Afyon Oto Kurtarma

afyonkarahisar çekici

Güçlü çözümler, anında kurtarma, Afyon oto kurtarma hizmeti, yolculuğunuzun kahramanı yollarda her zaman sizlerle. Afyon’da yol yardım konusunda sağlam geçmişe sahip firmamız sizlere olan hizmetlerine devam ediyor. Afyon çekici ihtiyaçlarınızda firmamıza ulaşmak bir tuş kadar yakınınızda. Hemen tıkla çekici çağır.

Afyon Oto Kurtarma Fiyatları

Kaliteli hizmeti uygun fiyatla almak için Afyon çekici fiyatları arasında kaybolmanıza gerek yok. Uygun fiyatlar Alo Oto Kurtarma tarafından sizlere sunulmakta olup bunların ayrıntısını aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

afyonkarahisar araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
afyonkarahisar kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
afyonkarahisar minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
afyonkarahisar kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
afyonkarahisar otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
afyonkarahisar motorçekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Afyon'daki Çekici Hizmetlerimiz

Özellikle Afyon oto çekici hizmetleri veren araç türleri farklılıklar göstermektedir. Çekiciler sunulan hizmete göre farklılık gösterdiği için çekici talep ederken arıza veya kaza yapan aracınız modelini söylemeniz oldukça önemlidir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Nerede olursanız olun en çok ihtiyaç duyduğunuz an da Afyon kurtarıcı hizmetimiz otomobil türü araçlarınızı çekmek için yanınızda.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

365 gün boyunca kesintisiz ağır tonajlı çekici işlemleri için Afyon'da kamyon çekicisi hizmeti veren firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Römorklu veya römorksuz tırlar için güvenilir şekilde çekici hizmeti almak istiyorsanız alotokurtarma.com üzerinden bize ulaşın.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcularınız ve yolculuklarınız perişan olmasın diye Bursa'da otobüs çekicisi hizmeti için sektörün öncüsü olan bizlerle iletişime geçin.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Dolmuşlardan tutunda midibüslere kadar her türlü aracın çekimi için Afyon'da minibüs çekicisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla Afyon'da motosiklet çekicisi hizmetimiz sayesinde güçlü kollarımızda emniyette hissedin.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ücret ödemeden ücretsiz çekici hizmetinden faydalanmak için Afyon'da kaskolu araç çekme işlemi sağlayan aracınızın kaskosunu yapan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bursa yol yardım şirketleri arasında en uygun fiyatlarla size Alo Oto Kurtarma destek sağlayacaktır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekici hizmeti esnasında yaşanan her türlü olumsuz durum hizmet veren çekicimizin özel kaskosu tarafından karşılanacak olup sizi asla mağdur etmeyecektir.

Afyonkarahisar'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Hizmetlerimize ulaşarak Afyon'da çekici yardımı almak için 08503085017 nolu hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

Afyon Oto Çekici

Hizmet çeşitliliği denilince Afyon çekici firmaları arasında ilk akla gelecek firma alotokurtarma.com olmaktadır. İşte bu yüzden Aydın oto kurtarıcı araması yapılınca Alo Oto Kurtarma firmamız ilk sırada karşınıza çıkmaktadır. Şehrimizde verdiğimiz hizmetlere bakacak olursak;

•Otomobil çekme hizmeti
•Minibüs ve Kamyonet çekme hizmeti
•Otobüs ve kamyon çekme hizmeti
•Motosiklet çekme hizmeti

afyon oto kurtarma fiyatları

Afyon En Yakın Oto Kurtarma

İlk olarak firmamızı Afyon'da en yakın çekici şirketi yapan Afyon ilçelerinin tamamında her türden araçlar ile hizmet vermemizdir. Şirketimiz başta şehir merkezi olmak üzere Afyon'un Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Şuhut ve Sultandağı ilçelerinde çekiciler bulundurur. İşte bu yüzden Afyon araç kurtarma şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma en ön planda yer almaktadır.

  Afyon 7/24 Yol Yardım

  Gecemizi gündüzümüze katarak çalıştığımız Afyon'da acil çekici ihtiyacına anında cevap veriyoruz. Afyon oto kurtarma şirketlerine bakıldığında farklı araç türleriyle Alo Oto Kurtarma geniş bir filoya sahiptir. Filoyu inceleyecek olursak;

  •Afyon sabit kasa çekici
  •Afyon ahtapot çekici
  •Afyon kayar kasa çekici
  •Afyon düzbeden çekici
  İşte bu çekiciler ile her türlü soruna anında müdahale imkanımız oluşmaktadır.

  afyon en yakın çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Afyon il merkezi başta olmak üzere Başmakçı oto kurtarma, Bayat oto kurtarma, Bolvadin oto kurtarma, Çay oto kurtarma, Çobanlar oto kurtarma, Dazkırı oto kurtarma, Dinar oto kurtarma, Emirdağ oto kurtarma, Evciler oto kurtarma, Hocalar oto kurtarma, İhsaniye oto kurtarma, İscehisar oto kurtarma, Kızılören oto kurtarma, Sandıklı oto kurtarma, Sinanpaşa oto kurtarma, Şuhut oto kurtarma ve Sultandağı oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Afyon Oto Kurtarma Numarası

  Telefonlarda mutlaka bulunması gereken Afyon'un yol yardım numarası firmamıza ait olan 08503085017'dir. Yolda kalmanın stresini yaşamadan güvenle seyahat etmek isterseniz, Afyon'da oto çekici numarası olan numaramızı aramanız halinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Çözüm için numaramıza tıklayarak en yakın ve aracınıza uygun çekici ekibini size yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.
  Alo Oto Kurtarma firması olarak karayolu taşıtlarını çekme işlemlerinde T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi ile belgelendirilmiş profesyonel ve onaylı çekiciler hizmet verir. İşte bu nedenle firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.