Derbent Oto Çekici

derbent çekici ara

Filomuzun kapsam ve kalitesini Derbent oto çekici farkı ortaya koyar. Tamamı yetki belgeli filomuzdan Derbent kurtarıcı deneyimlerinizi talep etmelisiniz.

Derbent Oto Kurtarma Fiyatları

Yıl boyunca sabit fiyat garantisi verebilen bir organizasyon yapımız mevcuttur. Sizlerin bütçesini her zaman korumak için Derebucak çekici fiyatları listemiz sabitliğini yıl boyunca korur.

derbent araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
derbent kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
derbent minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
derbent kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
derbent otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
derbent motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Derbent Çekici Hizmetlerimiz

İlimizin en güvenilir çekici firması olmak için Derbent 7/24 yol yardım ekiplerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürür. Tercihlerinizi bizlerden yana kullanarak bir adım öne çıkmak istersiniz. Motosikletlerden SUV araçlarınıza kadar kapsamlı çekme faaliyetlerimiz ile alanımızda öncü firma konumundayız. Eğitimli personellerimiz ve gerekli olan tüm izinlerimizle tam kadro ile destek sağlarız. Alanımızda lider konuma yükselmek için sizlerin de desteğini talep ederiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Sizlerin yardımına koşmak bizler için külfet değil mutluluktur. Derbent araç kurtarma yanı başınızda.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Amacımız aracınızı güvenle çekerek gönlünüzü fethetmek. Derbent kamyon çekicisi her ihtiyacınızda yanınızda.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sizlerin araçlarına değer vererek sizdeki güvenimizi daha da ileri taşımak isteriz. Derbent tır çekicisini çabucak çağırın.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Her boyutta otobüs için çekici hizmeti Derbent otobüs çekicisi ile sağlanır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Özel işlerinizde ya da iş yerinizde kullandığınız minibüsleriniz için Derbent minibüs çekicisi yönlendirelim.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Alışılmış çekicilerin ötesinde sizin en samimi çekiciniz olmak için varız. Derbent motosiklet çekicisi sizler için hizmette.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Sigorta şirketleri genel olarak ücretsiz çekici taleplerinizi karşılamakla yetkilidir. Bu noktada Derbent kaskolu araç çekme taleplerinizi ve yol yardım hizmetlerinizi öğrenmek için öncelikli olarak kasko şirketiniz ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Şirketimiz koşulları fark etmeksizin sizlerin her zorlu durumunda hazırda araçlarını yönlendirir. Bu nedenle sizlere sağlanan bu özel hizmetler sebebiyle cüzi miktarlar talep ederiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kaskonuzu satın alırken sizlere ne gibi avantajlar sağladığını ne gibi teminatlar sunduğunu öğrenmelisiniz. Bazı durumlarda şirketler ortaya çıkan masrafların tamamını karşıladığı gibi bazı durumlarda hiç karşılamayabilir. Sizlerin zor durumda kalmaması için öncesinde bir araştırma yapmanızda fayda bulunur. Tarafımızca sizlere sağlanan özenli hizmetlerimizde araçlarınızın bir hasar alması halinde şirketimiz adına güvence altına alındığınızı bilmenizi isteriz.

Derbent'te Çekici Nasıl Çağırılır?

0850 308 50 17 numaramız her zorlu anınızda taleplerinizi iletmeniz için çağrı bekler. Kurtarıcınızı 7/24 çağırmak için hemen irtibata geçerek taleplerinizi iletin.

Derbent Oto Kurtarma

Kaza ve benzeri durumlarda en uygun çözümleri üreten profesyonel bir ekibe sahibiz. Her zorlu koşulda özel olarak tasarlanmış donanımlı araçlarımızla Derbent yol yardım şirketleri içerisinde yerimizi alırız. Uzman personellerimiz her zaman güler yüzlü yaklaşımları ve bilgi birikimleri ile almak istediğiniz kaliteli hizmeti sizlere sağlar. Derbent çekici firmaları can güvenliğiniz başta olmak üzere araç güvenliğinize de önemli ölçüde dikkat eder. Bu amaçlarla Derbent oto kurtarma şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren araçlarımız;

 • Derbent kayar kasa çekici
 • Derbent sabit kasa çekici
 • Derbent ahtapot çekici
derbent kurtarıcı

Derbent En Yakın Oto Kurtarma

Memnuniyetlerinize her zaman önem veririz. Sizlere Derbent en yakın çekici hizmetini en iyi şekilde sunmayı hedefleriz. Derbent acil çekici ihtiyaçlarınızda ya da araç taşıma taleplerinizde başvurmanız gereken ilk adresiz. Faaliyet sürdürdüğümüz Derbent mahalleleri; Hacı Ahmet, Çiftliközü, Mülayim, Yukarı, Değiş, Saraypınar, Arapözü, Süleyman, Derbenttekke, Karalar, Güneyköy, Camiikebir ve daha birçok konumda yer alırız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi