Bahşılı Oto Çekici

bahşılı nöbetçi çekici

Karanlık gecelerde, ıssız yerlerde yolda kaldığınızda aklınıza Bahşılı oto çekiciden başkası gelmemelidir. Güvendiğiniz kurtarıcınız olma yolunda kendimizden emin adımlarla ilerlediğimizi bilmenizi isteriz. Alanında en donanımlı ekibimiz Bahşılı yol yardım hizmetlerini dur durak bilmeden sürdürmektedir. Bu hizmetten faydalanmak için aramanız gereken numaramız aşağıda yer almaktadır.

Bahşılı Oto Kurtarma Fiyatları

Derdinizi sıkıntınızı bilerek Bahşılı çekici fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktayız. Bahşılı çekici fiyatları güncel listemizde aracınız için özel kampanyalar sunulmaktadır. Taksit imkanları ile ödeme kolaylıkları da sizleri beklemektedir.

bahşılı araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bahşılı kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bahşılı minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bahşılı kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bahşılı otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bahşılı motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bahşılı Çekici Hizmetlerimiz

Kırıkkale içerisinde bilinen en iyi kurtarıcı olmak bizlere her zaman gurur vermektedir. Alanında uzmanlıkları ile bilinen ve işlerini tüm titizlikleri ile hızlıca yapan ekibimiz her zaman destekçiniz olmak için beklemektedir. Aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin kara yolundaki her taşıt Bahşılı 7/24 yol yardım ile sigortalı olarak çekilmektedir. Bu hizmetler sizin için yapılmaktadır. Bahşılı araç kurtarma hak ettiğiniz hizmeti sizlere sağlamaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Çekici beklerken sıkılmayın diye sizlere en yakın konumdaki ekibimizi anında harekete geçirmekteyiz. Bu hizmeti araçlar için sıkça vermekteyiz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yüklerinizi bir de siz sırtlamayın. Bahşılı kamyon çekicisi destek almak istediğiniz her an bir çağrı kadar yakınınızda.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Onca yükü çeken araçlarınız bir de yolda kalma yükünü çekmesin. Bahşılı tır çekicisi anında konumunuzda.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Araç arızanızda ya da teknik sorunlarınızda rehberinizde Bahşılı otobüs çekicisi mutlaka bulunmalıdır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Destek almak istediğiniz konu çekici ise Bahşılı minibüs çekicisi ile doğru adrestesiniz. Bizlere ulaşarak ticari aracınızı çektirebilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Yoğun trafikte alternatif çözüm aracı olan motosikletler için Bahşılı motosiklet çekicisi hizmet vermektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar yapılmak istenirken çeşitli teminatlar sizlere sunulmaktadır. Bu teminatları ihtiyaçlarınızı karşılama oranına göre seçmelisiniz. Bu gibi seçimler her ne kadar poliçe bedeline yansısa da karşılığında ücretsiz çekici hizmeti gibi güzellikler de sunmaktadır. Kaskolar bu çekici hizmetlerini ücretsiz olarak verebilmek için Bahşılı yol yardım şirketleri ile mutabakat içinde olmaktadır. Bahşılı çekici firmaları kaskolar ile anlaşmalı oldukları takdirde bu hizmet için sizlerden bir bedel talep etmemektedir. Ancak özel firmalar için bu durum geçerli değildir. Firmamızdan çekici taleplerinizde sizlerden ücret talep edilmektedir. Bahşılı kaskolu araç çekme işlemlerinizi firmamızdan yapabilmektesiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınıza tüm bakımları ve onarımları yapmış olsanız da maalesef istenmeden bazı durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu durumlar seyahatiniz sırasında seyir halinde iken ya da aracınız park halinde iken veya aracınız çekici ile çekilirken meydana gelebilmektedir. Bunları önlemek için sizlere zorunlu olarak yaptırılan trafik sigorta poliçenize ek olarak kasko poliçesi yapılmaktadır. Kaskolar kullanılış amacına göre aracınızda meydana gelen bu gibi hasarları teminat ederek sizlere güvence vermek adına yapılmaktadır. Nelerin kasko kapsamınıza girip nelerin girmediğini öğrenmeniz bu açıdan büyük önem arz etmektedir. Örneğin ikame araç teminatlarında aracınız hasar alırsa yapılıp sizlere teslim edilene kadar ikame aracınızı kullanabilmektesiniz. Bu gibi avantajlardan faydalanmak için yapmanız gereken ilk iş kaskonuzu yapan yetkili sigortacınız ile görüşmek olmalıdır. Çekilme sırasında bir hasar meydana gelmesi halinde şirketimizin güvencesinde olduğunuzu bildirmek isteriz.

Bahşılı'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Sizler arayın bulunduğunuz konuma en yakın çekiciyi yollayalım. 0850 308 50 17’yi arayarak taleplerinizi iletmeniz yeterli olmaktadır.

Bahşılı Oto Kurtarma

En donanımlı araçlarla en hızlı hizmeti almak üzere Bahşılı’da en yakın çekici araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Yukarıda listelediğimiz tüm araçlara en uygun çekicileri T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı üzerinde gereken her izni alarak göndermekteyiz. Çekici hizmetinde kullanılan araçlarımız;

 • Bahşılı ahtapot çekici
 • Bahşılı kayar kasa çekici
 • Bahşılı sabit kasa çekici
bahşılı yol yardım

Bahşılı En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız Bahşılı acil çekici ihtiyaçlarınıza anında cevap vererek Bahşılı oto çekici numarası üzerinden hizmet vermektedir. Atadönmez, Doğanay, Halim Şenses, Hidayet Doğruer, Hüseyin Onbaşı ve daha birçok konumda hizmetinizdedir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü