Ayrancı Oto Çekici

ayrancı çekici fiyatları

Kısa sürede sorunlarınızın çözülmesini sağlamak için Ayrancı oto çekici tam destek sağlar. Seyir halinde bir kaza durumunda ya da araç arızalarınızda Ayrancı oto kurtarıcı filosu deneyimlerini size gururla sunar. İmkanlarımız amaçlarımızı gerçekleştirmek içindir.

Ayrancı Oto Kurtarma Fiyatları

Bu alanda firmamızdan teklif alabilirsiniz. Farkımızı Ayrancı çekici fiyatları ile ortaya koyarak sizler için en makul olanı sağlarız.

ayrancı araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ayrancı kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ayrancı minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ayrancı kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ayrancı otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ayrancı motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ayrancı Çekici Hizmetlerimiz

Araçlarımızla yollarda taleplerinizi karşılamak için yer alırız. Sizler en uygun ve kaliteli deneyimi Ayrancı 7/24 yol yardım ile alırsınız. Servislerinize araçlarınızı güvenle ulaştırarak Ayrancı araç kurtarma işleminizi gerçekleştiririz. Firmamız web sitesinde sizlere irtibat bilgilerini sunar. Bunun yanında ayrancı oto çekici numarası ile de kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Otomobillerden tırlara kadar her boyutta aracın güvenle çekildiği tek adresiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Her koşulda güvenle otomobil çekebilen ekibimiz sizlerin ilk tercihinde yer almalıdır.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Firmamızın kanyon kurtarma faaliyetlerinden sizler de faydalanmalısınız. Ayrancı kamyon çekicisi filomuza dahil edilmiştir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Gün içinde saat fark etmeksizin tırlarınızı güvenle çekeriz. Bizlere gece gündüz demeden ulaşabilirsiniz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüsle yolda kalmak başınıza gelebilecek en olumsuz şeylerden biridir. Özenle otobüslerinizi Ayrancı otobüs çekicisi ile çekelim.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Tecrübeli ellerden daima başarılı sonuçlar çıkar. Ayrancı minibüs çekici ile ticari araçlarınızı en iyi şekilde çekelim.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Boyut farkı gözetmeksizin en küçük kara taşıtlarını dahi çekebiliriz. Ayrancı motosiklet çekicisi ile Hizmette sınır tanımamaktayız.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar araçlarınızın kaza ya da arıza durumlarında birçok firma ile anlaşma sağlayabilirler. Kaskoların sizlere sağladığı teminatlarla işlemlerinizi daha kolay ve hızlı yapmanız amaçlanır. Ancak kaskolar her zaman bu avantajları sizlere sağlayamayabilir. Anlaşmalı olunan çekici firmalarının bulunduğunuz bölgede var olması durumunda ücretsiz çekici talep edebilirsiniz. Ayrancı kaskolu araç çekme işlemlerinizde firmamız sizlerden düşük bir fiyat talep eder.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Firmamızdan hizmet talebinde bulunduğunuz anda olay yerine gelen ekibimiz zaman kaybetmeden işlemlerinizi başlatır. Böylelikle çekici kaskonuz firmamız tarafından sizlere uygulanır. Büyük bir titizlik sergileyen ekibimiz araçlarınızı çekerken gereken özenin fazlasını gösterir. Böylesi bir durumda bile olası bir hasar özel olarak yaptırmış olduğunuz kaskonuz güvencesinde olmalıdır. Kaskolarınızın kapsamını ve hangi durumlarda karşıladığını öğrenmek için kasko yetkilinizle görüşme sağlamanız gerekebilir. Bizlerle araçlarınız her zaman güvendedir.

Ayrancı'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Sitemiz üzerinden ya da 0850 308 50 17 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz her durumda güvenle çekici taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrancı Oto Kurtarma

Firmamız Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde gerekli belgeleri alarak güvenle faaliyetlerine devam eder. Ayrancı çekici firmaları içerisinde kaliteli hizmet anlayışımızla her zaman bir adım öne çıkarız. Ayrancı oto kurtarma şirketleri ilçemizle sınırlı kalmayıp etki alanını giderek arttırmaktadır. Ayrancı yol yardım şirketleri ailemize bir an önce katılın. Ayrancı en yakın çekici ile yolda kalmalarınız eziyete dönüşmez.

 • Ayrancı Sabit kasa çekici
 • Ayrancı kayar kasa çekici
 • Ayrancı ahtapot çekici
ayrancı yol yardım 7 24

Ayrancı En Yakın Oto Kurtarma

Büyüyen firmamızın kapsamını aşarak faaliyet gösterdiğimiz doğrudur. Anlayışlı personellerimiz sorunu çözerek hızlı müdahalelerde bulunabilir. Daima mükemmel hizmet sunmak bizim işimizdir. Bizimle ayrıcalıklarınızı keşfedin. Karaman’ın en iyi çekicisi konumundayız. Ayrancı mahalleleri; Yeni, Dede, Ulu, Musa, Kıraman, Berendi, Kavuklar, Pınarkaya, Melikli, Kaleköy, Buğdaylı, Ağızbğaz, Karaağaç, Ambar ve daha birçok konumda Ayrancı acil çekici taleplerinizi karşılarız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi