Bayburt Oto Kurtarma

bayburt çekici

En çok tercih edilen Bayburt oto kurtarma hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile Bayburt’un oto çekici ihtiyaçlarına anında cevap veririz. Firmamız kayar kasa, ahtapot ve sabit kasa çekicileri ile tüm araç çeşitlerine yol yardım hizmeti verebilir. Arayın çekici çağırın.

Bayburt Oto Kurtarma Fiyatları

Tarafınıza sunduğumuz hizmetlerin fiyatları, en az hizmetlerimiz kadar yüzünüzü güldürecek. Özellikle Bayburt oto kurtarma fiyatları hakkında firmamızın hizmetleri ile ilgili bilgi almak için aşağıda belirttiğimiz şemaları inceleyebilirsiniz.

bayburt araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bayburt kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bayburt minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bayburt kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bayburt otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bayburt motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bayburt'ta Çekici Hizmetlerimiz

Bayburt merkezle kalmayıp Demirözü ve Aydıntepe ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Kayar kasa, ahtapot ve sabit kasa çekicilerle firmamızdan acil çekici hizmeti alabilirsiniz. İl veya ilçe nerde olursanız olun Bayburt’ta size en yakın çekici ekibimiz ulaşımı kolaylıkla sağlar. Otomobil, ağır vasıta, motosiklet gibi tüm araçlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Bayburt’ta otomobil kurtarma denilince akla gelen ilk isim olmaya devam ediyoruz. Yalnızca aracınızı değil cebinizi de düşünerek 12 ay taksit imkânı sunuyoruz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yük taşıyan vasıtalarınızın yolculukları yarım kalmasın diye Bayburt’ta kamyon kurtarma için özel çekicilerle hizmet sağlamaktayız.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıtalarınız için bizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Bayburt’ta tır kurtarma hizmetini donanımlı ekipmanlarımız ile sağlarız.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

İster nakit ister karta 12 ay taksit imkânı ile Bayburt’ta otobüs kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Uzman ekibimiz sayesinde yolda kalmak sizi korkutmayacak. Bayburt’ta minibüs kurtarma hizmetlerimiz için bize ulaşın.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor tutkunuzu yarıda bırakmayacak imkânlar sunuyoruz. Bayburt’ta motosiklet kurtarma için deneyimli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko şirketlerinin genelde tamamı çekici ücretini karşılar. Fakat kendilerinin bağlı olduğu şirketlerle çalışırlar. Bu yüzden kaskolu araçlarınız için kasko şirketi ile iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü şirketimizde kaskolu araçlar için hizmet ücretlidir.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bayburt’taki imajımızı zirvede tutan en büyük özelliğimizden biride budur. Tarafımıza emanet edilen araçlarınıza özel kasko uygulanır. Araçlarınız için firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerimizde oluşabilecek hasarların tazminini garanti ediyoruz.

Bayburt'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

Uzman kadromuz size yılın 365 günü hizmet verebilmek için şehrin tüm il ve ilçelerinde yer alır. Bayburt’ta oto kurtarıcı hizmetini en üst seviyede karşılayan firmamıza ulaşmak için 0850 308 50 17 tuşlayabilirsiniz.

Bayburt Oto Çekici

Oto çekici hizmetini tüm araç tipleri için özel olarak sağlamaktayız. Özellikle Bayburt çekici hizmetimizle kaza, yakıt azalması veya akü bitmesinden kaynaklı birçok yol problemini ortadan kaldıran sistemimiz güvenli hizmet anlayışı ile her an yanınızda.

Ayrıca Bayburt’ta araba çekici hizmetlerimizde tedbirli çalışmaya önem veriyoruz. İhtimalleri göz önünde bulundurarak çekme halatı ve çekme demiri gibi işimizin ana malzemelerini yedekliyoruz. Tarafımıza duyduğunuz güvenle daha da büyüyoruz.

bayburt yol yardım fiyatları

Bayburt En Yakın Oto Kurtarma

Yolda kalmanız gibi durumlarda devreye giren en yakın Bayburt oto çekici yol yardımı hizmeti firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bayburt oto kurtarma yol yardım görevi ile görevlendirilmiş olan ekibimiz alanında uzman ve profesyonel bir ekiptir. Bir an önce olay yerine gelen ekiplerimiz aracınızı bulunduğu konumdan alarak en yakın servise ya da belirtmiş olduğunuz yine adresi hızla nakletmektedir.

  Bayburt 7/24 Yol Yardım

  Kapsamlı ve donanımlı bir hizmet sunmak için Bayburt’ta 7/24 çekici olarak çalışan ekibimizin bir kısmı sahada bir kısmı çağrı merkezimizde yer alır. Firmamız çekici hizmetlerinin yanı sıra; Araç taşıma, JSB taşıma, manitou taşıma, karavan taşıma gibi hizmetlerde sunar. Firmamızda öncelik sırası yoktur. Tüm ekiplerimiz direk yardım bekleyen noktaya doğru yola çıkar. Lastiğiniz dahi patlasa bir telefon kadar yakınız.

  Siz arama gerçekleştirdiğinizde ilk aşama olarak çağrı merkezi tarafından sorun saptanır. Bulunduğunuz konuma göre saha çalışanlarımız bilgilendirilir ve tüm tedbir kapsamında ekiplerimiz ulaşım sağlar. Sağlıklı ekipmanlar sayesinde yarım kalan yolculuğunuz sıkıntısız devam eder.

  Alo Oto Kurtarma olarak müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

  bayburt oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Amasra oto kurtarma, Kurucaşile oto kurtarma ve Ulus Oto kurtarma hizmetleri verebiliriz..
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bayburt Oto Kurtarma Numarası

  Aracınızın yakıtı bitmesi, aküsü bitmesi, kaza yapması, lastiğinin patlaması, anahtarının kaybolması ve bozulması durumlarında hemen Bayburt oto kurtarma numarası olan 0850 308 50 17'den bizlere ulaşabilirsiniz. 30 dakikada konumunuza acil çekici gönderebilen Alo Oto Kurtarma ailesi her an hazır bulunmaktadır.
  Sizlere bir çok avantajı da beraber sunduğumuz hizmetimizde, ekonomik fiyatlarımıza ek olarak 12 aya varan taksitli yol yardım desteği de sağlıyoruz. Bayburt'ta araç taşıma olarak da sizlerin yanındayız. Başlıca;
  • Jsb taşıma
  • Monitou taşıma
  • Karavan taşıma
  • Paletli araç taşınması
  gibi konularda müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  bayburt çekici