Bolu Oto Kurtarma

bolu oto çekici

Ekiplerimizden Bolu oto kurtarma hizmetini her an alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz Bolu çekici hizmetini 24 saat sunar. Firmamız kaskosuz araç çekme başta olmak üzere kaskolu araç çekme ve kurtarma desteklerini sağlar.

Bolu Oto Kurtarma Fiyatları

Firmamız hizmetlerini sunarken cebinizi de düşünür. Herkesin rahatlıkla yararlanabilmesi için Bolu çekici fiyat politikamızı en aza indirgedik. Özellikle Bolu’da yol yardım hizmetlerimizin maliyetlerini aşağıda belirttiğimiz şemadan inceleyebilirsiniz.

bolu araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bolu kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bolu minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bolu kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bolu otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bolu motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bolu'da Çekici Hizmetlerimiz

Standartların yanı sıra doğru hizmeti sunabilmek adına Bolu’da çekici hizmetlerimizi verirken kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot olmak üzere üç ayrı sistem kullanırız. Buna bağlı olarak araç çekimi ile ilgili tereddütlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araçlarınızı teslim edeceğiniz bu platform size en güvenilir hizmeti sağlıyor. Bolu’da otomobil kurtarma fiyatlarımızı taksitlendirerek sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağır tonajlı araçlarınız için doğru hizmeti sunuyoruz. Bolu’da kamyon kurtarmada doğru ekipmanlarla hizmet alarak zaman kaybetmeyeceksiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıta ile ticari işlerinizde yük taşırken oluşabilecek aksilikler artık sizi korkutmasın. Bolu’da tır kurtarma hizmetimizi tedbirler kapsamında en üst noktaya ulaştırdık.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şirketimiz otobüs çekicileri ile profesyonel hizmet sağlar. Bolu’da otobüs kurtarma hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Firmamız nakit dilerseniz kredi kartına 12 ay taksit imkânı ile Bolu’da minibüs kurtarma hizmetleri için uzman ekibini her an hazır bulunduruyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Bolu’da motosiklet kurtarma için özel malzemelerimiz ve profesyonel ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Genel olara çekici işlemleri kasko dâhilindedir. Bu yüzden kaskolu araçlarınız için ilk önce kasko şirketinizi aramalısınız. Çünkü firmamız kaskolu araçlarınız için ücretsiz hizmet sağlayamaz.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Tarafınıza sağladığımız hizmetler hem uzman kadro hem de kaliteli malzemelerle sağlanmaktadır. Bu nedenle Bolu’da oto kurtarıcı hizmetlerimizden faydalanırken endişe hissetmezsiniz. Bolu’da oto çekici işlemlerinde küçük ihtimalde olsa oluşabilecek tüm hasarların tazmini tarafınıza sağlanır.

Çünkü Alo Oto Kurtarma Bolu’da size en yakın çekici ekiplerini yönlendirirken hizmetin başından sonuna kadar uyguladığı özel kasko ile güvence sağlar.

Bolu'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Firmamız size bir telefon kadar yakın 0850 3085017 numaramızı tuşlayarak çağrı merkezimize zaman kaybetmeden bağlanabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmeti sunabilmek için zaman kaybetmeden rotanıza en yakın ekipler yola çıkar.

Bolu Oto Çekici

Şirketimiz hizmetimizin sürekliliği için 7/24 saha ve telefon üzerinden sizlere destek vermekte. Bolu’da pratik çekici hizmetlerinin yanı sıra kaskolu taşıma, karavan taşıma, şehir içi araç taşıma, iş makinesi taşıma, JSB taşıma gibi birçok taşıma hizmetini de sağlamaktadır.

Tüm araç tiplerinin her ihtiyacına cevap verebiliyor olmak diğer firmalara nazaran bizi Bolu oto çekici şirketlerinin en iyisi yapıyor.

bolu çekici fiyatları

Bolu En Yakın Oto Kurtarma

Yolda kalmanıza neden ne olursa olsun, öncelik sıramız yoktur ve sorunun giderilmesi için sahada her geçen gün daha da çoğalan uzman ekibimizle sizlerleyiz. Her zaman Bolu'da en yakın çekici olarak en hızlı imdadınıza yetişecek ekiplerimizle hazır durumdayız.

  Bolu 7/24 Yol Yardım

  Firmamız Bolu’da yılın 365 günü 7/24 hizmet sağlar. Bolu’da araba çekici hizmetlerimiz ve yol yardım hizmetlerimizin yanı sıra sahada ve çağrı merkezinde destek sağlayan çalışanlarımızla koordinasyon sağlarız. Güvenli hizmet adına tüm malzemelerimiz yedekli aynı zamanda sıklıkla bakımları yapılmaktadır.

  Verdiğimiz hizmetle Bolu halkının aksaklıklar sonrası güvenli yolculuk sağlamasını hedefleriz. Misyonumuzu oluştururken ilk sırada müşteri memnuniyetini temel aldık. Bu nedenle de Bolu’da öncü olmaya devam ediyoruz.

  Yolda kalmanıza neden ne olursa olsun, öncelik sıramız yoktur ve sorunun giderilmesi için sahada her geçen gün daha da çoğalan uzman ekibimizle sizlerleyiz.

  bolu çekici çağırma
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Bolu'da yol yardım hizmetleri olarak, Dörtdivan oto kurtarma, Gerede oto kurtarma, Göynük oto kurtarma, Kıbrıscık oto kurtarma, Mengen oto kurtarma, Mudurnu oto kurtarma ve Seben Oto kurtarma hizmetleri vermekteyiz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bolu Oto Kurtarma Numarası

  Yolculuğunuzun aksadığı her noktada ulaşacağınız tek platform olarak hizmet vermekteyiz. 0850 308 50 17 çağrı merkezimizden kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Yolculuklarınız kâbusa dönmeden müdahele etmemiz için destek alabilirsiniz.

  Temennilerimiz her daim güvenli ve sağlıklı yolculuklar yapmanızdır. Ancak artık yolda kalmaktan korkmayın özel çekici imkânlarımızla size zaman kaybettirmeden destek sağlıyoruz. 3 çeşit çekici hizmetimiz yer almaktadır;

  • Ahtapot kasa çekici
  • Kayar kasa çekici
  • Sabit kasa çekici

  Sağlıklı ve güvenli yolculuklar dileriz.

  bolu çekici