Bayramören Oto Çekici

bayramören çekici firmaları

Kaliteyi adında taşıyan firmamız Bayramören oto çekici hizmeti ile uzun yıllardır yolculuğuna devam ediyor. Sizlere Bayramören’de 7/24 yol yardım hizmeti sunmak için gayret ve çabaları ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Memnuniyet derecesi üst seviyede olacak şekilde Bayramören çekicilerini hizmetinize sunuyoruz.

Bayramören Oto Kurtarma Fiyatları

Herkes hizmetlerimizden faydalansın diye Bayramören çekici fiyatlarını rakiplerimize oranla en düşük seviyelerde tutuyoruz. Sizlerin memnuniyetini kazanmak için Bayramören’de yol yardım için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam etmekteyiz.

bayramören araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bayramören kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bayramören minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bayramören kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bayramören otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bayramören motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bayramören'deÇekici Hizmetlerimiz

Ustaca bir çalışma sayesinde araçları Bayramören’de oto kurtarıcılarımız ile dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. SUV araçlardan ağır tonajlı araçlara kadar Bayramören’de acil çekicimiz hizmetinizdedir. İçiniz rahat şekilde aracınızı firma çalışanlarımıza teslim edebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Nerede olursanız olun Bayramören araç kurtarma hizmetimiz sayesinde aracınız güvende olsun. Sürücülerin içi ise bu sayede rahat olsun.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yüksek performans sergileme gücüne sahip Bayramören kamyon çekicisi araçlarımız ile kamyon ve kamyonetleriniz için biz hazırız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Zaman zaman olsa da ağır tonajlı tırlar için çekici hizmeti gerekmektedir. Aramanız gereken Bayramören oto çekici numarası sitemizde mevcut.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolculuk için yaptığınız hazırlıklar boşa gitmesin diye Bayramören otobüs çekicisi hizmetine ek olarak sizlere yeni bir otobüs tahsisini de talep etmeniz halinde biz gerçekleştiriyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Özellikle dikkat ettiğimiz bir başka husus ise Bayramören’de minibüs çekici hizmetimizde aksama olmadan var gücümüzle çalışmaktır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Kelimenin tam anlamıyla bir çekiciden daha fazlası olduğumuzun kanıtı olarak Bayramören motosiklet çekicisi hizmetimizden faydalanarak bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ülkemizdeki kasko poliçelerinde yapılan güncellemeden dolayı çekici hizmetleri bir paket halinde sunulmaya başladı. Yani sadece kasko veya sigorta yaptırmanız sizin çekici hizmetini de satın aldığınız anlamına gelmemektedir. Bu yüzden bunu ayrıca satın alırsanız sorun yaşadığınızda ücretsiz çekici imkanından faydalanabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bu konuda aklınıza hiç soru işareti takılmasın. Bizler sizin için bu gibi sorunları daha öncesinden düşünerek bütün çekici araçlarımızı kaskolattık. Hizmetimiz sırasında aracınızda bir hasar meydana gelmesi durumunda bu kasko sayesinde bütün hasarlarınız karşılanacaktır.

Bayramören'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Uzun süreli tuşlamalar ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıra beklemeye son vererek 0850 308 50 17 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Bu sayede sizde Türkiye’nin önde gelen oto çekicilerinden olan Alo Oto Kurtarma’dan, Bayramören’de hizmet alabilirsiniz.

Bayramören Oto Kurtarma

Oluşturduğumuz ve sürekli gelişmesine katkı sağladığımız Bayramören kurtarıcı hizmetimiz ile sizlere daha hızlı hizmet sağlama imkanına kavuştuk. Gelişmiş sistemimiz ve çalışma düzenimiz ile Bayramören yol yardım şirketleri arasında adımızı her seferinde zirveye çıkardık. Şimdi bu hizmeti;

 • Bayramören kayar kasa çekici
 • Bayramören sabit kasa çekici
 • Bayramören ahtapot çekici
 • Bayramören çoklu çekici

Araçlarımız ile daha ileri götürmeyi planlamaktayız.

bayramören acil çekici ve yol yardım

Bayramören En Yakın Oto Kurtarma

Bir karayolu taşıtı sürücüsünün aracı ile ilgili yaşadığı sorunda isteyeceği ilk şey kendisine yakın konumda bulunan çekicidir. İşte tam da bu yüzden Bayramören’de en yakın çekicinizi bizden bulabilirsiniz. GPS sistemi sayesinde Bayramören mahallelerinin hangisinde olursanız olun konumunuza en yakın yerdeki çekicimizle sizlere ulaşım sağlayabiliriz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü