Akpınar Oto Çekici

akpınar acil çekici

Aracınız hava şartları yüzünden yolda kaldığı zaman ya da herhangi bir olumsuzlukta sizi yarı yolda bıraktığın zaman Akpınar oto çekici ekiplerimiz çağrılarınıza hızlıca dönüş yapmaktadır. Öncelikli amacımız ortaya çıkan sorununuza yardımcı olmak ve sizlerin bu hizmetten en verimli şekilde yararlanmanızı sağlamak. Akpınar yol yardım Kırşehir ili sınırları içerisinde bulunabilecek en yetkili kurtarıcı olmaktadır.

Akpınar Oto Kurtarma Fiyatları

Fiyatlarını bilmeden asla çekici çağırmamalısınız. Firmamız Akpınar çekici fiyatları listemizle tereddüt etmeden bizlere ulaşmanız için en tutarlı ve en açık şekilde fiyatlarımızı sizlere sunmaktadır. Sıradaki çekicimiz Akpınar 7/24 yol yardım için sizlerin çağrılarını beklemektedir.

akpınar araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akpınar kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akpınar minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akpınar kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akpınar otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akpınar motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Akpınar Çekici Hizmetlerimiz

Bulunduğunuz zor durum içerisinde güvenilir çekici bulmak için zamanınızı tüketmemelisiniz. Bizlere bildirmiş olduğunuz konumunuza en yakın kurtarma ekibimiz dakikalar içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Akpınar araç kurtarma filomuzla sizler de profesyonel ellerden desteği arzulamalısınız. Çekici araçlarımız taleplerinizi karşılamak üzere yollarda olmaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Sizin de aracınızla olan hayalleriniz yıkılmasın. Otomobiliniz için kurtarma hizmetlerini firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Zor zamanlarınızın telafisi Akpınar kamyon kurtarma ile olmaktadır. Ağır tonaj işinde uzman filomuza güvenebilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Karayolların cefasını çeken tırlarınızda yolda kalmasın istemekteyiz. Akpınar tır kurtarma her zorlu koşulda yanınızdadır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sizler aracınız kurtarılırken durup nefeslenin diye Akpınar otobüs çekicisi ekibimiz ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticaretin vazgeçilmezi ticari araçlarınıza özel Akpınar minibüs çekicisi hizmetimiz her zaman aktiftir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Sizlere karanlık gecelerden aydınlık gündüzlere kadar hizmet vermekteyiz. Akpınar motosiklet çekicisi faaliyettedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aracınızın güvenli şekilde seyir halinde bulunması için sizler ekstra önlemler almak istemektesiniz. Bu önlemlerden biri devlet tarafından sizlere yaptırılan zorunlu trafik sigortası olmaktadır. Zorunlu trafik sigortası belli başlı bazı teminatlar sağlasa da tam bir koruma için kasko poliçeniz olmalıdır. Özel olarak aldığınız bu hizmet içerisinde ücretsiz çekici hakkınızda bulunmaktadır. Ancak kasko şirketleri Akpınar kaskolu araç çekme taleplerinizde yetkili firmalarla bunu sağlamaktadır. Firmamız bu durumda yetkili olmayıp ücret talep etmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Taşıtınız için belli risklere karşı koruma sağlayan özel firmalar sizlerden alacağı ücretlerle teminatlar sağlamak istemektedir. Aracınızın lastik, patlaması, akü bitmesi, mekanik arızalar ya da daha kötü olarak kazalar, yangınlar gibi durumlarda hasar alması halinde zararınızı teminat oranında karşılamaktadır. İkame araç tahsisi gibi güzellikler de yine sizlerin aldığı hizmet paketi içerisinde sunulmaktadır. Firmamız sizlerin binmeye kıyamadığı özel araçlarınızı olabilecek en titiz şekilde çekme hizmeti verirken oluşabilecek bir hasara karşı da firmamız bünyesinde sigorta sağlamaktadır. Aracınızın bizlerle güvende olduğunun garantisini verebilmekteyiz.

Akpınar'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekici çağırıp gözleriniz uzak yollara dalmasın. 0850 308 50 17 numaramızdan taleplerinizi hızlıca ulaştırın. Sunulan avantajlı fiyatlarımızla cebinizi ve aracınızı güvence altına alın.

Akpınar Oto Kurtarma

Filomuz aracınızı çekerken Akpınar’da araç kurtarma hizmetinin tüm zahmetli işlerini omuzlayarak sizlerin yükünü üzerinizden almaktadır. Akpınar yol yardım şirketleri içerisinde bakımlı araçlarımızla ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı bünyesinden alınan yetki belgelerimizle işlemlerinizi çözüm odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Akpınar çekici firmaları olarak kazaya karışan, arızalanan, teknik aksaklıklar yaşayan taşıtlarınızı en uygun çekicilerle çekmekteyiz. Akpınar oto kurtarma ekiplerimizin kullandığı araçlar aşağıda yer almaktadır.

 • Akpınar kayar kasa çekicisi
 • Akpınar sabit kasa çekicisi
 • Akpınar ahtapot çekicisi
akpınar oto kurtarıcı

Akpınar En Yakın Oto Kurtarma

Başarıları her zaman gözler önünde olan firmamız sizlere bunu yansıtabilmek için ilimizin çeşitli konumlarında araçlarımızı hazırda tutmaktadır. Akpınar mahalleri içerisinde yolda kaldığınız anca hızlıca ulaşmanız için daha uygun bir çözüm bulunmamaktadır. Akpınar oto çekici numarası araçlarımızda yazmakla birlikte sitemizden de hızlıca ulaşma imkanı sunulmaktadır. Şirinevler, Kaleyazı, Alipaşa, Cumhuriyet, yenidoğan, Gülveren, Aşağıhomurlu, Çayözü, Çalıburnu ve daha birçok konumda bulunmaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi