Altınekin Oto Çekici

altınekin araç çekme

Tekrarı olmasını istemediğimiz arızalarınızda her zaman en yakınızda Altınekin oto çekici filosu ile varız. Altınekin kurtarıcı desteğimize ihtiyacınız olduğu her an kolaylıkla erişim sağlarsınız. Beklemediğiniz anlardan en büyük destekçiniziz.

Altınekin Oto Kurtarma Fiyatları

İddiamız bu alanda en ekonomiği olmaktır. Bu motto ile yürüttüğümüz çalışmalarımızı sizlere Altınekin çekici fiyatları ile yansıtmak isteriz.

altınekin araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
altınekin kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
altınekin minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
altınekin kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
altınekin otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
altınekin motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Altınekin Çekici Hizmetlerimiz

Araçlarınızın ihtiyacı olduğu her anda tam kapasiteli ekibimiz ile en profesyonel desteği sizler için sağlarız. Sunduğumuz hizmetlerin hepsi şirketimiz tarafından garanti edilmektedir. Altınekin 7/24 yol yardım ile sıradaki çekicimiz sizin ihtiyacınızı karşılamak için yola çıksın.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Aracınıza uyan gerekli her ekipman Altınekin araç kurtarma bünyesinde mevcuttur. Araçlarınızı özenle kurtaralım.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Hazırda bulunan araçlarımız yüklü ya da yüksüz kamyonlarınızın ihtiyaçlarını karşılar ve güvenli şekilde hizmeti gerçekleştirir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Eğitim ve uzmanlık isteyen işlerden biri de tır çekmektir. Bu alanda öncü olan Altınekin tır çekicisi taleplerinizi bekler.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Araçlarımız uzman ekiple beraber otobüs çekmek için gerekli donanıma sahiptir. Altınekin otobüs çekicisi taleplerinizi iletin.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Boyu ya da tonajı fark etmeksizin en uygun Altınekin minibüs çekicisini konumunuza ulaştıralım.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Hayatınıza yeni bir heyecan getiren motosikletlerinizi Altınekin motosiklet çekicisi ile çekelim.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar birçok alanda kullanıcılarına kolaylıklar sağlar. Araçlarınızın başına gelebilecek kazalarda olası hasarları göz önünde bulundurarak teminat belirler. Bu teminatların ne olduğu ve hasarları ne derece karşıladığını kasko yetkilinizle görüşmelisiniz. Bu teminatlar içerisinde Altınekin kaskolu araç çekme faaliyeti de yer almalıdır. Özellikle ücretsiz çekici taleplerinde başvurmanız gereken öncelikli yer kaskonuz olmalıdır. Firmamız özel bir firma olduğu için hizmetleri ücrete tabidir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Firmamız tarafından sağlanan hizmetler sırasında gerekli olan ekipmanlarla ve eğitimli personellerle hasarları sıfıra indiririz. Uzun süredir bu sektörde faaliyet veren şirketimiz hasarsızlığı ile daima ilk tercihlerde yerini alır. Çekiciye yüklenme dışında meydana gelen bir hasar söz konusu ise burada kasko şirketleri tam yetkilidir. Dikkat etmeniz gereken husus ise parça değişimi sırasında orijinal parça değişimi yapılıp yapılmadığıdır. Firmamıza araçlarınızı teslim ettiğiniz andan itibaren çekici sigortanız yapılır. Her konuda desteklerimizi sizler adına sürdürmeye devam etmek isteriz.

Altınekin'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Konumunuza en hızlı ulaşım sağlayan kurtarıcınızı çağırmak için yapmanız gereken 0850 308 50 17 numaramızı aramak. Taksit seçeneklerimizden de faydalanmak isterseniz doğru konumdasınız.

Altınekin Oto Kurtarma

Ekiplerimiz yetki belgelerini T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde almıştır. Araçlarımızın tamamının gerekli bakımları zaman aksatmadan özenle yapılır. Altınekin yol yardım şirketleri içerisinde gelişmiş filomuzla daima ilk sırada faaliyetlerimizi sürdürürüz. Altınekin çekici firmaları adına taşınmak istenen araçların türü ya da ebadı bizlere fark etmeksizin her araca uygun özel yapım vinçlerimiz mevcuttur. Güncel filomuzdan ve güncel hizmetlerimizden en kaliteli şekilde yararlanmanızı gönülden isteriz. Altınekin oto kurtarma şirketleri bünyesinde faaliyette bulunan araçlarımız;

 • Altınekin kayar kasa çekici
 • Altınekin sabit kasa çekici
 • Altınekin ahtapot çekici
altınekin araç çekme

Altınekin En Yakın Oto Kurtarma

Tarafımızca Altınekin acil çekici ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veririz. Altınekin en yakın çekici avantajlarından mutlaka faydalanın. Hizmetimizin ulaştığı Altınekin Mahalleleri; Akıncılar, Ölmez, Dedeler, Oğuzeli, Kale, Yenice, Sarnıç, Mantar, Yenikuyu, Koçkaya, Topraklık, Yeniyayla, Akköy, Hacınuman, Akçaşar, Borukkuyu, Koçaş, Karakaya, Yeni Ölmez ve daha birçok konuma hizmet sağlarız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi