Develi Oto Çekici

develi 724 yol yardım

Kayseri’de herhangi bir kazada en güvenli hizmeti Develi oto çekici bünyesinde sizlere sunmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizden Develi kurtarıcı hizmetiyle faydalanmanız mümkün bulunmaktadır. Gerektiği her anda bir çağrı kadar yakınınızdayız. Aklınıza ilk gelen kurtarıcı firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şirketimiz kalitenin tek durak noktası olmakta ilerlemektedir.

Develi Oto Kurtarma Fiyatları

Aracınız her ne olursa olsun Develi oto kurtarma güncel fiyatından şaşmadan sizlere bütçenize en uygun fiyat aralığında hizmet sunmaktadır. Sizlere her yerde her zaman destek olmak birinci önceliğimizdir ve Develi çekici fiyatlarımızı hesaplayıcı robotumuzla hesaplayabilirsiniz..

develi araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
develi kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
develi minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
develi kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
develi otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
develi motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Develi Çekici Hizmetlerimiz

Aradığınız desteği uzaklarda aramadan en yakınızda olmanın bizlere verdiği güven ve mutlulukla destekçiniz olmak için hazır bulunmaktayız. Yolda mı kalacağım diye düşünmemeniz için Develi yol yardım ekiplerimiz çalışmalarını son hızı ile sürdürmektedir. Bakanlık onayı ile tüm standartları karşılamış K1Ö belgesi ile güveninizi kazanmaktayız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Develi oto kurtarma tüm sorunlarınıza çare olmak için gece ve gündüz hizmetinizde.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Firmamız bünyesinde Develi kamyon kurtarma yükünüzü güvenceye aldığınız taktirde çözüm yolunuz olacaktır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Zorlu işler için çareyi beklemeyin. Çözüm bir çağrı kadar yakınınızda.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüs çekmek her firmanın işi değildir. Amacımız sizlerin işini kolaylaştırmak. Çözümünüz Develi otobüs çekicisi.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Sizler için Develi minibüs çekicisi filomuz sabit kasa araçlarla güvenceli şekilde taşınmaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Çekiciler motosikletimi çeker mi demeden Develi motosiklet çekicisi kurtarıcınız olabilir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kasko şirketleri kendi bünyelerinde gerekli koşullar sağlandığı taktirde sizlere olabilecek en uygun çözümü sunmaktadır. Bu çözümü bulabilmek için öncelikli yapmanız gereken sigortacınız ile görüşmektir. Firmamız Develi’de kaskolu araç çekme yardımını sunmaktadır. Gerekli prosedüre uygun olarak görüşmenizi sağlayın ve 08503085017 no’lu numaramızdan bizleri arayın.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Karayolu ile yapılan seyahatlerde güvenceniz motorlu taşıt sigortası olan kasko olmalıdır. Kasko yapılmasındaki en önemli amaçlardan birisi de karşılaşılabilecek zararın büyüklüğünü düşünmek ve buna önceden tedbir almaktır. Sizlerin mal güvenliğiniz için kasko şirketleri bunları düşünerek önceden tedbir almaktadır. Bu tabi ki zorunlu olarak uygulamada olan bir şey değildir elbette ancak kaskonuz kapsamında ortaya çıkan masrafın ne ölçüde karşılandığını ya da karşılanacağını belirlemeniz sizler için kolaylık olmaktadır. Bu nedenle kasko detaylarınızı sormak ve eksik bilgilerinizi gidermek sizlerin faydasında olmaktadır. Oluşan bir kazada maliyetleri gözünüzde büyütmektense daha uygun bir fiyat ile endişelerinizi giderebilirsiniz. Ayrıca çekici hizmeti sırasında tüm olumsuzluklarda firmamız güvencesindesiniz.

Develi'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Bulunduğunuz yere en yakın çekici ya da kurtarıcıyı kısa bir sürede çağırmak için ek yapmanız gereken 0850 308 50 17'yi arayıp konumuzu bizimle paylaşmak.

Develi Oto Kurtarma

Artan araç trafiği ile içine düştüğünüz sıkıntılı durumdan kurtulmak adına Develi’de kayar kasa çekicilerden hizmet almak artık daha kolay. Aracınızda kaza yapmadan meydana gelen arızlarda sizi ve aracınızı güvenle tamir noktasına ulaştırmak için en hızlı çözümü sunduğumuzun garantisini vermekteyiz. Kaza ya da arıza ne olursa olsun yapmanız gereken bizimle paylaşmak olmalıdır.

Hizmetinize sunduğumuz Develi ahtapot çekicisi araçlarımız bakımları aksatılmadan yapılmakta ve tüm onayları alınmıştır. Aracınızın emin ellerde olduğunun güvencesi ile içinizi rahatlatmak için buradayız. Sizin güvenliğiniz her zaman bizler için önem arz etmektedir.

develi acil çekici

Develi En Yakın Oto Kurtarma

Konumuz nerede ise Yeni Mahalle, Aşık Seyrani Mahallesi, Harman Mahallesi, Fenese Aşağı Mahallesi ve Fenese Yukarı Mahallelerinde bulunan çekicilerimiz Develi en yakın çekici hizmeti ile bir adım kadar yakınızda.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü