Aksaray Oto Kurtarma

aksaray çekici

Çekici hizmetleri konusunda güvenilir bir çözüm arıyorsanız, Aksaray oto kurtarma ihtiyaçlarınızda firmamız sizin için en doğru adrestir. Aksaray yol yardımı ekibimiz, lastik patlaması, akü bitmesi, yakıt tükenmesi gibi küçük arızaları bile hızla çözerek sizin yola devam etmenizi sağlayacak. Aksaray oto çekici hizmetimiz araçlarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor.

Aksaray Oto Kurtarma Fiyatları

Beklenmedik anlarda meydana gelen yolda kalma veya kaza gibi durumlarda sizlere Aksaray'da çekici fiyatları konusunda en ekonomik desteği sunuyoruz. Kredi kartınıza 12 taksit yapabildiğimiz fiyatlarımız aşağıdaki tablodaki gibidir. Müşteri temsilcilerimizden konumunuza destek talebi için lütfen iletişime geçiniz.

aksaray araba çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aksaray kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aksaray minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aksaray kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
aksaray otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
aksaray motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Aksaray'da Çekici Çeşitlerimiz

Alo Oto Kurtarma geniş araç filosuyla her ağırlık sınıfına uygun tüm gövde tiplerinde Ankara'da sabit kasa çekici, kayar kasa, iş makinası taşıma, ahtapot araç kurtarma çekici, konteynır taşıma, vinç ve platform taşıma, forklift taşıma, JSB taşıma gibi bir çok alanda hizmet sağlar.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Alo oto kurtarma Aksaray'da yol yardım hizmetlerinde otomobil kurtarıcı hizmeti en çok tercih edilen çekici oldu.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Aksaray'da kamyon çekici hizmetinde tecrübeli ekipleriyle her an yanınızda yer alıyoruz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Garantili çekici hizmetlerimizle Aksaray'da tır kurtarma operasyonlarımız tüm hızıyla sürüyor.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Profesyonel olarak Aksaray'da otobüs çekicisi operasyonları gerçekleştiriyoruz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yolda kalan veya kaza yapan minibüslere Aksaray minibüs çekici hizmetlerimizle destek sağlıyoruz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Uygun fiyatlar konusunda Aksaray motosiklet çekicisi hizmetini bizden alabilirsiniz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı

Sıkça Sorulan Sorular

Aksaraylılar'ın en çok sorduğu soruları derleyip sizler için cevaplandırdık. Aklınıza takılan herşeyi bizlere arayarak da sorabilirsiniz.

Çekici Nedir ve Çekici Ne İşe Yarar?
Yolda kalmış veya arızalanmış bir aracı taşımak için kullanılan motorlu bir araçtır. Çekici genellikle büyük, güçlü bir motoru ve özel olarak tasarlanmış bir şasiyi, vinç sistemini ve taşıma ekipmanını içerir. Bu ekipmanlar, hasar görmüş veya arızalı bir aracı kaldırmak ve taşımak için kullanılır. Çekici ayrıca kasko kapsamında yer alan araçlara da hizmet vermektir ancak Aksaray'da kaskolu araç çekme hususunda sürücüler kasko veya sigorta şirketleri ile iletişime geçmelidir.
Yol Yardım Hizmeti Nasıl Yapılır?
Anlaşmalı olmuş olduğunuz sigorta şirketi tarafından poliçenize özel olarak hazırlanan yol yardım desteği içerisinde çekici hizmeti de yer almaktadır. Ancak bazı özel durumlar gerekçesi ile poliçe darlaştırıldığı için bu imkân sunulmuş olmayabilir. Kendi imkanlarınız doğrultusunda çekici hizmeti talep etmeniz karşısında Aksaray çekici numarası arayışına girmiş olmanız gerekmektedir. Firmamız pek çok araç sayısı ve kurtarıcı sayısı ile yol yardım desteği isteyen pek çok sürücüye profesyonel şekilde hızlı hizmet sunmaktadır. Aksaray oto çekici hizmeti tarafımızdan yolda kalmış ya da kaza yapmış pek çok kişiye kolaylık sunmaktadır.
Araç Çekici ve Kurtarıcı Aynı İşlevi Mi Görür?
Aksaray araç çekici hizmeti vermekte olan firmamız aracınızı çektirmek istediğiniz durumlarda hızla olaylara müdahale etmektedir. Kurtarıcı ve çekici aynı işlemi görmektedir. Kurtarıcı ve çekici kavramları trafik hayatının en bilindik kavramlarıdır. İkisinin de aynı işlevi görüyor olması farklı çeşitlerinin bulunuyor olmasından kaynaklanıyor olsa da sonuç itibariyle araç kurtarıcı ve çekici aynı işlevi görmektedir. Sadece yol yardım desteği talep eden aracın markasına ve modeline göre bazı değişiklikler olacağı için çekici yöntemleri de değiştirilebilir.
Kasko Poliçesi Aynı Hizmeti Karşılar Mı?
Aracınızın kaskosu olması halinde çekici hizmetinden kaskonuzu arayarak ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz. Alo Oto Kurtarma olarak bizler bir sigorta veya kasko şirketinden aşağı kalmayacak şekilde mağduriyetinizi gidermek için var gücümüzle çalışmaktayız.
İç Anadolu Bölgesinde Biz

Aksaray Oto Çekici Hizmeti

Oto kurtarma hizmetlerinde fiyatlar, kurtarılacak aracın bulunduğu nokta ve gidilecek mesafeye göre belirlenmektedir. Aksaray oto kurtarıcı fiyatları konusunda, doğru fiyatlandırma ve hızlı hizmet için iletişime geçebileceğiniz güvenilir bir seçenektir.

Aksaray ahtapot çekici sıklıkla kullanılan bir kurtarıcı yöntemi olsa da farklı kurtarma yöntemleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Aksaray’da kayar kasa çekici çeşidi genellikle az da olsa hareket ettirilebilecek araçlarda kullanılması tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde araç kayar platforma hafif hareketlerle taşınır. Aksaray oto çekici burada devreye girerek sorunsuz bir şekilde aracınızı bulunduğu yerden çekerek gerekli olan yeni adrese nakleder.

aksaray ahtapot kurtarıcı

Aksaray En Yakın Oto Kurtarma

Araç arızası durumunda Aksaray'da oto kurtarma şirketleri tarafından hizmet almak daha sağlıklı bir yöntemdir. Birden fazla kurtarıcı aracı bulunan firmamızın sıkıntılı olan araca müdahalesi oldukça hızlıdır. Aksaray'da yol yardım desteği almak için firmamızla iletişime geçmeniz halinde sorunun hızlı ve pratik bir şekilde çözülmesini sağlarız.
Lastik patlaması, yakıt tükenmesi, yol durumlarından kaynaklı arızalar ve kaza yapma gibi durumlarda Aksaray'da en yakın çekiciyi arayın. Hizmetlerimizi Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ve Sultanhanı ilçelerinin tamamından talep edebilirsiniz.

  Aksaray 7/24 Yol Yardım

  Mevcut Aksaray çekici firmalarından farkımız Aksaray ilçelerinin tamamında oto kurtarma hizmetini 7/24 sağlayış oluşumuzdur. Kurumumuz ücretsiz çekici olmasa da talebiniz karşısında sizleri zora sokmayacak şekilde ödeme planları da oluşturmuştur. Ödeme yöntemi olarak Aksaray yol yardım şirketleri arasında taksit kullanılması sizleri sıkıntılı sürecin zorluğundan kısmen de olsa uzaklaştırmayı hedeflemiştir.

  Aynı zamanda Aksaray acil çekici hizmeti de sağlamış olduğumuz olanaklar arasında yer almakta ve bu sayede sizlerin yollarda yalnız olmadığınızı sizlere göstermekteyiz.

   

  aksaray oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    En geniş filo imkanıyla, Aksaray yol yardım hizmetlerine Ağaçören Oto kurtarma, Eskil Oto kurtarma, Gülağaç Oto kurtarma, Güzelyurt Oto kurtarma, Ortaköy Oto kurtarma, Sarıyahşi Oto kurtarma ve Sultanhanı Oto kurtarma Hizmetlerine Tek Bir Noktadan Ulaşın.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Aksaray Oto Kurtarma Numarası

  Trafikte yer alan pek çok araç belli başlı birtakım sebeplerden dolayı trafiğin aksamasına sebep olacak şekilde yolda kalabilir. Bu sebepler içerisinde Aksaray ilçelerinde araç arızalanması, trafik kazası, yakıt bitimi, akünün tükenmesi, yanlış park gibi durumlar trafiğe aksatır. Bu durumda yol yardım desteği genellikle çekicilerden sağlanır.

  Yaşanan olumsuz anlarda pratik çekici hizmetimizden yararlanmak için Aksaray oto çekici numarası olan 0850 308 50 17’yi arayıp talep oluşturabilirsiniz.

  Son olarak T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, karayolu taşıtlarının güvenliğini ve düzenli bir şekilde kullanımını sağlamak için çeşitli düzenlemeler yapmaktadır. Bu düzenlemeler kapsamında, K1Ö belgesi de önemli bir rol oynamaktadır. Bu belge, karayolu taşıtları için uygunluk ve kalite standartlarını belirler ve bu standartlara uygun olan taşıtların kullanımına izin verir. Bu belge firmamız bünyesinde bulunan bütün çekicilerde mevcuttur.