Bitlis Oto Kurtarma

bitlis çekici

Firmamız sizlere yıllardır oto kurtarma, çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım gibi birçok konuda Bitlis oto kurtarma firması olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bitlis çekici filomuz yılın 365 günü 7/24 destek sağlar.

Bitlis Oto Kurtarma Fiyatları

En güvenli ve en hızlı şekilde oto kurtarıcı hizmeti firmamız tarafından yıllardır sunulmaktadır. Bitlis Oto kurtarıcı fiyatları ise firmamız tarafından alınan hizmete yönelik olarak sizlere bildirilmektedir. Km başına fiyatlandırmalarımızı sistemimizden bilgilerinizi girerek öğrenebilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bitlis'deki Çekici Hizmetlerimiz

Oto kurtarıcılar araçların arızalanması sonucu ya da kaza yapması sonucu oto kurtarma hizmeti sunmaktadır. Bitlis oto çekici hizmeti sunan firmamız sizlerin talep ettiği noktalara ya da otomobillerinizi servise nakil etmektedir. Her türlü aracınızı her an taşıma imkanıyla geniş filo avantajıyla Alo Oto Kurtarma sağlayabilmektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Karayolları taşımacılığında en çok tercih edilen hizmetlerimiz başında otomobil yol yardım hizmeti gelmektedir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Bitlis'te kamyon yol yardım hizmeti yılın 365 günü sağlayabildiğimiz hizmetlerdendir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm ağırlık sınıfları ve tonajlı tırlarınız için Bitlis tır yol yardım hizmetimiz garantili olarak sağlanmaktadır.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yarım otobüsler dahil 55 kişilik otobüslere kadar Bitlis'te otobüs yol yardımı profesyonel Alo Oto Kurtarma ekipleriyle yapılır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Tüm ilçelerimizde her an minibüs yol yardımı faaliyetlerimiz aralıksız sürmektedir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Bitlis'in her noktasında motosiklet yol yardım hizmetimiz sayesinde motorlarınızı dilediğiniz noktaya taşıtabilirsiniz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bitlis yol yardım şirketi olarak özel çekici hizmeti verdiğimizden dolayı ücreti karşılığında taşıma yapmaktayız. Ancak sizin kaskonuz varsa anlaşmalı olduğunuz kasko şirketinin ücretsiz çekicisi ile hizmet alabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bitlis'te araç taşıma esnasında oluşacak hasarlarda firmamızın K1(Ö) yetki belgeli araçlarının sigortası sayesinde hiçbir ücret ödemezsiniz. Kapsamlı sigortalarımız araçlarınızı otomatik olarak sigortalar.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Bitlis bölgesinde oto kurtarıcı çağırmak için 7/24 hizmet veren firmamızı aramanız yeterlidir. Konum bilgilerinizi alarak 30 dakika içerisinde yol yardımı sağlanmaktadır.

Bitlis Oto Çekici

Şehir içi ve şehirlerarası yollarda yaşanan araç problemlerinde size en hızlı ve etkili çözümleri şirketimiz sunar. Uzman ekibimiz ve donanımlı araçlarımızla, her türlü arıza ve kaza durumlarında yanınızdayız. Sigorta şirketleri, kredi kartı kampanyaları ve özel üyelik programları ile daha uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Ancak Bitlis'te çekici arayanların her zaman ilk tercihi olarak ;
• JSB taşımacılığı
• Paletli araçların taşınması
• Monitou taşımacılığı
• Karavan taşımacılığı
gibi hizmetleri sağlamaktayız.

bitlis oto kurtarma

Bitlis En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız sizler için gerekli olan tüm otomobillerinizin sıkıntısı çözmek adına araçlarınızı çekicilerimiz ile en yakın oto servislerine götürmekteyiz. Otomobilleriniz Bitlis’in yakınında ya da ilçelerinde arızalandığında firmamız tarafından oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Hizan, Mutki, Ahlat, Adilcevaz, Tatvan ve Güroymak ilçelerimizde sizlere en yakın çekici hizmetini Bitlis'te ekiplerimiz sağlamaktadır.

  Bitlis 7/24 Yol Yardım

  Otomobillerin arızalanması sonucu bazı oto kurtarma işlemi yapılması gereklidir. Firmamız sizler için 7/24 Bitlis oto çekici olarak hizmet vermektedir. Gerekli tüm önlemler alınarak araç kurtarma işlemi yapılmaktadır. Çok kontrollü olarak yapılması gereken bu hizmet profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bitlis çekici yöntemleri genel olarak üç şekilde yapılmaktadır.
  • Kayar kasa oto kurtarma
  • Ahtapot oto kurtarma
  • Sabit kasa oto kurtarma
  şeklinde otomobiller kurtarılmaktadır. Sizlerde en çok tercih edilen acil çekici hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

  bitlis çekici ücretleri
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Hizan oto kurtarma, Tatvan oto kurtarma, Damal oto kurtarma, Mutki oto kurtarma, Ahlat oto kurtarma, Adilcevaz oto kurtarma,Güroymakoto kurtarma ve Bitlis merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bitlis Oto Kurtarma Numarası

  Hizmetlerimizi sürekli geliştirerek ve yenileyerek, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Aracınızda sıkıntı olduğu anda Bitlis oto kurtarma numarası olan 0850 308 50 17'yi arayarak acil yol yardım desteği çağırabilirsiniz.
  Ayrıca, olası şikayet ve önerilere hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak, sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin referansları ve yorumları, başarımızın en önemli göstergesidir. Bitlis oto çekici hizmetlerimiz hakkında müşteri yorumlarına, web sitemizde yer alan "Müşteri Yorumları" bölümünden ulaşabilirsiniz.
  Sağladığımız başlıca avantajlar;
  • Kredi kartına taksitli çekici imkanı
  • En hızlı oto kurtarma hizmeti
  • Ekonomik fiyatlar
  • Garantili taşıma işlemleri

  bitlis en yakın çekici