Aydın Oto Kurtarma

aydın çekici

Aracınızın derdine çare bulan, çözüm odaklı ekiplerimizle Aydın oto kurtarma hizmetimiz, sizi güvende tutmak için yolda. K1Ö belgesi ile Aydın’da çekici hizmetlerini profesyonel, onaylı ve kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. Aydın’da yol yardım almak tek bir tuş kadar yakın. Tıklayın ve çekici çağırın.

Aydın Oto Kurtarma Fiyatları

Cebinizi sizden çok düşünen alotokurtarma.com Aydın'da çekici fiyatlarını en asgari düzeyde tutarak hem size kolaylık sağlıyor hem de karayolu taşıtlarının tamamına çekici hizmetine devam ediyor.

aydın araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aydın kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aydın minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
aydın kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
aydın otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
aydın motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Aydın'daki Çekici Hizmetlerimiz

Farklı tonajlarda birçok farklı araca Aydın'da oto çekici hizmetimizi Aydın kayar kasa çekici, Aydın sabit kasa çekici, Aydın ahtapot çekici araçlarımızla sunmaktayız. Araçlar için en uygun çekici türü size iletişim ekibimiz tarafından yönlendirilecektir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobiller için Aydın'da kurtarıcı hizmeti alotokurtarma.com tarafından sunulmaktadır.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Arıza ve kaza hususunda Aydın'da kamyon çekicisi araçları ile yol güvenliği konusunda bizlere güvenin.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır yük taşımacılığının vazgeçilmezi olan tırlara destek sağlamak için 7/24 sizler için yollardayız.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yedek otobüs filomuzla Aydın'da otobüs çekicisi hizmetini de sizlere sunma hususunda gayret ediyoruz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Portfolyomüze Aydın'da minibüs çekicisi araçlarımızı da dahil ederek sizleri yolda bırakmamaya kararlıyız.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin Aydın'da motosiklet çekicisini sizlerin hizmetine göndermekteyiz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aydın'da kaskolu araç çekme ile ücretsiz çekici hizmetinden faydalanmak için aracınıza yaptırmış olduğunuz sigorta veya kasko şirketiyle görüşmeniz gerekebilir. Aydın yol yardım şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma firmamız sigorta şirketlerinden farklı olarak en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Hizmetlerimizin sizlere sunulduğu esnada aracınızın başına bir zarar gelmesi durumunda aracınızı çekmeye gelen çekicimizin kaskosu ile aracınız güvence altına alınmaktadır. Bir olumsuzluk karşısında bütün masraflar kasko tarafından karşılanmaktadır.

Aydın'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Çağrı numaramız olan 0850 308 5017 yi aramanız yeterli olacaktır. Konumunuza en yakın çekicimizi en hızlı şekilde sizlere yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Ege Bölgesinde Biz

Aydın Oto Çekici

Bugüne kadar verdiğimiz bütün hizmetlerde olduğu gibi Aydın oto çekici firmaları arasında çekicilerimiz her zaman size üstün hizmet kalitesi ile en güvenilir yol yardımı sunmaktadır. Alo Oto Kurtarma ayrıcalıklarını şu şekilde sıralayabiliriz:

• Üstün Hizmet Kalitesi
• 7/24 Yol Yardım
• Güvenilir Hizmet
• Sürekli Müşteri Temsilcisi ile İletişim

aydın çekici şirketleri

Aydın En Yakın Oto Kurtarma

Firmamızı Aydın'da en yakın çekici şirketi yapan ve Aydın ilçelerinin tamamında ayrı ayrı araçlar ile hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır. Şirketimiz başta şehir merkezi olmak üzere Aydın'ın Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ve Yenipazar ilçelerinin tamamında çekiciler bulundurur. Bu durum bizi Aydın araç kurtarma şirketleri lideri yapar. Yardım konusunda aşağıda yer alan formu doldurarak veya bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

  Aydın 7/24 Yol Yardım

  Yolculuk esnasında Aydın'da acil çekici hizmetine ihtiyaç duymanız çok olası bir durumdur. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde Aydın oto kurtarma şirketlerinin tamamının araçlarına ulaşım sağlayan ve bunları sisteminde bulunduran firmamız gerekli olan hizmeti sunmak için çalışmalarını kesintisiz şekilde devam ettirmektedir.

  Yaz kış demeden her an ve her şartta sizlerin yardımına koşarak sektöründe öncü olmayı başarmış, gün geçtikçe de araç ve personel sayısında artış gerçekleştirmiş ve artırmaya devam edecektir. Hizmetlerden faydalanmak için Aydın çekici firmaları arasında seçim yapma konusunda zorlanmadan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  aydın oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Bozdoğan oto kurtarma, Buharkent oto kurtarma, Çine oto kurtarma, Didim oto kurtarma, Germencik oto kurtarma, İncirliova oto kurtarma, Karacasu oto kurtarma, Karpuzlu oto kurtarma, Koçarlı oto kurtarma, Köşk oto kurtarma, Kuşadası oto kurtarma, Kuyucak oto kurtarma, Nazilli oto kurtarma, Söke oto kurtarma, Sultanhisar oto kurtarma, Yenipazar oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aydın Oto Kurtarma Numarası

  Şirketimize ulaşmak için Aydın'ın yol yardım numarası 0850 308 5017 sizlere sunulmuştur. Bunun gibi Aydın'da oto çekici numarası ile yol yardım numarası aynı olduğu için farklı bir numara aramanıza da gerek kalmayacaktır.
  Sunduğumuz hizmetleri T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan aldığımız bütün izinler doğrultusunda sizlere sunuyor olmakla birlikte izinlerimizin olduğu belgeleri çekici personelimizden talep edebilirsiniz.