Akşehir Oto Çekici

akşehir çekici numarası

Zor zamanlarınızda çektiğiniz sıkıntıları bilerek kurtarıcı konusunda sizleri rahat ettirmek için Akşehir oto çekici hizmet verir. Akşehir çekici desteklerimizi olabilecek en makul düzeyde ve en üst kalitede sunarız.

Akşehir Oto Kurtarma Fiyatları

Taleplerinizi sizlerden duymak bizim için önemlidir. Konu fiyat olunca Akşehir çekici fiyatları fiyat konusunda taleplerinizi fazlasıyla karşılar.

akşehir araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akşehir kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akşehir minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akşehir kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akşehir otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akşehir motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Akşehir Çekici Hizmetlerimiz

Bambaşka bir kurtarıcı deneyimi için sizlerin destekçiniz olmaya hazırız. Akşehir 7/24 yol yardım ekiplerimiz araç gurubunuza uyan kurtarıcılarla ihtiyaçlarınızı bilerek destek olmak ister. Bu alanda aldığımız eğitimlerimizle filomuzun gücüne güç katarız. Sizlerin de desteğini alarak hizmetlerimizi daha ileri taşımak isteriz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kendi yolunuzda hayatınızın güzelliklerinin tadına varmak için yolda kalan araçlarınızı Akşehir araç kurtarma ile çekelim.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Şirketimiz özel araçlarınızın neye ihtiyacı olduğunu bilir. Bu nedenle kamyonlarınızı uzman ellere teslim edin.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tecrübelerimizi en iyi konuşturacağımız alan tır çekmektir. Akşehir tır çekicisini talep edin.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Filomuzda şehirler arası yolcu taşımacılığının en büyük destekçisi Akşehir otobüs çekicisi yer alır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Hasar alan minibüsleriniz işlerinizi aksatmasın ve sizlerin destekçisi olmaya devam etsin. Akşehir minibüs çekicisi faaliyettedir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ekonomik çekici arayışlarınız ile motosikletlerinizi çektirmek isterseniz Akşehir motosiklet çekicisi yanınızda.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar teminatlarla hayatınızın birçok alanında yardımcınız olur. Hasar alan araçlarınızın hasarlarını bu teminatlarla büyük ölçüde karşılar. Bu amaçla ikame araç, yedek parça değişimi, ücretsiz çekici gibi konularda da destekçiniz olur. Akşehir kaskolu araç çekme taleplerinizde kasko şirketinizin anlaşmalı olduğu çekici var ise sizleri faydalandırır. Ancak şirketimiz kaskolu ayrımı yapmaksızın her ihtiyaca uygun fiyatlarla sizlerin yollardaki en büyük destekçisidir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kaskolar hasarları karşılama konusunda belirli sınırlar koyar. Bu sınırları nasıl belirlediğini ve kapsamına neleri aldığını öğrenmek için öncelikle yetkili şirketinizle görüşme sağlamalısınız. Masraflarınızın çok olması sizler için elbette bir külfettir. Bu durumu lehinize çevirmek için kasko tarafından sağlanan teminatlarınızın içeriğini tam olarak bilmelisiniz. Piyasadaki eksik bilginin aksine tam bilgi ile bir adım önce olursunuz. Şirketimizden hizmet talep ettiğinizde araçlarınıza çekici sigortanız anında yapılır. Bu amaçla öncelikli olarak sizlerin güvenini kazanmayı talep ederiz.

Akşehir'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Şehrimizde çekicinizi çağırmak için 0850 308 50 17 numaramız rehberinizde mutlaka kayıtlı olmalıdır. Güncel ve değişmeyen fiyat garantisi sunan şirketimizin kolaylıklarından faydalanın.

Akşehir Oto Kurtarma

Trafikte seyir halinde iken jant kırılması, lastik patlaması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ya da kış aylarında akü bitmeleri de yaşayabilirsiniz. Akşehir yol yardım şirketleri bu konularda destekçiniz olmak için donanımlı araçlarını hazırda bekletir. Akşehir çekici firmaları bünyesinde faaliyet gösteren ailemizin güler yüzlü personelleri ve bu alandaki bilgisi ile almak istediğiniz kalitenin daha da iyisini bulursunuz. Akşehir oto kurtarma şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren araçlarımız;

 • Akşehir kayar kasa çekici
 • Akşehir sabit kasa çekici
 • Akşehir ahtapot çekici
akşehir kurtarıcı firmaları

Akşehir En Yakın Oto Kurtarma

Konya ilimizde Akşehir en yakın çekici ihtiyacınızın cevabı bizleriz. Akşehir acil çekici taleplerinde ilk tercihiniz biz olmalıyız. Hizmetimizin ulaştığı Akşehir mahalleleri; Yeni, Yarenler, İstasyon, Gazi, Altunkalem, Kileci, Seyran, Doğrugöz, Kozağaç, Adsız, Çakıllar, Selçuk, Karahüyük, Yıldırım, Altuntaş, Ortaköy, Yazla, Meydan, Atakent, Çamlı, Kuruçay, Karabulut, Engili, Kızılca, Ilıcak, Gölçayır, Reis, Anıt, Savaş, Gedil, Yaylabelen ve daha birçok konuma hizmet sağlarız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi