Diyarbakır Oto Kurtarma

oto kurtarma diyarbakır

Trafik kazaları, arıza veya başka bir sebeple yolda kalan araçlar için hızlı ve güvenilir bir çözüm sunan Diyarbakır oto kurtarma ekibimiz en kapsamlı hizmeti verir. Her türlü yol yardım, çekici, araç taşıma ve kurtarıcı ihtiyacında Diyarbakır oto çekici desteğini bizden alır.

Diyarbakır Oto Kurtarma Fiyatları

Yılların verdiği deneyim ve profesyonel ekibimizle, aracınızın her türlü ihtiyacını karşılarken 7/24 hizmet anlayışımızla, Diyarbakır ve çevresindeki müşterilerimize güvenli ve hızlı bir kurtarma hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunarken, ekonomik fiyatlarımızla Diyarbakır oto kurtarma fiyatlarımız, her bütçeye uygun çözümler sunar. Fiyat almak için her an arayabilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Diyarbakır'daki Çekici Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Diyarbakır yol yardım hizmetlerimiz, araçlarınıza en iyi bakımı sağlamayı hedefler. Modern teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimizle, aracınızın kurtarılması ve güvenli bir şekilde taşınması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Her türlü aracınız için profesyonel destek alabileceğiniz kurtarıcılarımız mevcuttur.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Diyarbakır'ın her noktasına otomobil yol yardım ekiplerimiz 30 dakika içerisinde müdahale ederek mağduriyetinizi giderebilmektedir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Geniş araç filomuz sayesinde Diyarbakır kamyon yol yardımı olarak her ağırlık sınıfındaki araçlarınızı çekme ve taşıma işlemlerini sağlıyoruz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tonajı ne olursa olsun uzman ekiplerimiz Diyarbakır'da tır yol yardımı desteğini 365 gün ve 24 saat esasıyla gerçekleştirir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Diyarbakır'da otobüs çekici arayanlara ekonomik fiyatlar eşliğinde ve taksitli yol yardım seçeneğimizle yardım sağlıyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yolda kalan ve ya kaza yapan minibüslere Diyarbakır'ın her yerinde 30 dakika içerisinde yol yardımı sağlamaktayız.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosikletlerin çekici ihtiyacına binaen Diyarbakır'lıların en çok tercih ettiği motosiklet çekici firması olarak sizlerin yanındayız.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
diyarbakır ahtapot kurtarıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Eğer ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmak istiyorsanız kaskonuzun yol yardımı özelliğinden faydalanmalısınız. Öncellikle kaskonuzu arayıp anlaşmalı olduğu Diyarbakır oto kurtarma firmasından oto çekici talep etmelisiniz. Eğer kaskonuz bunu kapsamıyorsa Alo Oto Kurtarma'dan ücretli acil çekici çağırabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Türkiye'nin her noktasında özel sigortalı çekicilerimiz sayesinde taşıma durumunda herhangi bir hasar olduğunda sigortalar ücreti karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

0850 308 50 17 numaralı Diyarbakır çekici numaramızı arayarak anında oto kurtarma çağırabilirsiniz.

Diyarbakır Oto Çekici

Deneyimli, eğitimli ve profesyonel kadromuz, her türlü duruma hazırlıklı olan ekibimiz aracınızı güvenli bir şekilde taşımak için gereken her türlü önlemi alır. Sabit kasa çekici, kayar kasa çekici ve ahtapot çekici sistemleriyle her türlü taşıma ve kurtarma işlemlerini gerçekleştirebilen firmamız sizlere Diyarbakır'ın oto çekicisi olarak hizmet sağlamaktadır.
Modern teknolojiyi ve son model ekipmanları kullanarak, aracınızın kurtarılmasını hızlı, güvenli ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve ekonomik fiyatlar eşliğinde 12 aya varan taksitli çekici imkanı sunuyoruz.

diyarbakır oto kurtarma fiyatları

Diyarbakır En Yakın Oto Kurtarma

Araçlarımız, tüm yol koşullarında hareket edebilir ve her türlü arızayı veya kaza durumunu ele alabilir. Aracınızın kurtarılması ve taşınması konusunda profesyonel yardım almanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir ve Diyarbakır merkez ilçelerinde sizlere her zaman Diyarbakır'ın en yakın çekici hizmetini sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

  Diyarbakır 7/24 Yol Yardım

  Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi 7/24 Diyarbakır oto kurtarma hizmetlerimizle, aracınızı güvende tutma ve size huzur sağlama taahhüdümüzü yerine getiriyoruz. Özellikle haftanın her günü, günün her saati mevcuttur. Aracınızın durumu ne olursa olsun, bize ulaştığınızda size yardımcı olmak için hazırız. Firmamızdan 7/24 çekici alabileceğiniz durumlar;
  • Aracınızın kaza durumları
  • Yakıtınızın bitmesi
  • Akünüzün bitmesi
  • Anahtarınızın kaybolması
  • Her türlü arıza durumları

  diyarbakır oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Bağlar oto kurtarma, Bismil oto kurtarma, Çermik oto kurtarma, Çınar oto kurtarma, Çüngüş oto kurtarma, Dicle oto kurtarma, Eğil oto kurtarma, Ergani oto kurtarma, Hani oto kurtarma, Hazro oto kurtarma, Kayapınar oto kurtarma, Kocaköy oto kurtarma, Kulp oto kurtarma, Lice oto kurtarma, Silvan oto kurtarma, Sur oto kurtarma, Yenişehir oto kurtarma ve Diyarbakır merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Diyarbakır Oto Kurtarma Numarası

  Hizmetlerimizin en önemli unsurlarından biride müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleyen faaliyetlerimiz olduğundan, sizinle uzun süreli bir işbirliği kurmayı hedefliyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda, Diyarbakır oto kurtarma numarasıyla hızlıca ulaşmanızı sağlayan çağrı merkezimiz, 7/24 hizmetinizdedir. Deneyimli operatörlerimiz, sizinle hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurar ve en uygun çözümü bulmanızda yardımcı olur. Ayrıca firmamızı arayarak aşağıdaki araçları da taşıma noktasında yardım alabilirsiniz.
  • Jsb taşıma
  • Karavan taşıma
  • Monitou taşıma
  • Paletli araçların taşınması