Ardahan Oto Kurtarma

ardahan oto kurtarma

Hizmetleri ile tanınan ve büyüyen Ardahan oto kurtarma firmamız yolda kalmış herkese yardımcı oluyor. Farklı araç seçenekleri ve hizmet kalitesi ile piyasada varlığını korumaya devam ediyor. Öncelikle yapacağımız her bir hizmette Ardahan oto çekici desteğinin ekonomik olmasını hedefleriz.

 

Ardahan Oto Kurtarma Fiyatları

Günümüzde her ürün ve hizmette yüksek ücretler talep edilir. Ancak firmamız bu durum ile başa çıkmak için ucuz oto kurtarma çalışması yapıyor. Özellikle Ardahan oto çekici fiyatları ucuz olan firmamız memnuniyet odaklı çalışan bir firmadır.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ardahan'daki Çekici Hizmetlerimiz

Hizmet sektöründe olduğu gibi oto kurtarma hizmetinde de çeşitlilik söz konusu olur. Ardahan oto kurtarma firmamız araç çeşitliliği ile hizmet konusunda çeşitliliğe sahiptir. Çeşitli ödeme şekilleri, çeşitli kurtarma araçları bulunan firmamızın ismi herkes tarafından biliniyor. Bu da firmamızı uzun yıllar çalışmaya sevk ediyor. Stratejik çalışan Ardahan oto çekici firmamız işini hakkı ile yapmak için uğraşıyor.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Geniş araç filomuzla otomobil çekici hizmetlerimizden faydalanmak için hemen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ardahan'da kamyon yol yardım hizmetleri tüm ilçelerde sağladığımız faaliyetlerdendir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm tır çeşitlerine Ardahan tır yol yardım firması olarak her an yardıma hazır bulunmaktayız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

İşinin ehli ekiplerimiz Ardahan otobüs yol yardımı olarak yılın 365 günü hizmet vermektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Kurumsal çalışan firmamız Ardahan minibüs çekici işlemlerini en ekonomik fiyatlar eşliğinde sağlar.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ardahan'da motosiklet kazaları ve kurtarıcı ihtiyaçlarında 1 numara olan Alo Oto Kurtarma ailesi hizmetlerine son sürat devam ediyor.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

En çok rağbet gören Ardahan oto çekici firmalarından olan Alo Oto Kurtarma özel statüde yer alan çekici hizmeti sağlamakta ve ücreti mukabilinde çalışmaktadır. Kaskonuzun anlaşmalı olduğu çekici firmasından ücretsiz çekici çağırabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Tüm çekicilerimiz K1(Ö) yetki belgeli olduğu için herhangi bir taşıma veya çekme durumunda oluşacak hasarı karşılayan sigortası mevcuttur.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Tüm ilçelerimizden çekici 0850 308 5017 aranarak çağırılır. Müşteri temsilcilerimizden anında kurtarıcı çağırmak için hemen arayabilirsiniz.

Ardahan Oto Çekici

Eğitimli ve deneyimli personelimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırdır. Aracınızın kurtarılması sürecinde, güvenliği ve aracınıza zarar gelmemesi için gereken tüm önlemleri alarak, işlemleri titizlikle gerçekleştiririz. Hafif ve ağır vasıtalar için özel ekipmanlarla donatılmış çekicilerimizle, aracınızı güvenle kurtarıyoruz. Her araç için değişik sistemde çekici bulundurmaktayız. Bunlar;
• Sabit Kasa çekici
• Kayar kasa çekici
• Ahtapot çekici
olarak karşınıza çıkmaktadır. Sizde Ardahan'da araç kurtarma faaliyetlerimizden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz.

ardahan yol kurtarma

Ardahan En Yakın Oto Kurtarma

Sektördeki en son teknolojiye sahip araçlarla ve ekipmanlarla donatılmış bir filoya sahibiz. Bu sayede, her türlü araç ve durum için en uygun çözümleri sunabiliyoruz. Hafif ve ağır vasıta çekicilerimiz, kurtarma vinçlerimiz ve diğer gelişmiş ekipmanlarımızla, aracınızı güvenli ve hızlı bir şekilde kurtarıyoruz. Sizlere her zaman Ardahan'da en yakın çekici imkanını sağlayarak Çıldır, Damal, Göle, Hanak ve Posof'ta acil yol yardım desteği verebilmekteyiz.

  Ardahan 7/24 Yol Yardım

  Şehrin en hızlısı Ardahan 7/24 oto kurtarma firmamızdan her zaman hizmet alabilirsiniz. Çeşitli ödeme şekilleri, çeşitli kurtarma araçları bulunan firmamızın ismi herkes tarafından biliniyor. Bu da firmamızı uzun yıllar çalışmaya sevk ediyor. Stratejik çalışan Ardahan oto çekici firmamız işini hakkı ile yapmak için uğraşıyor. Zor durumda kaldığınız zaman zorluk çıkarmak yerine, işlerinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Aşağıdaki durumlarda müşteri temsilcilerimizi hemen arayarak yardım isteyebilirsiniz.
  • Yakıt tükenmesi
  • Araç kazası
  • Araç bozulmaları
  • Akü bitmesi
  • Lastik patlaması

  ardahan çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Çıldır oto kurtarma, Damal oto kurtarma, Göle oto kurtarma, Posof oto kurtarma, Hanak oto kurtarma ve Ardahan merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Ardahan Oto Kurtarma Numarası

  Stratejik çalışan Ardahan oto çekici firmamız işini hakkı ile yapmak için uğraşıyor. Zor durumda kaldığınız zaman zorluk çıkarmak yerine, işlerinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Böylece her gün çözüm odaklı olmak adına yenilikçi fikirler ile işimizin başına geçiyoruz.
  Tüm ilçelerimizden tek bir merkezden ulaşabileceğiniz Ardahan oto çekici numaramız sayesinde en hızlı ve en kolay çekici çağırma yöntemini keşfedeceksiniz. Müşteri temsilcimizi aradığınızda aşağıdaki araçlarında taşımasını yaptığımızı unutmayınız.
  • Monitou taşıma
  • JSB taşıma
  • Karavan taşıma
  • Paletli araçları taşıma