Çorum Oto Kurtarma

çorum çekici firması

Alışılmışın dışında hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle Çorum oto kurtarma hizmetinde hızlı destekler veririz.. Çorum’da yol yardım hizmetinde en iyi olmaya devam ediyoruz. Hemen arayın çekici çağırın.

Çorum Oto Kurtarma Fiyatları

Bizi şehrin en iyisi yapan bir diğer nitelikte fiyat politikamızdır. Değişik Çorum oto kurtarma fiyatlarının genelini baz almayız. Amacımız çaresiz anlarınızı fırsata çevirmek değil, doğru hizmet anlayışı ile yalnızca emeğimizin karşılığını almaktır. Bu sayede siz aldığınız hizmetten memnun ayrılırken bizlerde izlediğimiz adaletli fiyat politikasının haklı gururunu yaşarız. Netlik kazandırmak için alabileceğiniz hizmet ve fiyatlarını aşağıdaki şemada belirttik. İnceleyerek haberdar olabilirsiniz.

çorum araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çorum kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çorum minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çorum kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çorum otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çorum motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çorum'da Çekici Hizmetlerimiz

Tarafımızdan alabileceğiniz hizmetlerden biride çekici hizmetidir. Çorum’da oto çekici hizmetlerimiz araç tiplerine göre değişkenlik gösterir. Şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ahtapot çekici
 • Sabit kasa çekici
 • Kayar kasa çekici

Çorum merkez veya ilçelerinde nerede hangi taşıtla kalmış olursanız olun, bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz yere kadar sağlıklı ulaşımınız tarafımızdan sağlanır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Firmamız her koşulda sizlerin hizmetinde. Çorum’da oto kurtarma gerektiren durumlarda tereddüt etmeden ulaşabilirsiniz. Fark yaratan taşıma kaskolu hizmet için arayınız.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Çorum’da kamyon kurtarma ve diğer birçok hizmetlerimizden faydalanırken kartınıza sunduğumuz 12 ay taksit imkânından da yararlanabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Artık ağır vasıtalarınızla yolda kalmak yâda pürüzler yaşamak sizi korkutmayacak. Çorum’da tır kurtarma hizmetimiz yolculuk kalitenizi eskisinden daha iyi hale getirecek.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Genel olarak yolcu taşımacılığı yaptığı için otobüsler yaşadıkları aksiliklerde zaman kaybetmek istemez. Bu yüzden Çorum’da otobüs yol yardım ekiplerimiz her bölgede yer alır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

İki tekerli araçlarımıza özel ekipmanlarımızla yaşadıkları her sorunu çözmeye devam ediyoruz. Çorum’da motosiklet kurtarma hizmetimiz sürüş heyecanınızı yarıda bırakmaz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

İki tekerli araçlarımıza özel ekipmanlarımızla yaşadıkları her sorunu çözmeye devam ediyoruz. Çorum’da motosiklet kurtarma hizmetimiz sürüş heyecanınızı yarıda bırakmaz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Tüm kaskolar çekici ücretini karşılamalıdır. Nitekim de öyle kaskoların birçoğu çekici ücretini karşılar. Fakat kasko firmaları bu ücreti karşılarken kendi anlaşmalı oldukları çekici firmalarını kullanır. Önerimiz çekici gerektiren durumlarda öncelikle kasko firmalarınıza başvurmanızdır. Çorumda çekici firmamızın kaskolu araçlar için ücretsiz hizmeti yoktur. Bu dipnotları sizi yanıltmamak adına özellikle vurguluyoruz. Eğer aracınızın kaskosu yoksa veya kasko şirketiniz bu bedeli karşılamıyorsa en iyi kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sağlarız.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Yolda kaldığımızda zamanla yarışırız ve asıl beklentimiz firmaya kolay ulaşmak ve öncelikli olmaktır. Çorumdaki oto kurtarma firmamız bu beklentilerinize net cevap verir. 0850 308 50 17 numaramızı tuşlayarak telefon hattındaki çalışanlarımıza ulaşırsınız ve size Çorumdaki en yakın çekici ekibini yönlendirirler. Firmamız Çorum’un tüm il ve ilçelerinin her noktasında yer alır bu yüzden öncelik sırasına gerek kalmaz, tüm müşterilerimize anlık ulaşarak hizmet verebilecek ekip haznesine sahibiz.

Çorum'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Yolda kaldığımızda zamanla yarışırız ve asıl beklentimiz firmaya kolay ulaşmak ve öncelikli olmaktır. Çorumdaki oto kurtarma firmamız bu beklentilerinize net cevap verir. 0850 308 5017 numaramızı tuşlayarak telefon hattındaki çalışanlarımıza ulaşırsınız ve size Çorumdaki en yakın çekici ekibini yönlendirirler. Firmamız Çorum’un tüm il ve ilçelerinin her noktasında yer alır bu yüzden öncelik sırasına gerek kalmaz, tüm müşterilerimize anlık ulaşarak hizmet verebilecek ekip haznesine sahibiz.

Çorum Oto Çekici

Firmamız sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermek için her an aktiftir. Çorum’da acil çekici hizmetlerini firmamızdan kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi birçok hizmetimiz yalnızca Çorum merkezi kapsamaz.

Alo Oto Kurtarma olarak Çorum’da araba çekici gibi birçok hizmetlerimiz aşağıda belirttiğimiz ilçelerimiz içinde geçerlidir.

 • Bayat
 • Alaca
 • Boğazkale
 • Dodurga
 • İskilip
 • Kargı
 • Lâçin
çorum yol yardım

Çorum En Yakın Oto Kurtarma

Bizler Çorum'da en yakın çekici sektörümüzün en ucuz fiyatlı oto çekici firmasıyız. Fiyat tarifelerimizi son derece şeffaf bir şekilde kurumsal web sayfamız üzerinden sunarız. Böylece Çorum yol yardım hizmetlerimizde ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Oto kurtarma hizmetlerimizi son derece basit bir şekilde sunuyoruz. Diğer firmaların aksine karmaşık hizmetlerimiz söz konusu değildir. Bu nedenle Çorum kayar kasa kurtarıcı hizmetlerimizde kafanızın karışması söz konusu değildir. Birçok Çorum oto kurtarma yol yardım firmalarının aksine profesyonel anlamda hizmetler sunarız. Bu nedenle işletmemizde en küçük risklere maruz kalmazsınız.

  Çorum 7/24 Yol Yardım

  Yolculuklar hayatımızın her anını kapsar. Buna bağlı olarak bazen aksilikler de yaşarız. Çözümünüzün olmadığı her noktada sizin için var olmaya çalışıyoruz. Alanında uzman ekiplerimizle gerek sahada gerek çağrı merkezi üzerinden 7/24 sizinle kontak halindeyiz.

  Kurduğumuz sistemde çağrı merkezi ekiplerimize zaman kaybetmeden bağlanırsınız. Doğru rotayı merkezimize bildirdiğinizde en yakın ekibimiz size doğru yola çıkar. Zamana önem veren bir firma olarak ürünlerimizi yedekli tutarız.

  Ufak bir lastik değişimi için bile bize başvurabilirsiniz. Asla olmasını istemediğimiz kazalarda, aracınızın bozulduğu anlarda, akü bittiğinde ve hatta yakıtınızın azaldığını düşünüyorsanız size yakıt takviyesi dahi sağlayabiliriz.

  çorum yol yardım fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    En çok aranan Çorum çekici firmalarından olarak, Bayat oto kurtarma, Alaca oto kurtarma, Boğazkale Oto kurtarma, Dodurga oto kurtarma, İskilip oto kurtarma, Kargı oto kurtarma ve Laçin oto kurtarma hizmetlerini vermekteyiz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Çorum Oto Kurtarma Numarası

  Bizlere kesintisiz ulaşacağınız Çorum oto kurtarma numarası olan 08503085017 kaydetmenizi öneririz, internetinizin çekmediği bir alanda olma ihtimalinize karşı sizin için önlem olacaktır.

  Canınızı ilgilendiren durumlarda 112’yi aracınızı ilgilendiren durumlarda bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki bizde araçlarınızın acil servisiyiz zamanında hızlı müdahale hem canınızı hem aracınızı kurtarır.

  Çekici ve kurtarma hizmetlerinin yanı sıra şehir içi araç taşıma, JSB taşıma,  iş makinesi taşıma hatta şehir dışına çıkabilme donanımına sahip firmamız bir telefon kadar yakınınızda.

  çorum en yakın çekici