Çelebi Oto Çekici

çelebi oto çekici ücreti

Uzağınızda değil bir çağrı kadar yakınınızdayız. Alanında tecrübeli çalışanlarımızla güler yüzlü ve samimi dostluklar kurmak istemekteyiz. Çelebi oto çekici almak istediğiniz hizmetin tepe noktasında yer almaktadır. Çelebi yol yardım filomuzun güvencesiyle kaskolu ya da kaskosuz her aracı çekebilmekteyiz.

Çelebi Oto Kurtarma Fiyatları

Diğer özel firmaların verdikleri fiyatlara inat her zaman en uygunu olma yolunda ilerlemekteyiz. Sizler için özel olarak hazırlanan Çelebi çekici fiyatları ile Çelebi 7/24 yol yardımını dilediğiniz an talep edebilmektesiniz. Samimiyetine güvendiğiniz çekiciniz olmak istemekteyiz. Kararınızı bizlere bildirmeyi geciktirmemelisiniz.

çelebi araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çelebi kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çelebi minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çelebi kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çelebi otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çelebi motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çelebi Çekici Hizmetlerimiz

Profesyonel kadromuz ve kapsamlı iş hacmimiz ile her zaman ilk tercih edilen kurtarıcı firması olmaktayız. Aracınız otomobil, kamyon, ticari ya da tır olsun her türden aracı profesyonelce çekebilmekteyiz. Yapmanızı istediğimiz aşağıda sizlere özel olarak hazırlanan şablonumuzdan uygun olanı seçmeniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Uzak mesafelerden çekilmek artık sıkıntı olmaktan çıkmalı. Çelebi araç kurtarma destekçiniz olmak için sabırsızlanmaktadır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yolda kaldığınızda derdiniz derdimiz olmaktadır. Çelebi kamyon çekicisi yüklü araçları da çekebilmektedir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Aracınızı çektirmek için kurumsal bir çekici firması arıyorsunuz en doğru yerdesiniz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Küçük otobüslerden büyük otobüslere kadar tüm model araçları Çelebi otobüs çekicisi çekebilmektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticari araç çekme kapasitesine sahip özel çekicilerimizle Çelebi minibüs çekicisi faaliyettedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Büyüyen bunca hizmet içerisinde motosikletleri unutmadık. Çelebi motosiklet çekicisi şimdi faaliyette.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar günlük hayatta istenmeyen olaylarla aracınızın başına gelebilecek risklere karşı güvencenizi daha da arttırmaktadır. Kasko sigorta poliçenizi oluşturan yetkili kişiye anlaşmanızda ücretsiz çekici hizmetinin olup olmadığını sormalısınız. Çelebi kaskolu araç çekme işlemlerinde eğer sigortanız da yetkili kılınan kurtarıcıdan talep ederseniz ücret alınmamaktadır. Ancak firmamız özel bir çekici firması olduğu için bu işlemler için asgari tutarda ücret almaktadır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınızın başına gelebilecek hasarları önceden öngörerek bu gibi durumlarda ne yapılabilir sorununuza çözümü kaskolar verecekleri teminatlar ile sağlamaktadır. Zorunlu olarak yaptırdığınız trafik sigortanız sizden daha çok karşı tarafta olan hasarlara öncelik vermektedir. Özel olarak yaptırdığınız kaskonuz ise sizlere daha çok ayrıcalık tanımaktadır. Bu ayrıcalıkların neler olduğu hakkında detaylı bilgiyi sigortacınızdan almanızda fayda bulunmaktadır. Oluşan hasarın büyüklüğüne göre kasko firmaları ikame araç verebilmektedir. Ya da yaptığınız anlaşma kuralları gereği hiç karşılamayabilir de. Bu nedenle kaskonuzu kurumsal yerlerden almanızı öneririz. Aracınızın çekilmesi sırasında oluşabilecek hasarlara şirketimiz sigorta güvencesi vermektedir. Çelebi oto çekici numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çelebi'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Sizlerden yapmanızı istediğimiz tek şey 0850 308 50 17’den bizlere ulaşmak. Konum bilginizi bizimle paylaşarak size en yakın kurtarıcıyı yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Sizin de rehberinizde yer almak isteriz.

Çelebi Oto Kurtarma

Aracınızı her türlü olası olumsuzluğa karşı gerekli tedbirleri alarak özenle çekmekteyiz. Ortaya çıkacak bir sorun Çelebi oto kurtarma şirketleri güvencesinde sigortalanmaktadır. Personellerimiz gereken eğitimleri alarak bu alanda uzmanlıklarını tamamlamış bulunmaktadır. Yetki belgeleri ile aracınızı gönül rahatlığı ile teslim almaktadırlar. Bu ve benzeri premium hizmetleri doğru adresinden almak için yapmanız gereken iletişim adresimizde yer alan numaradan bizlere ulaşmak. Hizmet verdiğimiz araçlarımız;

 • Çelebi ahtapot çekici
 • Çelebi sabit kasa çekici
 • Çelebi kayar kasa çekici
çelebi oto kurtarma fiyat

Çelebi En Yakın Oto Kurtarma

Sektör genelinde ve Çelebi çekici firmaları içerisinde Çelebi acil çekici ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunmaktayız. Fatih, Barbaros, Gülveren, Yeni, Karayakup, Kaldırım, Tikili, Karabucak, Kepirli, İğdebeli gibi Çelebi mahallelerinde araçlarımız hali hazırda beklemektedir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü