Bayraklı Oto Çekici

bayraklı oto çekici

Yolda kaldık diye dert edinmeyin. Alo Oto Kurtarma, Bayraklı oto çekici hizmetini diğer firmalardan farklı ve ayrıcalıklı olarak sizlere sunar. Bu hizmeti verirken şirket düsturu olarak en uygun Bayraklı çekici fiyatlarıyla sizlerin ekonomisini de düşünür. Nerde ve ne pozisyonda olursanız olun filomuzda bulunan birden çok kurtarıcılar ile yardımınıza geliyoruz.

Bayraklı Oto Kurtarma Fiyatları

Verilen hizmetin en iyisi olmasının yanında sizlere en ekonomik Bayraklı yol yardım fiyatını sunmanın hazını yaşıyoruz. Şehiriçi araç çekme ve şehirler arası araç taşıma işlemlerini araba çekicilerimiz ve ya çoklu çekicilerimizle sağlıyoruz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla 12 taksit imkanı da sunuyoruz.

Bayraklı araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Bayraklı kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Bayraklı minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Bayraklı kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Bayraklı otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Bayraklı motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bayraklı'da Çekici Hizmetlerimiz

Geniş filomuz olmasının sayesinde her türlü ağırlık sınıfında araçlar için uzman bir Bayraklı oto kurtarıcı hizmeti alırsınız. Aracınızın hangi vasıta olmasını söylemenizle ona göre Bayraklı acil çekicisini gönderiyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobilleriniz için Bayraklıda 7/24 yol yardım hizmetini Bayraklı otomobil çekicilerimiz ile sunuyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyon sınıfı araçlar için çekici arayışınıza dur diyoruz. Size özel Bayraklı kamyon çekicilerimizin uzman araç kurtarma hizmetiyle yanınızdayız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yol yorgunluğunuzun yanında yolda kalmanın verdiği stresi üzerinizden almak için tır ve diğer ağır vasıta çekicilerimiz vazifelerini yapıyorlar.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcularınız ile birlikte yolda kalmak ne kadar zor biliriz. Bu nedenle size özel Bayraklı otobüs çekicilerimiz her saniye görev bekliyorlar.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Sigortalı olarak Bayraklı minibüs çekici hizmetimiz siz esnaflar için özel kampanya ile sunuluyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Siz yağmurda, karda beklemeyin diye Bayraklıda motosiklet çekicilerimiz dakikayı bulmadan yanınızda olacaktır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko sigortanızın içeriğinde ücretsiz çekici hizmetine dair bir düzenleme var ise çekici ücretinizi kasko firması karşılar. Tüm kaskolu araç çekme işlemleri için ilçemizde kurumsal firma olan Alo Oto Kurtarma Bayraklı oto çekici hizmetini size sunar. Kasko poliçenizde bunun dışında kısmen karşılama yada hiç karşılama yapmadığı durumlarda bizler sizin için 12 taksit imkanı ve en uygun fiyatlarımızla sizler için çalışıyoruz.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Sigortacınızdan kasko poliçenizi kestirmeden mutlaka içerikleri için bilgi alın. Eğer kasko poliçeniz çekici sırasında görülen hasarı karşılamaya dair bir düzenleme içeriyorsa, tüm masraflarınız kasko tarafından karşılanır. Bunun haricinde kısmen karşılama yada hiç karşılamama gibi durumlarda çekici araçlarıma yaptırdığımız çekici sigortası sayesinde tüm masraflarınız bizim sigortamız tarafından karşılanır.
Çekici Nasıl Çağırılır?
İzmir ilimizin Bayraklı çekici telefon numaraları arasında size yardıma gelmeye uygun çekici bulmanın zorluğunu biliyoruz. Buna gerek kalmadan bizi arayın ve biz sizler için Balçova çekici firmaları arasından hemen aracınızı çekelim.

Bayraklı Oto Kurtarma

Günlük hayat içerisinde trafikte çok fazla olumsuz durumda karşılaşılabilir. Firmamız bu gibi durumlarda sizlere çekeceğiz hizmeti vermektedir. Trafikte bulunan her türden arabayı çekebilecek tipten çekici elinde mevcut olan firmamızın yol yardım hizmeti profesyonelce çalışmaktadır.

Çekiciler de hemen hemen her tip aracı çekebilecek şekilde çekici yöntemi mevcuttur. Bunlar 3 farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır;

 • Bayraklı Ahtapot çekici
 • Bayraklı Kayar kasa çekici
 • Bayraklı Sabit kasa çekici
 • Bayraklı Çoklu çekici
bayraklı oto kurtarıcı ücreti

Bayraklı En Yakın Çekici

İlçemiz Bayraklı en hızlı oto kurtarma hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Oto kurtarma hizmetinin ne kadar önemli ve hızlı olması gerektiğini biliyor ve bunu için size en hızlı gelebilecek ve en yakın çekici aracımızla hizmet veriyoruz. En hızlı olmanın dışında en ucuz Bayraklı yol yardım ücretini sunan firma olarak yanınızdayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi