Bilecik Oto Kurtarma

bilecik oto çekici

Ekiplerimiz T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesine sahip çekiciler ile hizmet sunar. Bu nedenle Bilecik oto kurtarma desteklerinde hatasız işlemler yürütürüz. Firmamızı Bilecik yol yardım şirketleri lideri yapan bu sistemli çalışmadır. Şirketimiz 24 saat esasına göre Bilecik’te kurtarıcı desteği verir. Bu sayede yolda kalmazsınız. Bilecik’te çekici çağırmak için hemen arayın.

Bilecik Oto Kurtarma Fiyatları

Bilecik oto çekici fiyatları şirketimizce haftalık olarak güncellenir. Bilecik oto kurtarıcı filomuz aşağıda ilan ettiğimiz fiyat tablosuna uygun şekilde hizmet eder. Bunun yanı ısra müşteri hizmetlerimiz çekiciyi konumunuza göndermeden ödemeniz gereken toplam tutarı sizinle paylaşır. Firmamızı Bilecik oto kurtarma şirketleri ile ayıran en önemli özellik şeffaflığımızdır.

bilecik çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bilecik kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bilecik minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bilecik kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bilecik otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bilecik motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bilecik'teki Çekici Hizmetlerimiz

Uzmanlarımız Bilecik oto çekici ihtiyacınıza hızlı cevap verebilmek için 7/24 çalışırlar. Bizi Bilecik çekici firmaları ile ayrıştıran özellik sigortalı çekme hizmeti vermemizdir. Tüm araçlarınız çekme işlemleri sırasında sigortalanır. Bu nedenle Bilecik'te araç kurtarma ihtiyacınız olduğunda güvenle arayabileceğiniz bir platform oluşturduk. Aşağıda listelediğimiz araç çeşitlerinde çekme hizmeti sunabiliyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Şirketimiz Bilecik acil çekici ihtiyaçlarında tüm otomobil sahiplerinin yanındadır. Hemen bir çekici çağırmak için 0850 308 5017'yi arayabilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Bilecik'te kamyon çekicisi nasir bulunsa da alotokurtarma.com adresinde daima hazır bulundurulur. Üstelik 7 gün 24 saat.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Firmamız dorseli veya dorsesiz tüm tırlar için Bilecik'te çekme işlemi uygulayabilir. Bunun için aracın yükü var ise boşaltılması gerekir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sadece bir telefonunuz ile çağrı merkezimiz Bilecik'te otobüs çekicisini tarafınıza yönlendirebilir. Ayrıca yedek otobüsler de sunabiliriz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Müşteri temsilcimize ulaşarak Bilecik'te minibüs çekicisi talep edebilirsiniz. Ayrıca yolcuların yola devamını yedek minibüslerle sağlayabiliriz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Sadece firmamız tarafından sunulan Bilecik'te motosiklet çekicisi hizmeti ekonomik fiyatlarla sağlanır. Bu hizmet için bize ulaşmalısınız.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aracınıza kasko yaptırdıysanız çekici ihtiyacınız için sigorta şirketinizi aramalısınız. İlgili şirket size ücretsiz olarak çekici yönlendirebilir. Eğer ücretli şekilde hizmet almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

www.alotokurtarma.com ekipleri Bilecik'te 7/24 yol yardım hizmetleri verir. Fakat bu hizmetlerin tamamı ücretlidir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Tarafımızdan kaynaklanan tüm hasar oluşumları özel sigortalarımızca karşılanmaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Size en yakın çekiciyi yönlendirmemiz için 08503085017'yi aramanız yeterlidir.

Bilecik Oto Çekici

Şehrimizde tüm araçlara hizmet verebilen tek platform www.alotokurtarma.com'dur. Hizmet filomuz üçe ayrılır. Bunlar;
• Bilecik ahtapot çekici filosu (6 araç)
• Bilecik kayar kasa çekici filosu(11 araç)
• Bilecik sabit kasa çekici filosu (4 araç)

Tüm bu araç filosu şehrimizin her köşesine dağıtılmış vaziyette bekletilmektedir. Bu sayede Bilecik'te en yakın çekici daima bizden bulunur.
Hemen bir kurtarıcı çağırmak için bizimle 08503085017 numaralı hattan görüşebilirsiniz.

bilecik kurtarıcı fiyatları

Bilecik En Yakın Oto Kurtarma

Çabuk gelen çekici daima en iyisidir. Bunu sağlayabilmek amacıyla Bilecik'in Bozüyük, Söğüt, Osmaneli, Merkez ilçe, Gölpazarı, Pazaryeri, İnhisar ve Yenipazar ilçelerinde ayrı ayrı çekiciler barındırırız. Hızlı ve sigortalı çekici arıyorsanız doğru numara 08503085017'dir.

  Bilecik'te 7/24 Yol Yardım

  Yol yardım dediğin 24 saat olmalı değil mi? Bilecik'te birçok kurtarıcı sadece gün içinde çalışır. Bu nedenle gece yolda kalma ihtimalinize karşı www.alotokurtarma.com'un telefon numarasını mutlaka kaydetmelisiniz.
  Ekiplerimiz donanımlı çekiciler ile şehrimizin her ilçesinde 24 saat çalışırlar. Bu durum gece dahi olsa müşterilerimize güven verir.
  Siz çekicimiz ile birlikte gitmeseniz dahi emanet aldığımız aracınızı güvenle ilgili servise teslim ederiz. Bu süre zarfında siz işlerinize devam edebilirsiniz.
  Firmamız Bilecik'te sadece şehir içi hizmet vermez, şehirlerarası çekici ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz.
  Çekicilerimiz ile birlikte müşteri hizmetlerimiz de yılın 365 günü hizmetlerini sürdürür.

  bilecik ahtapot kurtarma
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Bozüyük oto kurtarma, Söğüt oto kurtarma, Osmaneli oto kurtarma, Gölpazarı oto kurtarma, Pazaryeri oto kurtarma, İnhisar oto kurtarma ve Yenipazar oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bilecik Oto Kurtarma Numarası

  Bilecik'in oto kurtarma numarası 08503085017'dir. Bu numarayı telefonunuza kaydetmeniz haline şirketimiz size özel indirimler uygulayabilir.
  Hizmet veren çağrı merkezimiz araçlarınızın nereye çekileceği hakkında detaylı bilgileri alarak çekici şoförlerimize iletir. Böylece yapılacak araç transferi önceden planlanmış olur. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimiz aracınızın çekilme sürecini baştan sona takip eder. Bu sayede doğru işlemler yaptığımızdan emin oluruz.
  Tüm araç çekme işlemlerinin sigortalı olması müşterilerimize ayrıca güven verir. Aracınızın da güvenle seyahat etmesi için doğru firmayı tercih edin.