Beykoz Oto Çekici

beykoz acil yol yardım

Firmamız Beykoz oto çekici hizmetiyle her gün 7/24 esasına dayalı her zaman hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat politikamızla ekonomik çekici hizmeti sunarak her daim zor anlarınızda yanınızda oluyoruz. Aracınız ne olursa olsun Beykoz oto kurtarma hizmetlerimizden yararlanabilir, aracınızı emniyetli bir şekilde kurtarabilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde bulunan otomobil, SUV, minibüs, otobüs, kamyon ve motosiklet çekicileri ile hizmette sınır tanımamaktadır.

Beykoz Oto Kurtarma Fiyatları

Fiyatlarımız tamamen en makul seviyede tutularak sizlerin bütçesini zorlamamaktadır. Alo Oto Kurtarma ekipleri olarak Beykoz çekici fiyatlar olabilecek en ekonomik seviyede tutularak hizmet vermektedir.

beykoz araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kamyonet araç çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kamyonet minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kamyonet kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kamyonet otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kamyonet motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Beykoz'da Çekici Hizmetlerimiz

Aracınız ağırlık sınıfı fark etmeksizin profesyonel oto kurtarıcı desteğini ekiplerimizden alarak sorunsuz çekici hizmeti alabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin sigortalı olduğundan, güvenle bizleri arayarak çekici çağırabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobil çekicilerimiz ne durumda olursanız olun her daim sizi bulunduğunuz zor durumdan kurtarmak için hazır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyon çekicisi bulmanın zor olduğunun farkındayız ve biz bu duruma kamyonlar için özel çekicilerimiz ile son veriyoruz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

TIR ve diğer ağır vasıtalar için çekici arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek yol yardım desteği alabilirsiniz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüs çekicisi ilçede sadece bizim ekiplerimiz tarafından verilen bir hizmettir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Filomuzdaki minibüs çekicilerimizle sigortalı hizmet vermekteyiz hem de 12 taksit seçeneği ile.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Yolda yaşayacağınız sorunlar küçük olmayabilir, motosiklet çekicilerimiz ile küçük büyük bütün sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Araçların yedek parça fiyatlarının pahalı olması sebebiyle kasko sigortası araç sahiplerinin çoğu tarafından tercih edilmektedir. İlçede kaskolu araç çekme hizmeti sayesinde çekici hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ama araç sahiplerinin çoğu kasko sigortasının kapsamının detaylarını bilmediğinden ve hangi durumlarda ne kadarlık bir ödeme yapılacağını tam olarak bilmemektedir. Bu nedenlerle, kasko sigortasının hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmanız, araç sahibi olarak önceden doğru kararlar almanız açısından büyük önem arz eder. Firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından zorunlu olan K1Ö belgesi ile özel çekici hizmeti sunmaktadır.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko sigortasının amacı araçta oluşabilecek her türlü hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasıdır. Bu masraflar arasında pek çok unsur olabileceği gibi temel olarak aracın tamir masrafları, çekici hizmeti, yedek araç tahsis edilmesi, vb. gibi birçok farklı hizmetler olabilir.Ancak, kasko sigortası her zaman her durumda tüm masrafları karşılamayabilir. Kimi kasko poliçeleri, çekici hizmetini sınırlı olarak karşılayabileceği gibi hiç karşılamayabilir. Bu sebeple, kasko sigortası poliçeniz kesilmeden önce mutlaka içeriklerini ve detaylarını okuyup ondan sonra satın almanızda fayda vardır.Firma olarak verdiğimiz hizmette ise aracınızın çekici ile çekilmesi esnasında oluşabilecek her türlü hasar güvence altına alınmış olup tüm endişelerinizi gidermektedir.
Beykoz'da Çekici Nasıl Çağırılır?
ilçemizde çekici çağırmak istiyor yada çekiciye ihtiyacınız var ise sitemizde bulunan 0850 308 50 17'yi arayıp 7 gün 24 saat oto kurtarıcı çağırabilirsiniz. Ödeme olarak ister peşin ister 12 taksite kadar ödeme kolaylığı sunmaktayız.

Beykoz Oto Kurtarma

Gündelik yaşantınız esnasında aracınızın başına her türlü olumsuzluk gelebilir. Firma olarak bu gibi olumsuz durumlarda sizlere çekici hizmeti vermekte olup sizleri olumsuzluktan kurtarmayı hedeflemektedir. Yolda bulunan her model ve marka aracı çekebilecek nitelikte çekici elinde mevcut olan firmamızın yol yardım hizmeti profesyonellikle çalışmaktadır.

Çekiciler her tip aracı çekebilecek şekilde tasarlanmış olsa da farklı tipte çekiciler vardır. Bunlar 3 farklı gruba ayrılmakta olup bu gruplar;

 • Ahtapot çekici
 • Kayar kasa çekici
 • Sabit kasa çekici
beykoz araç çekici

Beykoz En Yakın Çekici

İlçemizin oto kurtarma şirketleri yanınıza geç gelebilirler ancak bizler sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Beykoz'da Oto kurtarma hizmetleri ihtiyaç duyulduğu anda hayati önem bile arz edebilir bu sebeple en hızlı şekilde yanınıza gelmeyi hedeflemekteyiz. Bu gibi durumlarda dahi her müşteri fiyatından makul olmasını beklemektedir. Bu nedenle en hızlı ve en yakın çekici hizmetini veren Alo Oto Kurtarma firmamız, müşterilerine çekici fiyatlarını olabilecek asgari düzeyde tutarak müşteri memnuniyetini hedef alır.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi