Çubuk Oto Çekici

çubuk oto kurtarma şirketleri

Etkili ve sağlıklı çözümler sunabilmek adına Çubuk oto çekicilerimizi sizler için günün 24 saati aktif halde tutuyoruz. Dilediğiniz anda Çubuk oto kurtarma numarası 0850 308 50 17’yi arayarak Çubuk’ta yol yardım alabilirsiniz. Yeni oluşturduğumuz sistem sayesinde sanal pos hizmetimizle üzerinizde nakit olmasa bile kart ile ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Çubuk Oto Kurtarma Fiyatları

Aracınızı güvenle taşırken Çubuk’ta çekici fiyatlarını cebinize uygun hale getiriyoruz. Sunduğumuz çözümlerle bütçenizi aşmadan Çubuk’ta 7/24 yol yardım almak işte bu kadar kolay. Fiyat incelemesini kendiniz yaparak Çubuk çekici fiyat hesaplayıcı aracımızı da kullanabilirsiniz.

 çubuk araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
 çubuk kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
 çubuk minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
 çubuk kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
 çubuk otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
 çubuk motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çubuk'ta Çekici Hizmetlerimiz

Yolda kalmış ve sorun yaşan araç sahipleri beklentilerinin hemen karşılanmasını ve sorunun bir an önce giderilerek gereken aksiyonların alınmasını talep etmektedir. Müşteri odaklı Çubuk kurtarıcılarımız araç sürücülerinin memnun kalacağı bir deneyim yaşatmak için çalışmaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Aracınızla ilgili günlük yaşamda karşılaşacağınız her türlü olumsuzluğa karşı Çubuk araç kurtarma hizmetimiz ile cevap veriyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Hızlı müdahale ve güçlü ekipman desteği ile Çubuk kamyon çekicisi araçlarımız ilçemizin her yerinde anlık destek sağlayabilme kabiliyetine sahiptir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yolda her ne kadar kendinizi güvende hissetseniz de yaşayacağınız sıkıntıları göz önünde bulunduran Çubuk oto kurtarıcılarımız tırlarınız için yollarda sizinle.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sürücü, işletme ve yolculara yönelik bir ağırlık barındıran otobüs çekme hizmeti sizlere Çubuk otobüs çekicisi araçlarımız sayesinde daha kaliteli hal aldı.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Mağdur olmanızın önüne geçen ve sizlere güvence sağlayan firmamız Çubuk minibüs çekicisi ile yıllardır sürdürdüğü çekici hizmetini aynı özveri ile devam ettiriyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Karayolu taşıtlarının en küçüğü olan motosikletlere özel ekipmanlarla müdahale etmek için Çubuk motosiklet çekicisi araçlarımız sizlerle.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Araçların çeşitli kazalara karışması durumunda hasarlarını karşılayan kaskolar, yeni düzenleme neticesinde ekstra şekilde sunulan çekici ücretini karşılamamaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için ekstra ücretsiz çekici hizmetini almanız gerekmektedir. Böyle bir tercihte bulunmadınız ve Çubuk’ta acil çekici ihtiyacınız oluştu ise firmamız ile iletişime geçin.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Her türlü desteği sağlamakla adını duyuran ve kendinden sürekli bahsettiren firmamız böyle bir durumla karşılaşmanız halinde cebinizden bir kuruş ücret çıkmadan aracınızın bütün hasarını karşılayacaktır. Bu karşılama çekici aracının özel kaskosu tarafından yapılır.

Çubuk'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

Beklenmedik anda aracınızda arıza veya hasar oluşursa kendinizi emniyete alarak 0850 308 50 17 numarasını arayın aracınızı hemen çekelim.

Çubuk Oto Kurtarma

Ayrıntılı bir süreçle işe alım yaptığımız ve kadromuza dahil ettiğimiz personelimiz ile Çubuk’ta çekici firmaları arasında en güvenilir firma konumunda yer alıyoruz. Sizlerde karayolu taşıtlarının tamamında geçerli olan firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak, çoklu çekici ve şehir içi taşıma için Alo Oto Kurtarmayı arayabilirsiniz. Firmamız;

 • Çubuk kayar kasa çekici
 • Çubuk ahtapot çekici
 • Çubuk sabit kasa çekici

araçları ile yol yardım hizmetini sizlerle buluşturuyor.

çubuk acil yol yardım

Çubuk En Yakın Çekici

Şirketimizin sunduğu imkanlar sahip olduğu geniş ağ sayesinde sizlere Çubuk’ta en yakın çekici hizmetini de sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan araçlar ile Çubuk mahallelerinin hiçbirini es geçmeden çekicilerini anında olay yerine iletmektedir. Son olarak firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın zorunlu tuttuğu bütün şartları karşılamakta ve her aracı K1Ö belgesine sahiptir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü