Çankırı Oto Kurtarma

çankırı yol yardım

25 yıllık tecrübemiz ile Çankırı oto kurtarma hizmetini güvenilir olarak 7/24 gerçekleştirmekteyiz. Beklenmedik anlarda karşılaşabileceğiniz durumlarda acil yol yardım ekiplerimizle her an yanınızdayız. Acil bir şekilde Çankırı’da çekici arıyorsanız da hemen bizleri arayarak kurtarıcı talebinde bulunabilirsiniz. Kalite konusunda Çankırı yol yardım ekibimiz açık ara farkla sizlerledir.

Çankırı Oto Kurtarma Fiyatları

Yolda kalma, yakıt tükenmesi, araç kazaları, lastik patlaması ve araç arızaları gibi durumlarda Çankırı'nın oto kurtarma fiyatları arasında en uygun fiyatları sunmaktayız. Ayrıca böylesi kötü günlerde yanınızda olmak adına kredi kartınıza 12 aya kadar taksit yapıyoruz ve Çankırı'da çekici fiyatlarını asgari düzeyde tutmaya gayret ediyoruz.

çankırı araba çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çankırı kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çankırı minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çankırı kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çankırı otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çankırı motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çankırı'da Çekici Çeşitlerimiz

Geniş filomuzda bulunan sabit kasa, kayar kasa, ahtapot çekici, iş makinası çekici gibi her ağırlık sınıfına uygun araçlarımızı sizlere sunarak en pratik çekici imkanı sağlıyoruz. Hangi araçla yolda kalırsanız kalın ve ya bir noktadan bir noktaya taşıma işlemleri için hemen bizleri arayabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Arabanız yolda kalmış olabilir, hiç canınızı sıkmayın ve Çankırı araç kurtarma hizmeti için bizi çağırın.

Otomobil Yol Yardım
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Uzman kadromuzla Çankırı'da kamyon çekicisi hizmetini 7/24 sağlamaktayız.

Kamyon Yol Yardım
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Güvenli tır kurtarma hizmeti Çankırı'da Alo Oto Kurtarma teknik ekipleri sayesinde gerçekleşmektedir.

Tır Yol Yardım
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

En tecrübeli ekiplerle Çankırı'da otobüs çekicisi hizmetini Alo Oto Kurtarma vermekteyiz.

Otobüs Yol Yardım
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Minibüslerinizi en cazip fiyatlarla kurtarmak Çankırı minibüs çekicisi konusunda uzman olan bizim görevimizdir.

Minibüs Yol Yardım
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ekonomik fiyatlarla Çankırı'da motosiklet çekicisi işlemi sadece bizim tarafımızdan yapılır.

Motosiklet Yol Yardım
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Yol yardım hizmeti ne zaman alınır?

Sizlerden gelen en sık sorulardan bir olan çekici hizmeti için bir mesai olup olmadığıdır. Çekici, yol yardım, oto kurtarma gibi durumlar her an yaşanabilmektedir. Çankırı 7/24 oto kurtarma şeklinde hizmet sunmaktayız. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz zaman dilimi kaç olursa olsun sizlere hizmet sunmaktayız.
Yıllardır hizmet veren firmamız Çankırı’da yol yardım şirketleri arasında otomobillerinizle sorun yaşadığınızda sizlerin yanı başınızda olmaktayız. Güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet politikası ile birlikte 7 24 zaman dilimi esaslı olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çankırı oto çekici fiyatları siz müşterilerimiz için her türlü ödeme kolaylığı sağlanarak firmamız tarafından bildirilmektedir.

Çekici Hizmeti Nasıl Alınmaktadır?

Otomobillerin bulunduğu yerden alınması veya kurtarılması için çekici hizmeti alınmaktadır. Sürücüler tarafından direkt olarak konumun firmamıza iletilmesi ile hizmet alınabilmektedir. Çankırı oto çekici hizmeti sunan firmamız sizlere en kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet vermektedir.
Çankırı veya güzergâhında her hangi bir sorun yaşadığınızda firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bildirmiş olduğunuz konumuza en kısa sürede ulaşıp, gerekli olan şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken firmamız ile konumuzu isterseniz sanal uygulamalardan paylaşın ya da bize tarif edin biz size oldukça hızlı şekilde ulaşalım. Sizler huzurlu seyahatlerinize devam edin diye istediğiniz an firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Çekici Ücretimi Nasıl Öderim?

Oto kurtarıcı hizmeti sunan firmamız sizlere bu hizmeti sunarken, ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Hizmeti aldıktan sonra ödeme tahsil edilmektedir. Ayrıca bu hizmet için ister nakit isterseniz Çankırı'da taksitli oto kurtarıcı olan firmamıza 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Yani ödeme de kredi kartlarına taksitli ödeme seçeneği sunulmaktadır.

Çankırı oto kurtarıcı fiyatları sizlere firmamız tarafından bildirilmektedir. Kurtarma hizmeti yöntemi, alınan hizmet direkt olarak fiyatı etkilemektedir.

Çankırı Oto Çekici Hizmeti

Oto kurtarma hizmeti, otomobillerin her hangi bir sorun karşısında çalışmaması ya da kaza sonucu türlü durumlarla karşılaşılması durumunda otomobillerin kurtarılması adına alınan hizmettir. Çankırı çekici firmaları arasında Alo Oto Kurtarma sektöründe öne çıkmış ve sizlere hizmet etmektedir.

Sizlere Çankırı’da oto kurtarma şirketleri arasında oldukça çekici hizmeti profesyonel ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır. Sorumluluk bilincimiz ile sizlere her türlü oto kurtarıcı hizmeti sunmaktayız.

En çok tercih edilen Çankırı yol yardım firması ile sizlere zaman fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Yol yardım, çekici, oto kurtarma hizmetleri konusunda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Oto kurtarma firmamız sizlere en güvenli ve en hızlı şekilde profesyonel ekip arkadaşlarımızla anında müdahalede bulunmaktayız.

çankırı en yakın kurtarıcı

Çankırı En Yakın Oto Kurtarma

Çankırı ilçelerinin tamamında hizmet veren firmamız Çankırı'da en yakın oto yol yardımı sunmaktadır. Çankırı’nın en yakın çekici hizmetini ilimizin her yerine ve tüm ilçelerine en kısa sürede ve yine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız sizlere yol yardım hizmetini güvenli şekilde ve en hızlı şekilde vermektedir. Yol yardım için tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmektir.

  Çankırı 7/24 Yol Yardım

  Firmamız sizlere her türlü çekici hizmetini 7/24 Çankırı oto kurtarma imkanıyla sunmaktadır. Çekici hizmeti bazen gövde tipleri farklı araçların çekici görevi yapan tır tipi araçlara yüklenmesi ile yapılmaktadır.

  Yol yardım hizmetlerinde Çankırı’da acil çekici hizmetini verebilecek olan firmalar T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi almak zorundadır. Firmamız bu belgeyi taşıyan sayılı firmalar içerisinde yer almaktadır. Bu belge olmadan sizlere ücretsiz çekici hizmeti sağlamayı vaat edenlerden uzak durmanız gerekmektedir. Çünkü bu hizmet Çankırı’da kaskolu araç çekme ve sigorta ile araç çekme haricinde uygulanmamaktadır.

  çankırı yol yardım fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Çankırı'da en geniş filo imkanıyla, Atkaracalar Oto kurtarma, Bayramören Oto kurtarma, Çerkeş Oto kurtarma, Eldivan Oto kurtarma, Ilgaz Oto kurtarma, Kızılırmak Oto kurtarma, Korgun Oto kurtarma, Kurşunlu Oto kurtarma, Orta Oto kurtarma, Şabanözü Oto kurtarma ve Yapraklı Oto kurtarma Hizmetlerine Tek Bir Noktadan Ulaşın.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Çankırı Oto Kurtarma Numarası

  Araç bakımlarınızı yapmanıza rağmen yolda kalma riski her zaman vardır. Bu nedenle Çankırı oto çekici numarası olan 0850 308 50 17’yi bir yere not etmenizde fayda vardır. Bu numaradan aşağıda yer alan hizmetleri alabilirsiniz;

  • Çankırı ahtapot çekici
  • Çankırı kayar kasa çekici
  • Çankırı sabit kasa çekici

  Yukarı da yer alan numaramızdan Çankırı’da acil çekici hizmeti de alabilirsiniz.