Bursa Oto Kurtarma

bursa yol yardım

Yolda kalmayın. Firmamız Bursa oto kurtarma hizmetlerini sizin için 24 saat sunuyor. Özel donanımlı ve K1Ö yetki belgeli çekicilerimiz ile araçlarınızı güvenle dilediğiniz servise ulaştırabiliyoruz. Sunduğumuz ekonomik fiyatlar nedeniyle Bursa çekici ihtiyaçlarının tamamında aranılan adresiz. Siz de uygun fiyatlar ile Bursa’da yol yardım desteğine ulaşmak için hemen ara butonundan bizi arayabilirsiniz.

Bursa Oto Kurtarma Fiyatları

Ekiplerimiz Bursa çekici fiyatları üzerinde baskın rol alır. Özverili çalışmalarımız nedeniyle araç çekme maliyetlerinizi minimuma düşürürüz. Aşağıdaki bölümde güncel fiyatlarımız listelenmiştir.

bursa çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bursa kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bursa minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
bursa kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bursa otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
bursa motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Bursa'daki Çekici Hizmetlerimiz

Ekiplerimiz Bursa oto çekici hizmetlerinde birçok farklı araç ve ekipmanı kullanır. Bursa'da kayar kasa çekici başta olmak üzere 3 farklı araç çeşidi ile hizmet veririz. Bunlar sabit kasa ve ahtapot çekicilerdir. Tüm tonaj ve ebatlarda araçlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Filomuzda hizmet veren Bursa kurtarıcı ekipleri otomobiller için sigortalı araç çekme hizmeti verir. Araçlarınız güvenle dilediğiniz noktaya ulaştırılır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyonla yolda kalmanın derdinden sizi kurtarabiliriz. Bursa'da kamyon çekicisi ihtiyaçlarınıza yılın 365 günü 24 saat cevap verebiliriz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Dorseli veya dorsesiz tırlarınız için çekici desteği daima alotokurtarma.com adresinde bulunur. Şehrimizde tırlar için kesintisiz hizmet verilir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Uzmanlarımız Bursa'da otobüs çekicisi hizmeti de sunar. Bun yanı sıra yolda kalan yolcularınız için yedek otobüslerimiz ile destek te verebiliriz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şehrin en hızlı çekici kadrosu ile minibüslere de destek sunarız. Bursa'da minibüs çekicisi arayan herkes için her zaman en iyi tercih alotokurtarma.com

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Hangi ebatta olursa olsun tüm araçlara anında hizmet. Bursa'da motosiklet çekicisi arıyorsanız doğru yer burası. Hemen arayın çekelim.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bursa'da kaskolu araç çekme işlemleri kasko şirketleri yapar. Firmamız ücretli çekici hizmeti verir. Bu nedenle aracınız kaskolu değilse bizi aramalı, kaskolu ise sigorta şirketini aramalısınız. Bursa yol yardım şirketleri ücretli hizmetler verir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Platformumuz kaynaklı oluşması muhtemel tüm hasarlar özel sigortalarımız tarafından karşılanır. Aracınız çekicimize bindirildikten servise ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Bursa'dan Çekici Nasıl Çağırılır?

Bursa'da çekici 08503085017 aranarak çağırılır. Çağrı merkezimiz sizin için 24 saat aktif tutulur. Hemen arayın kolayca aracınızı çektirin.

Bursa Oto Çekici

Diğerlerinden farklı olarak şirketimiz tüm araç çeşitlerine yol yardımı verebilir. Bursa oto çekici firmaları otomobile veya minibüslere destek verirken şirketimiz motosikletten tıra kadar her tonaj için özel araçlar bulundurur. Bu nedenle Bursa oto kurtarıcıları arasından ayrışırız. Şehrimizde verdiğimiz hizmetler;
•Otomobil çekme
•Minibüs ve Kamyonet çekme
•Otobüs ve kamyon çekme
•Motosiklet çekme

bursa oto çekici

Bursa En Yakın Oto Kurtarma

Bizi Bursa'da en yakın çekici şirketi yapan her ilçede ayrı ayrı araçlar ile hizmet vermemizdir. Şirketimiz başta şehir merkezi olmak üzere Bursa'nın Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinde çekiciler bulundurur. Bu durum bizi Bursa araç kurtarma şirketleri lideri yapar. Siz de arayın güvenle aracınızı çektirin.

  Bursa 7/24 Yol Yardım

  Yılın her anında Bursa'da acil çekici ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle ekiplerimiz 3 vardiyalı sistem ile 24 saat yollarda hazır bekletilir. Alotokurtarma.com Bursa oto kurtarma şirketlerini bünyesinde barındıran bir platformdur. Bu sayede size en yakın çekici en kısa sürede ulaştırılmış olur. Bursa'da kayar kasa çekici başta olmak üzere üç farklı araç ile destek veririz. Bu araçları listeleyecek olursak;
  •Bursa sabit kasa çekici
  •Bursa ahtapot çekici
  •Bursa kayar kasa çekici

  bursa oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Osmangazi oto kurtarma, Nilüfer oto kurtarma, Yıldırım oto kurtarma, Büyükorhan oto kurtarma, Gemlik oto kurtarma, Gürsu oto kurtarma, Harmancık oto kurtarma, İnegöl oto kurtarma, İznik oto kurtarma, Karacabey oto kurtarma, Keles oto kurtarma, Kestel oto kurtarma, Mudanya oto kurtarma, Mustafakemalpaşa oto kurtarma, Orhaneli oto kurtarma, Orhangazi oto kurtarma ve Yenişehir oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Bursa Oto Kurtarma Numarası

  Bursa'nın yol yardım numarası 08503085017'dir. Yılın 365 günü 24 saat Bursa'da oto çekici numarası olarak hizmet veren müşteri hizmetlerimiz size en yakın ve aracınıza uygun çekici ekibini yönlendirmekle görevlidir.
  Firmamız araç çekme işlemlerinde T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi ile belgelendirilmiş donanımlı çekiciler ile hizmet verir. Bu nedenle araçlarınızı güvenle çektirebilirsiniz.