Ahırlı Oto Çekici

ahırlı çekici hizmeti

Yolda kaldığınızda içinizde yer edinen kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Ahırlı oto çekici filomuz ilimizde uzman kadrosu ile zirvede yerini alır. Akören çekici hizmetimizden ve sağladığımız kolaylıklardan anında faydalanın.

Ahırlı Oto Kurtarma Fiyatları

Tercihlerinizi bizlerden yana şekillendirmek için saha içinde çalışmalarımız sürer. Amacımız Ahırlı çekici fiyatları listemizin sektöründe en makulü olmasıdır.

ahırlı araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ahırlı kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ahırlı minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ahırlı kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ahırlı otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ahırlı motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ahırlı Çekici Hizmetlerimiz

Yaşadığınız olumsuzluklar sizlerin aklında güzel hatıralara dönüşsün isteriz. Bu amaçla Ahırlı 7/24 yol yardım desteğimizi zaman fark etmeksizin sizlere sağlarız. Güvenle kurtarma işleminizi başlatarak aracınızı güvenilir ellere teslim edin. Bu alandaki her ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz ekibimize taleplerinizi iletebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kıymet verdiğiniz araçlarınızın arıza ya da kaza durumlarında Ahırlı araç kurtarma desteğimizi yanınızda hissetmenizi isteriz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Şehirler arası yollarda ya da ağır işlerinizde en büyük destekçiniz olan kamyonlarınızı Ahırlı kamyon çekicisi güvencesiyle çekelim.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yolda kalan tırlar ne kadar az olsa da Ahırlı tır çekicisi faaliyetimizi güvenle talep edebilirsiniz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüsleriniz yolda kalınca sizlere dert olmasın. Ahırlı otobüs çekicisi araçlarınıza tam destek sağlar.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Filomuzda yer alan ekibimiz ve ekipmanlarımızla Ahırlı minibüs çekicisi ihtiyaçlarınızı karşılamak isteriz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Yol arkadaşınız haline gelen motosikletlerinizi Ahırlı motosiklet çekicisi kalitesiyle çekelim.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Çekicinizi hangi kuruluşlardan çağırdığınıza önem vermelisiniz. Öncelikli olarak kaskonuz var ise şirketinizle görüşerek ücretsiz çekici hakkınızı sorgulamalısınız. Ahırlı kaskolu araç çekme işlemlerinizde şirketimizin güvenilir platformları en makul fiyatları sizlere sunar. Bu alanda uzun zamandır süren varlığımızın beraberinde getirdiği tecrübelerden sizlerin faydalanmasını isteriz. Şirketimiz sunacağı çekici işlemlerinde minimum düzeyde ücret talep eder.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kaskonuzu satın alırken kapsamına neleri aldığını detaylıca öğrenmenizi isteriz. Kaskolar bazı durumlarda araçlarınızın başına gelen hasarlı karşılamayabilir. Bu nedenle neleri karşılayıp neleri karşılamadığını öğrenmeniz oldukça önemlidir. Genel olarak baktığımızda kaskolar sağladıkları teminatlarla belirli ölçülerde hasarlarınızın büyük çoğunluğunu karşılar. Bunun yanında ikame araç da sizlere sağlayabilir. Bu durumların dışında yetkili çekicilerimiz tarafından araçlarınızın yüklenmesi sırasında meydana gelen bir hasar şirketimizce çekici kaskosu kapsamında karşılanır. Her alanda güven veren firmamız bu gibi olumsuzluklarda da güveninizi almayı ister. Sizlerin rahat bir hizmet alması önceliğimizdir.

Ahırlı'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Taksitli seçeneklerimizden faydalanacağınız gibi güncel fiyatlarımız yıl boyunca sabittir. Yararlanmak için 0850 308 50 17 hattımızı aramanız yeterlidir.

Ahırlı Oto Kurtarma

Şehirler arası araç taşımalarında güvenliği daima ön planda tutarız. Bu amaçla trafiğin en küçük taşıtları olan motosikletlerinizi bile Ahırlı yol yardım şirketleri kapsamında güvenle taşırız. Ahırlı çekici firmaları tarafından sağladığımız hizmetlerin hepsinde çekici kaskonuz yapılır. Bu sayede taşıma sırasında meydana gelebilecek bir hasarı düşünmenizi istemeyiz. Bizimle en kaliteli hizmeti alarak özel olduğunuzu hissetmenizi arzularız. Her alanda destek olmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürürüz. Ahırlı oto kurtarma şirketleri adına faaliyette bulunan araçlarımız;

 • Ahırlı sabit kasa çekici
 • Ahırlı kayar kasa çekici
 • Ahırlı ahtapot çekici
ahırlı araç kurtarma fiyatları

Ahırlı En Yakın Oto Kurtarma

İlçemizin her köşesinde araçlarımız daima hazırda bekler. Gerekli olan her ekipman yeni model araçlarımızda mevcuttur. Ahırlı en yakın çekici talebinde bulunmanız harekete geçmemiz için yeterlidir. Ahırlı acil çekici isteklerinizi mutlaka iletin. Hizmetimizin ulaştığı Ahırlı mahalleleri; Bademli, Çiftlik, Balıklava, Kayacık, Kuruçay, Erdoğan, Aliçerçi, Karacakuyu, Büyüköz, Küçüköz ve daha birçok konumda güvenli çekici hizmeti sağlarız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi