Aliağa Oto Çekici

aliağa oto çekici

Güzel şehrimiz İzmir’in ne kadar yoğun trafiğinin olduğunun ve bu trafikte her an yolda kalma durumunuzu düşünerek Aliağa oto kurtarma hizmetini ekonomik çekici fiyatlarımızla veriyoruz. Firmamız Aliağa 7/24 yol yardım hizmetini T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının verdiği K1Ö belgesiyle sunar. Aracınızın sınıfı fark etmeksizin 7/24 yol yardım hizmetini her sınıf araç için sunuyoruz.

Aliağa Oto Kurtarma Fiyatları

Sizlere özel Aliağa oto çekici ücretlerimiz sayesinde hem cebiniz hem siz yorulmadan bu hizmeti alıyorsunuz. Asıl hedefimiz sizlere en iyi hizmeti en ekonomik fiyatla vermektir. Şehiriçi ve şehirlerarası araç çekme ve araç taşıma işlemlerini acil çekici şeklinde yürütebilmekteyiz.

aliağa araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aliağa kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Aliağa kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Aliağa otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Aliağa motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Aliağa'da Çekici Hizmetlerimiz

Aracınızın ne kadar ağır olduğu yada hangi sınıfta olduğu önemli olmadan profesyonel Aliağa kurtarıcı hizmetini Alo Oto Kurtarma ekiplerimizle veriyoruz. Tüm işlemlerimiz sigortalandığı için gönül rahatlığı ile bizleri arayın ve Aliağa araç kurtarma hizmetini alın.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Gece gündüz demeden, yorulmadan, üşenmeden Aliağa'da otomobil çekicilerimiz hizmetinizde.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağır vasıta olmanızdan korkmayın, sizlere özel Aliağa'da kamyon çekicilerimizle ucuz yol yardım fiyatlarımızla yanınızdayız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tırların ağı yükleri çektiğinizi biliyoruz ve bizden alacağınız Tır ve diğer ağır vasıta çekicilerimizle yardımınıza yetişiyoruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

İlçemizde sadece tarafımızca verilen Aliağa otobüs çekici hizmetinin ayrıcalığını yaşayın.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Taksitli bir şekilde Aliağa'da minibüs çekici hizmeti yalnızca tarafımızca verilen ayrıcalıklı bir hizmettir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Uzman ve profesyonel biçimde Aliağa motosiklet çekici hizmetini sadece bizde bulabilirsiniz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Araç fiyatlarının pahalılığı nedeniyle pek çok kişi kasko sigortası yaptırmaktadır. Bu sigortanın kapsamında ücretsiz çekici olması durumunda sizlere Aliağa çekici hizmetlerimizi ücretsiz veriyoruz. Bunun poliçenizde olmaması durumunda endişelenmeyin en ekonomik Aliağa çekici fiyatları ile sizlerin yardımına gelmek bizim görevimiz. Ancak kasko poliçenizi kestirmeden kapsamını bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz sizin için her zaman daha iyi olacaktır.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Aracınız kaskosu sigortası var ise bunun içerisinde tamir masrafları, çekici masrafları, arıza durumunda masraflar ve çekici ile seyir halinde giderken oluşabilecek hasarları karşılamaya yönelik maddeler olabilir. Bu durumda çekici ile çekilen araçta meydana gelen hasarı kasko karşılayabilir. Eğer poliçenizde buna yönelik bir madde yok ise kasko karşılamaz. Ancak firmamız sunduğu hizmeti çekici sigortası ile vermektedir. Bu nedenle kaskonuz karşılamasa da bizim sigortamız sayesinde tüm masraflar çekici sigortası tarafından karşılanır.
Çekici Nasıl Çağırılır?
Bizlere ait olan 08503085017 numarasını arayarak Aliağa çekici telefon numarası aramanıza gerek kalmamaktadır. Sizlere 7/24 oto kurtarıcı hizmeti sunuyoruz.

Aliağa Oto Kurtarma

Günlük hayatımızda her türden sıkıntı başımıza gelebilir. Bu sıkıntılar aracımızla seyir halindeyken geldiğinde Aliağa acil yol yardım ihtiyacı duyabilirsiniz. Firmamız sizler için her tip ve model aracı çekebilmek amacıyla filosunu geniş tutmuştur. Filomuzda özellik olarak 4 çeşit çekici vardır.
• Ahtapot Çekici
• Kayar Kasa Çekici
• Sabit Kasa Çekici
• Çoklu çekici

aliağa yol yardım ücreti

Aliağa En Yakın Çekici

İlçemizin diğer oto kurtarma şirketleri arasından en hızlı biçimde Aliağa en yakın çekicisini sizlere gönderiyoruz. Oto kurtarma hizmeti her ne kadar hayati önemde olsa da fiyatları da müşteriyi yormamalıdır. Bu nedenle Aliağa yol yardım fiyatlarını en asgari seviyede vererek her konuda müşterilerimizin yanında oluyoruz. Sizlerde lastik patlaması, akü bitmesi, akaryakıt ikmali ve araba kazalarında bizleri arayarak en hızlı oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi