Çanakkale Oto Kurtarma

çanakkale oto kurtarma

Ekiplerimiz yolda kalmaya son vermek için Çanakkale oto kurtarma hizmetini 7/24 verir. Çekicilerimizin tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi ile tam yetkili kılınmıştır. Çanakkale çekici filomuz tüm hizmetleri sigortalı olarak verir. Yılın 365 günü Çanakkale’de kurtarıcı ihtiyacınız için hemen ara butonunu tıklayabilirsiniz.

Çanakkale Oto Kurtarma Fiyatları

Bizler Çanakkale çekici fiyatlarını ekonomik seviyelerde tutarak zor durumlardan sizi kolayca kurtarmayı amaçlarız. www.alotokurtarma.com'u Çanakkale yol yardım şirketleri lideri yapan en önemli özellik şeffaflığıdır. Çekici ücretlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Çanakkale çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Çanakkale kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Çanakkale minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Çanakkale kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Çanakkale otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Çanakkale motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çanakkale'deki Çekici Hizmetlerimiz

Bu hizmeti kapsamlı şekilde verebilmek için tüm ekipmanlara sahibiz. Bu nedenle Çanakkale'de oto çekici ihtiyacınıza anında cevap verebiliriz. Araç çekme işlemlerinde genellikle Çanakkale'de kayar kasa çekici filomuz hizmet verse de otobüs ve kamyon gibi araçlar için sabit kasa çekiciler de bulundururuz. Bünyemizde hizmet veren her sabit kasa çekici Çanakkale'de sadece ağır tonajlı araçlara destek verir. Firmamız aşağıdaki araçların tamamına kurtarma hizmeti sunabilir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Ekiplerimiz Çanakkale çekici firmalarının aksine araç çekme işlemlerini sigorta güvenceli olarak sunar. Bu sayede kurtarma işlemi güvenle yapılır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Tonaj fark etmeden Çanakkale'de kamyon çekicisi hizmeti veririz. Dev kamyon kurtarıcılarımız ile kamyoncularımızı yolda bırakmayız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yüklü olmayan tırlarınız için destek verebiliyoruz. Yüklü tırınızın yükünü boşalttıktan sonra firmamızdan çekici talebinde bulunabilirsiniz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Bize özel bir hizmet. Çanakkale oto kurtarma şirketleri arasında sadece ekiplerimiz Çanakkale'de otobüs çekicisi hizmeti verir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

İlimizin en hızlı çekicileri firmamızda bulunur. Çanakkale minibüs çekicisi ihtiyaçlarınıza 24 saat kesintisiz destek veririz. Üstelik taksitle.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Aracım küçük diye dert mi ediyorsun? Hiç problem değil. Şirketimiz Çanakkale'de motosiklet çekicisi hizmeti de sunabilir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ekiplerimiz Çanakkale'de kaskolu araç çekme hizmetleri sunmuyor. Kaskolu bir araç ile yolda kaldıysanız mutlaka kasko şirketiniz ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Şirketimiz Çanakkale'de acil çekici hizmetini tamamen ücretli olarak verir. Bu nedenle genellikle kaskosuz araca sahip kullanıcılar bizleri tercih eder.

Çanakkale oto kurtarıcı filomuz geniş ekipmanlara sahiptir. Kasko şirketlerinin tarafınıza gönderdiği çekicilerin aksine aracınızın güvenliği için özel işlemler yürütülür. Tüm bunların yanı sıra Çanakkale'de ahtapot çekici sadece firmamız bünyesinde özel hizmetler sunar.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Hiç tedirgin olmayın. Şirketimiz Çanakkale araç kurtarma işlemlerinin tamamında kapsamlı sigortalar ile çalışır. Bu sayede çekme işlemi sırasında firmamız kaynaklı oluşabilecek tüm hasarlar tazmin edilir.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Çanakkale'de çekici çağırma numarası 08503085017'dir.

Çanakkale Oto Çekici

Sağlam bir alt yapıya ve tecrübeli bir geçmişe sahip olan şirketimiz Çanakkale'de 7/24 yol yardım hizmetlerini tüm araçlar için verebilir. İlgili bakanlık tarafından K1Ö yetki belgesi verilmiş olan çekicilerimiz aşağıdaki araç tiplerine hizmet verir.
• Otomobil - SUV - Motosiklet
Minibüs - Kamyonet - Karavan
• Otobüs - Kamyon
• TIR

Şehrimizde çekici çağırmanın en kolay yolu olmaya devam ediyoruz. Üstelik 24 saat kesintisiz.

çanakkale oto çekici

Çanakkale En Yakın Oto Kurtarma

En iyisini sunabilmek için özveri ile çalıştık. Çanakkale'de en yakın çekiciniz olmak amacı ile başta şehir merkezi olmak üzere Çanakkale'nin Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinde anlık hizmet için araçlar bulundururuz. Bu sayede yolda kalmış aracınız için en iyi ve hızlı hizmeti sunarız.

  Çanakkale 7/24 Yol Yardım

  Kurtarıcı hizmetinin olmazsa olmazı 24 saat çalışmadır. Şirketimiz sektörün en önemli kuralı olan kesintisiz desteği yılın 365 günü sürdürür. Günün her saati hizmet kapsamını daraltmadan destekler veririz. Peki bu desteklerde hangi araçları kullanıyoruz? İşte filomuzda bulunan çekiciler;
  • Kayar kasa kurtarıcı
  • Ahtapot kurtarıcı
  • Sabit kasa çekici

  Tüm bu ekipman çeşitliliği sayesinde kamyondan tıra, motosikletten otomobile kadar tüm karayolu taşıtları için çalışıyoruz. Siz de kapsamlı bir araç çekme desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  çanakkale kurtarıcı fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Ayvacık oto kurtarma, Bayramiç oto kurtarma, Biga oto kurtarma, Bozcaada oto kurtarma, Çan oto kurtarma, Eceabat oto kurtarma, Ezine oto kurtarma, Gelibolu oto kurtarma, Gökçeada oto kurtarma, Lapseki oto kurtarma ve Yenice oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Çanakkale Oto Kurtarma Numarası

  Çanakkale'de oto çekici numarası 08503085017'dir. Bu numaraya ulaşarak aracınızın hangi servise veya konuma çekileceğini bildirmeniz gerekir. Aracınızın çekileceği konum ile mesafeniz hesaplandıktan sonra toplam çekme ücreti müşteri temsilcimiz tarafından sizlere bildirilir.
  Araç kurtarma ücretini uygun bulup onaylamanız ardından çekicimiz dakikalar içinde harekete geçer. İlgili konuma ulaşması ise genellikle 20 dakika kadar sürebilir. Burada dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır;
  • Aracınız güvenli bir noktada değilse araçtan ayrılın
  • Dörtlü flaşörleri yakın ve reflektör kullanın
  • Araç motorunda bir arıza var ise motoru durdurun.
  • Çekici şoförünüz ile iletişimde olun.