Delice Oto Çekici

delice 7 24 çekici

Sizlere uzakları yakın etmek için varız. Delice oto çekici filomuzla aracınızı güvenle kurtardığınızın mutluluğunu bizimle paylaşmalısınız. Delice kurtarıcı ekibimiz sizler için en zorlu koşullarda görev almaktadır. Tamamı yetki belgeli ekibimizi diğer çekicilerle bir tutmamalısınız. Hemen arayın Delice’de en yakın çekiciyi sizlere ulaştıralım.

Delice Oto Kurtarma Fiyatları

Böylesi bir hizmeti böylesi bir fiyata aldığınız için sizler de şaşıracaksınız. Sizlere Delice 7/24 yol yardım hizmetini en güncel fiyatlarla sunmaktayız. Hizmetimiz tüm karayolu taşıtları için geçerli olmaktadır. Delice çekici fiyatları listemiz yılın her günü güncel fiyatlardan hizmet vermektedir.

delice araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
delice kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
delice minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
delice kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
delice otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
delice motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Delice Çekici Hizmetlerimiz

En donanımlı çekici araçlarımızla ilçemizin en ücra köşelerine kadar hizmet götürmek için çabalamaktayız. Her araç bizler için özeldir. Sizler için de özel olan aracınızı en güvenli platformlardan çağıracağınız kurtarıcılara emanet etmelisiniz. Ticari araçlarınızın yolculuklarına devam edebilmesi için tüm çabamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Çevrenizde duyduğunuz Delice araç kurtarma hizmetlerinin asıl adresindesiniz. Kolay ödeme imkanları ile çekicinizi güvenle talep edin.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Sizler tam da aradığınız çekiciyi Delice kamyon kurtarma ile buldunuz. En güzel vakitlerinize bir an önce kavuşmak için bizlerden hizmet talep etmektesiniz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tır ya da ağır tonajlı araçlarınızı en güvenli şekilde çekmekteyiz. Emekleriniz bizimle güvence altındadır.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Delice otobüs çekicisi araçlarımız filomuza en donanımlı şekilde dahil olmaktadır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şirketinizde ya da özelde kullandığınız hafif ticari araçlarınızı kurtarmak için Delice minibüs çekicisi hizmet vermektedir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Trafiğin gözdesi motosikletler için Delice motosiklet çekicisi her zaman yanınızdadır.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Sigorta şirketleri sizlere ücretsiz çekici hizmetlerini teminat vermesi halinde gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerden faydalanmak için kasko şirketinizle irtibat halinde olmalısınız. Delice kaskolu araç çekme işlemlerinizde her türlü çekici işlemleriniz için firmamızı tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Ancak firmamızın yetkili çekici olmaması durumunda özel çekici hizmetlerimizde bir miktar ücret talep edilmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç sigorta çeşitleri içerisinde zorunlu ve özel olarak iki çeşit sigorta bulunmaktadır. Bu sigortalardan kaskolar aracınızın hasarlarını daha kapsamlı ele almaktadır. Araç sürücülerinin iradeleri dışında araçlarına birtakım hasarlar gelebilmektedir. Olası bir durumda kaskolar ile hem bütçeniz hem de aracınız güvence altına alınmaktadır. Bu güvenceleri sizlerin temin edebildiğinden emin olmanız için öncelikle sigorta şirketinizle iletişimde olmalısınız.

Firmamız aracınızda çekilme sırasında bir hasar oluşması durumunda bunu sigorta kapsamına almaktadır. Hassasiyetle aracınıza gereken özeni gösterdiğimizden emin olmanızı istemekteyiz.

Delice'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Şehrimizde her türlü ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde ulaşan filomuzda sizler de aynı hızda ulaşmak için 0850 308 50 17’den ulaşmalısınız. Listemizde sizlere sunulan en kampanyalı fiyatları öğrenmek ve konumunuza en yakın çekiciyi ulaştırmak için aramalısınız.

Delice Oto Kurtarma

Ekiplerimiz Delice yol yardım şirketleri bünyesinde aracınızın başına gelmesi muhtemel arızalarda örneğin; lastik patlaması, trafik kazası, akü bitmesi, araç mekanik arızaları için en hızlı şekilde çözüm üretmektedir. Aracınızı bizlere teslim ettiğiniz andan itibaren şirketimiz sigortası altına alınmaktadır. Delice çekici firmaları içerisinde şirketimizle birlikte profesyonelliğe sizler de adım atmalısınız. Hizmette kullandığımız araçlarımız;

 • Delice ahtapot çekicisi
 • Delice sabit kasa çekici
 • Delice kayar kasa çekici
delice güvenilir çekici

Delice En Yakın Oto Kurtarma

Alo Oto Kurtarma olarak Delice mahallelerinin her konumunda Delice acil çekici taleplerinizi karşılayabilmek için yer almaktayız. Aktepe, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Gökçebel, Gündüz, Hürriyet, Karabekir, Mimar Sinan, Sakarya, Yerlikent, Merkez ve birçok konumda araçlarımız hazırda beklemektedir. Özel çekici firmaları içerisinde sizin de tercihiniz bizden yana olmalıdır.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi