır Yol Yardım
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolda kalan veya kaza yapan bir otobüsü kurtarmak Adana'da firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Otobüs Yol Yardım
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

En çok tercih edilen Adana minibüs çekici firması olarak ekonomik fiyatlarla desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Minibüs Yol Yardım
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Adana motosiklet kurtarma operasyonlarıyla öne çıkan firmamız kaskolu çekici hizmeti de sunmaktadır.

Motosiklet Yol Yardım
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı

Sıkça Sorulan Sorular

Adana'da çekici faaliyetlerimizi yaparken karşılaştığımız soruları derledik.

Adana'da En Yakın Kurtarıcıya Nasıl Ulaşırım?
Adana'da Oto kurtarma hizmeti veren firmamız her zaman gereken hassasiyeti göstererek araçlarınızın zarar görmeden kurtarılmasını sağlıyor. Tüm personelimiz işinin ehli olduğu için kurtarıcılar kullanılırken gereken hassasiyet gösteriliyor. Farklı birçok nedenden dolayı kurtarma hizmeti almak istediğinizde her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.Detaylı bir şekilde yaptığımız hazırlıklardan sonra araçlarınızı en iyi şekilde kurtararak bulunduğu yerden alıp istediğiniz yere taşıyoruz. Adana oto çekici fiyatları her zaman makul olan firmamız kaliteli hizmet sağlayarak sizlere yardımcı oluyor. Yol yardım gibi profesyonellik gerektiren hizmetleri vererek araçlarınızın yolda kaldığı durumlarda sizlere destek veriyoruz. Çekicilerimiz sayesinde her araç kolay bir şekilde bulunduğu yerden kurtarılır. Arıza yapan araçlar veya kaza nedeniyle çekilmesi gereken araçların, ekibimiz en iyi şekilde çalışarak çekicilerimiz ile taşınmasını sağlıyor.
Yol Yardım Hizmeti Nasıl Yapılır?
Adana oto kurtarma ekibimiz yolda kalmış araçlar için yaptığı hizmetleri 7/24 sürdürüyor. Aradığınız her durumda personellerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek çekiciler ile araçlarınızı kurtarıyor. Herhangi bir sebepten dolayı araç çalışmadığında veya yolda kaldığınızda firmamızı arayarak çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Adana kayar kasa kurtarıcı hizmeti veren personellerimiz itina ile çalışarak araçlarınızı bulunduğu yerden alıyor. Hizmet kalitesinin yüksek olduğu firmamız oto kurtarma ve yol yardım işlemlerini en iyi şekilde yapıyor.
Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmeti Nedir?
Adana en yakın oto yol yardım ekibimiz yolda kaldığınızda sizlere, hemen müdahale ederek yardımcı oluyor. Detaylı şekilde yaptığımız çalışmalar ile araçlar için hemen yol yardım hizmetini sunuyoruz. Personellerimiz işini en iyi şekilde yaparak araçlarınızın kurtarılmasını sağlıyor. En yakın hizmet alabileceğiniz firma olarak bulunduğumuz sektörde her zaman itinalı hizmet veriyoruz. Adana oto kurtarıcı fiyatları firmamız da oldukça makul fiyatlarda bulunuyor.
Oto Kurtarma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Adana oto çekici fiyatları her zaman makul olan firmamız kaliteli hizmet sağlayarak sizlere yardımcı oluyor. Yol yardım gibi profesyonellik gerektiren hizmetleri vererek araçlarınızın yolda kaldığı durumlarda sizlere destek veriyoruz. Çekicilerimiz sayesinde her araç kolay bir şekilde bulunduğu yerden kurtarılır. Arıza yapan araçlar veya kaza nedeniyle çekilmesi gereken araçların, ekibimiz en iyi şekilde çalışarak çekicilerimiz ile taşınmasını sağlıyor.

Adana Oto Çekici Hizmeti

Adana en yakın oto yol yardım ekibimiz yolda kaldığınızda sizlere, hemen müdahale ederek yardımcı oluyor. Detaylı şekilde yaptığımız çalışmalar ile araçlar için hemen yol yardım hizmetini sunuyoruz. Personellerimiz işini en iyi şekilde yaparak araçlarınızın kurtarılmasını sağlıyor.

En yakın hizmet alabileceğiniz firma olarak bulunduğumuz sektörde her zaman itinalı hizmet veriyoruz. Adana oto kurtarıcı fiyatları firmamız da oldukça makul fiyatla Adana oto kurtarıcı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederek araçlar için kurtarma hizmeti veriyoruz. Elemanlarımız bulunduğunuz yere gelerek güzel şekilde yardımcı oluyor.

Aracınızı acil çekiciye yükleyerek istediğiniz yere taşıyoruz. Talep ettiğiniz her durumda personellerimiz yol yardım hizmetini sizlere uygun fiyatlar ile sunuyor.

çekici adana

Adana En Yakın Oto Kurtarma

Aracınız yolda mı kaldı? Yolculuk esnasında oluşabilecek arıza veya kazalar, her sürücünün başına gelebilecek durumlardandır. Bu tarz durumlarda araç sahipleri için en büyük kurtarıcılar, oto kurtarma firmalarıdır. Araçlarınızda yaşayabileceğiniz problemlere karşı, sizler için hızlı ve kaliteli bir çözüm sunan Adana en yakın oto kurtarma firmamız, yıllardır sektörde verdiği hizmetle müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Firmamız bünyesinde yer alan deneyimli ve uzman ekibimiz, her türlü araç problemini kısa sürede çözmekte ve aracınızı güvenli bir şekilde istenilen noktaya taşımaktadır. Bunun yanı sıra, firmamız aracınızın arıza tespiti ve tamir işlemleri için de hizmet sunmaktadır.

  Adana 7/24 Yol Yardım

  Adana en yakın oto yol yardım ekibimiz yolda kaldığınızda sizlere, hemen müdahale ederek yardımcı oluyor. Detaylı şekilde yaptığımız çalışmalar ile araçlar için hemen yol yardım hizmetini sunuyoruz. Personellerimiz işini en iyi şekilde yaparak araçlarınızın kurtarılmasını sağlıyor.

  En yakın hizmet alabileceğiniz firma olarak bulunduğumuz sektörde her zaman itinalı hizmet veriyoruz. Adana oto kurtarıcı fiyatları firmamız da oldukça makul fiyatlarda bulunuyor. Talep ettiğiniz her durumda personellerimiz en yakın çekici hizmetini sizlere uygun fiyatlar ile sunuyor.

  yol yardım adana
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Adana'da en geniş filo imkanıyla, Aladağ Oto kurtarma, Ceyhan Oto kurtarma, Çukurova Oto kurtarma, Feke Oto kurtarma, İmamoğlu Oto kurtarma, Karaisalı Oto kurtarma, Karataş Oto kurtarma, Kozan Oto kurtarma, Pozantı Oto kurtarma, Saimbeyli Oto kurtarma, Sarıçam Oto kurtarma, Seyhan Oto kurtarma, Tufanbeyli Oto kurtarma, Yumurtalık Oto kurtarma ve Yüreğir Oto kurtarma Hizmetlerine Tek Bir Noktadan Ulaşın.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Adana Oto Kurtarma Numarası

  Firmamızdan Adana’nın  her noktasına oto kurtarma talep edebilirsiniz. En çok tercih edilen oto kurtarıcı olarak 7/24 sizlere hizmet veren yapımıza 0850 308 50 17 numaralı Adana oto kurtarma telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

  Yolda kalma riski, kaza yapma, yakıt tükenmesi, lastik patlaması, araç arızası ve bunun gibi durumlarda personellerimiz yol yardım hizmetini sizlere uygun fiyatlar ile sunuyor. Oto kurtarma işlemleri, aracın yaşadığı soruna göre değişkenlik gösterir. Araç kurtarma işlemi, ilk olarak yaşanan soruna göre nasıl bir çözüm üretileceğinin tespit edilmesiyle başlar. Daha sonra, aracın kurtarılması, çekilmesi, taşınması, vinç yardımıyla yüksek yerlerden indirilmesi gibi işlemler yapılır. Tüm işlemler sırasında, aracın güvenliği ve hasar almaması için gerekli tüm önlemler alınır.

   

  adana kurtarıcı çağırma