Boztepe Oto Çekici

kırşehir boztepe oto yol yardım

Ne zamandır aradığınız güvenli çekici karşınıza en özel avantajlarla çıkmaktadır. Daima müşteri memnuniyetine öncelik verdiğimiz şirketimizde sizlere yardım etmenin mutluluğunu paylaşmaktayız. Boztepe oto çekici her talebe karşılık verebilecek araçlara sahip olmaktadır. Boztepe oto kurtarma filomuza aracınızı arkanıza yaslanıp teslim edebilirsiniz.

Boztepe Oto Kurtarma Fiyatları

Aradığınızı bulamadığınız hizmetler içinde sunduğumuz kampanyalı fiyatlarımızı görmeden tercihlerinizi belirtmemelisiniz. Boztepe çekici fiyatları sizlere sağlanmış en makul fiyatları yansıtmaktadır. Gözünüzde büyüyen kilometreleri kısaltarak varmak istediğiniz yere en stabil şekilde varmanıza öncülük etmekteyiz. Boztepe araç kurtarma fiyatları tercihlerinizi şekillendirecek fiyatlar olmaktadır.

boztepe araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
boztepe kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
boztepe minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
boztepe kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
boztepe otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
boztepe motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Boztepe Çekici Hizmetlerimiz

Çekici taleplerinizin sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak için konum paylaşımlarınız büyük önem arz etmektedir. Boztepe 7/24 yol yardım ekiplerimiz talep ettiğiniz andan çekiciniz yanınıza gelene kadar canlı konumla takip edilebilmektedir. Sizlerin bizlere ulaşmasında en kolay yolumuz irtibat numaramız olmaktadır. Her işin bir uzmanlığı vardır bizler de bu uzmanlıkla sizlere destek olmak için yollardayız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Taleplerinize en hızlı şekilde dönen ekibimiz otomobil çekicisi denilince ilk sıralarda yerini sabitlemektedir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyonlarınıza yükleri bazen ağır gelmektedir. Yüklerinizi beraber sırtlamak için Boztepe kamyon çekicisi faaliyettedir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Zorluk beraberinde uzmanlıkta getirmektedir. Tırlarınız dorse ile ya da dorse olmadan da çekilebilmektedir.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Uzun yolları kısaltan otobüslerimiz için Boztepe otobüs çekicisi taleplerinizi iletebilirsiniz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şahsi ya da şirket aracınızın olumsuz bir durumunda yardıma Boztepe minibüs çekicisi gelmektedir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Yol arkadaşınız olan motorunuzu emanet edeceğiniz en doğru adres Boztepe motosiklet çekicisi olmaktadır.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar çekici ücretlerini sizlere sundukları teminatların içeriğine göre genel anlamda karşılamaktadır. Bunun için kasko poliçenizi hazırlatırken içeriğine ücretsiz çekici hizmetinin dahil edildiğine emin olmalısınız. Bu gibi durumlarda sorun ortaya çıktığında çekici aramak yerine öncesinde teyit etmenizde fayda olmaktadır. Boztepe kaskolu araç çekme faaliyetleriniz için aracınız kaskolu ya da kasko olmadan çekebilmekteyiz. Bir hatırlatma olarak özel bir firma olduğumuz için sizlerden cüzi ücretler talep edilebilir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kasko aracınızı sağladıkları teminatlarla güvende tutmak için yapılmaktadır. Bu teminatlar sizlere sunulan kasko paketlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin araç kazası durumlarında kaskonuz sizlere ikame araç tahsis edebilmektedir. Ya da olası bir hasarda yedek parçanızın orijinali ile değiştiğinin teminatını da verebilmektedir. Bu gibi teminatların daha fazla neleri kapsadığını öğrenmeniz için yetkilinizle mutlaka görüşmeniz önerilmektedir. Sizlere sunduğumuz çekici hizmetimizde olası bir hasar anında bünyemiz adına sigorta yapıldığını bildirmek isteriz. İşimizi sıfır hasarla yapmak istediğimizi sizlere bildirmekteyiz.

Boztepe'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Gelişen teknolojiler ile çekici bulmak artık tahminlerinizde çok daha kısa bir zamanda tamamlanmaktadır. Bunun en iyi örneğini görmek istiyorsanız 0850 308 50 17 numaralı hattı tuşlayıp bağlanmanız yeterli olmaktadır.

Boztepe Oto Kurtarma

Gerekli izinleri bakanlıklardan alarak yaptığımız her işlemi belgelendirmekteyiz. Boztepe yol yardım şirketleri bünyesinde faaliyet alanımız her geçen gün daha da artmaktadır. Bu faaliyetlerin gelişmesinde sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerinde katkısı tartışılmazdır. Her zaman bu uyum ve destek ile faaliyetlerimizi sürdürmek istemekteyiz. Bu amaçla kullandığımız araçlarımız aşağıdaki gibidir.

 • Boztepe sabit kasa çekici
 • Boztepe kayar kasa çekici
 • Boztepe ahtapot çekici
kırşehir boztepe oto kurtarıcı

Boztepe En Yakın Oto Kurtarma

Portföy alanı olarak Boztepe çekici firmaları içerisinde en geniş alana uzanan filomuz ilçemizin her mahallesine ulaşabilmektedir. Boztepe en yakın çekici hizmeti sunduğumuz mahallelerimiz; Bağbaşı, Yeni Mahalle, Orta, Yeni Doğanlı, Harmanaltı, Karacaören, Çimeli, Çiğdeli, Çevirme, Büyükkışla, Üçküyü ve daha birçok Boztepe mahalleleri hizmetimiz alanına girmektedir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi