Çiçekdağı Oto Çekici

çiçekdağı çekici numarası

Filomuz Kırşehir ilimiz sınırları içerinde sizlerin yarım talep ettiği her an konumuza gelecek hizmeti sağlamaktadır. Issız yollarda ya da kalabalık caddelerde taşıtınızın hızlıca çekilmesi için Çiçekdağı oto çekici daima hazırdır. Araçlarımızın sahip olduğu donanımlar sizleri en konforlu şekilde hizmete davet etmektedir. Çiçekdağı yol yardım ekibimize irtibat bilgilerimizden ulaşmanız mümkündür.

Çiçekdağı Oto Kurtarma Fiyatları

Aracınızın değerini bilmekte ve bu değere uygun olarak hizmet sunmaktayız. Çiçekdağı çekici fiyatları sizlerin taleplerini karşılamak için en makul fiyatları listelemektedir. Aracınızın türü fark etmeksizin en uygun kurtarıcı ile Çiçekdağı oto kurtarma kalitesini denemelisiniz. İşlemlerinizi en hızlı şekilde yapabileceğiniz güncel tablomuza göz atmalısınız.

boztepe araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
boztepe kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
boztepe minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
boztepe kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
boztepe otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
boztepe motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çiçekdağı Çekici Hizmetlerimiz

Derdinizin biri bitmeden bir yenisi daha gelmesin istiyorsanız hizmeti güvenilir ellerden almalısınız. Çiçekdağı 7/24 yol yardım zamanınızı en verimli şekilde kullanmanız için en pratik kurtarma çözümlerini sergilemektedir. Şehrimizde adı anılan çekici ailemiz her zorlu durumda sizlere destek olmaktadır. Aracınızı ticari ya da şahıs ayrımı yapmadan sabit fiyat garantisi ile hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Aracınızın hasar alması ya da arızalanması en son isteyeceğimiz bir durum olmakla birlikte otomobil kurtarma işlemleriniz için yardımınıza koşmaya hazırız.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Zorluk gerektiren görevleri amatör ellere bırakmamaktayız. Çiçekdağı kamyon kurtarma araçlarımız hazırda beklemektedir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Uzun uğraşlarınızı boş yere sarf etmemelisiniz. İşi daima yetenekli ellere teslim etmelisiniz. Tır kurtarma faaliyetlerimiz mevcut olmaktadır.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Taşımacılık hafife alınacak bir iş değildir. Bunun bilincinde olan Çiçekdağı otobüs çekicisini tercih etmelisiniz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticari aracınızın size daha fazla fayda sağlamasına yardımcı olmak için Çiçekdağı minibüs çekicisi bulunmaktadır.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Adrenalini iliklerinize kadar yaşatan motorunuz arızalandığında Çiçekdağı motosiklet çekicisine ulaşmalısınız.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar olası bir kaza anında ya da lastik patlaması, akü bitmesi, mekanik sistem arızaları, trafik kazaları, araçta istemsiz oluşan hasarlar ve benzeri birçok durumda yol yardım da dahil olmak üzere hasarlarınızı teminat altına almak için yapılmaktadır. Bu noktada sizlerin akıllarında yer alan ilk soru ücretsiz çekici olmaktadır. Kasko şirketleri ücretsiz çekici finansmanını anlaşmalı olduğu yetkili çekiciler ile sunmaktadır. Firmamız özel çekici firması olduğundan ötürü Çiçekdağı kaskolu araç çekme işlemlerinde sizlerden asgari tutarlar talep edilmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Firmamız uzun yıllardır işlemlerini en ince detaylarını göz önünde bulundurarak ve bunu faaliyete dökerken tüm titizliğini kullanarak gerçekleştirmektedir. Sizlerin araçlarını en sorunsuz şekilde ve hasar almadan çekme garantisi özenle sunulmaktadır. Ancak istem dışı bir durumda aracınızı daha güvende tutmak için yaptırmanız gereken en önemli şey kasko olmaktadır. Kaskolar genel itibari ile zorunlu olan trafik sigorta poliçenizin kapsamını daha fazla genişleterek sizlere daha iyi ayrıcalıklar sunmaktadır. Bu gibi avantajlardan yararlanmak için sigorta yetkiliniz ile görüşmeniz gerekmektedir.

Çiçekdağı'nda Çekici Nasıl Çağırılır?

Talep ettiğiniz çekicinizi güvenilir adreslerden almalısınız. Sizlere her konuda garanti ettiğimiz bu ayrıcalıklardan faydalanmanız için 0850 308 50 17’den hizmet sağlamaktayız. Ödeme kolaylıkları için mutlaka irtibata geçmelisiniz.

Çiçekdağı Oto Kurtarma

Çiçekdağı yol yardım şirketleri bünyesinde dersinizi sıkıntınızı başkalarına söylemeyin. Sizler anlatın bizler dinleyelim. Olumsuz durumlar içinde kendinizi ve aracınızı bulduğunuzda paniğe kapılmadan alternatif çözümünüz olan bizlere ulaşmalısınız. Tamamı yetki belgeli araçlarımız ile faaliyetlerimizde bilinçli ve güvenli olmayı hedeflemekteyiz. Hizmette kullandığımız araçlarımız ise şunlardır;

 • Çiçekdağı ahtapot çekici
 • Çiçekdağı kayar kasa çekici
 • Çiçekdağı sabit kasa çekici
çiçekdağı araba çekicisi

Çiçekdağı En Yakın Oto Kurtarma

Her gün giderek hizmet alanımızı daha da geliştirmekteyiz. Bu gelişen ağımıza sizleri de dahil etmek için çabalamaktayız. Çiçekdağı çekici firmaları içerisinde samimi dostluklarla aile sıcaklığımızı sizlere yansıtmaktayız. Çiçekdağı en yakın çekici taleplerinizi özenle cevaplarken belirli konumlarda araçlarımız hazır beklemektedir. Yeni, Osman Şevki, Yenişehir, Bağlarbaşı, İbikli, Kaleevci, Tatbekirli, Pöhrenk, Alimpınar, Çopraşık, Doğankaş ve birçok Çiçekdağı mahalleleri yakınında bulunmaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi