Düzce Oto Kurtarma

düzce oto çekici

Artık yolda kalmak çaresiz hissettirmeyecek. Çünkü Düzce oto kurtarma ailesine acil çekici olarak ulaşabilirsiniz. Firmamız güvence ve teminatları ile Düzce’de çekici çağırmak için hemen ara butonunu tıklayınız.

Düzce Oto Kurtarma Fiyatları

Stratejimizin çıkış noktası doğru ve hızlı hizmet anlayışına dayanmaktadır. Bu nedenle fiyat değerlerimiz piyasaya göre oldukça uygundur. Düzce’de oto kurtarma fiyatları herkesin rahatlıkla yararlanabilmesi için olağan dengede tutulur. Bu durum bizi Düzce’de oto kurtarma firmalarının öncüsü yapmaya devam ediyor.

düzce araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
düzce kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
düzce minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
düzce kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
düzce otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
düzce motosiklet çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Düzce'de Çekici Hizmetlerimiz

Firmamız Düzce’de oto çekici hizmetlerini verirken her araç tipine uygun malzeme kullanır. Düzce’deki çekici çeşitlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

*Kayar kasa çekici

*Ahtapot çekici

*Sabit kasa çekici

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Firmamız 7/24 Düzce’de otomobil yol yardımı hizmeti için hazır bekler.  Araçlarınızı emin ellere teslim edebilmeniz 7/24 sizlerle hizmet sağlamaktayız.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yalnızca yolda kaldığınızda değil, yakıtınızın azaldığını hissettiğinizde bize ulaşmanız yeterli. Düzce’de kamyon yol yardımı hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıtalar için oluşabilecek her olumsuzluk büyük sorun teşkil eder. Ancak alanında uzman kadromuz bu olumsuzluğu ortadan kaldırır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şirketimiz sizlere yalnızca nakit ödeme değil kredi kartı seçeneği de sunar. Düzce’de otobüs kurtarma işlemlerinizde kredi kartınızla 12 taksitte ödeme sağlayabilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Müşterilerinizin ulaşımını sağlarken oluşacak en ufak pürüzde firmamız yanınızda. Düzce’de minibüs kurtarma hizmetimiz sizi mahcup etmez.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet trafikte biraz daha hız kazandırır. Lakin yardımlarında uygun malzemeler kullanılmazsa sağlıklı hizmet sunulamaz. Düzce’de motosiklet kurtarma da bu yüzden iddialıyız.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Evet, kaskolar çekici ücretini karşılar. Fakat bizim şirketimizde kaskolu araçlar için ücretsiz hizmet sağlanmaz. Çünkü kasko şirketleri anlaşmalı oldukları firmaya sizi yönlendirerek hizmet sağlar. Bu yüzden öncelikli olarak kasko şirketlerinizle görüşmenizde fayda var. İsteğinize bağlı olarak ve kalite farkı için bizden hizmet almayı da tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız diğer işlemlerinde olduğu gibi Düzce’de pratik çekici de dâhil fiyatları minimal tutar
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Sizlerin en çok endişe ettiği noktalardan biridir hasar karşılama. Firmamız bizden kaynaklı oluşabilecek her türlü hasarda bunu size ödemeyi garanti eder. Düzce’de araba çekici işlemlerimizin yanı sıra konteyner çekme, karavan taşıma, iş makinesi taşıma, JSB taşıma gibi işlemlerimizde bile tarafımızdan teslim alınan araç taşıma süresince sigorta edilir. Oluşabilecek en ufak hasarı tazmin ederiz. Ancak alanında eğitimli insanlardan oluşan ekibimiz bu ihtimalleri en aza indirgemiş durumda.

Düzce'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Gerek telefonun ucunda gerek sahada 7/24 hizmet veren ekiplerimize ulaşmak için 0850 308 5017 numarayı tuşlayarak Düzce’deki oto kurtarma numaramızdan hiç beklemeden bağlanabilirsiniz.

Düzce Oto Çekici

Firmamız size her daim destek hizmeti sağlar. Fakat bu sadece çekici veya kaza sonrası destekleri içermez. Yolda lastiğiniz patladığında veya değişimi gerektiğinde, yakıtınızın azaldığını fark ettiğinizde, akü takviyesi gerektiğinde de dilediğiniz gibi arayabilirsiniz.

Şirketimizde işlemlerinizin öncelik sırası yoktur. Sizi yolda bırakan tüm nedenler bizim için eşit sorun teşkil eder. Gün geçtikçe gelişmekte ve çoğalmakta olan ekiplerimiz Düzce’nin tüm il ve ilçeleri için yeterlidir.

düzce oto çekici

Düzce En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız Düzce’de oto kurtarıcı desteklerini her an her noktadan sağlar. Düzce’de yol yardım hizmetlerinin tamamını göz önünde bulundurup ekibimizin sayısını tüm bölgede artırarak konuşlandırdık. Üç ayrı çekici hizmeti veren firmamıza çağrı merkezi üzerinden ulaşım sağlayarak, doğru konumu bildirip size Düzce’de en yakın çekici ekibin tarafınıza hızlıca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çekme halatı ve çekme demiri gibi çekicide kullanılan malzemelerimiz yedeklidir. Sizlere zaman kaybettirmemek adına tedbirli çalışmalar yaparız.

  Düzce 7/24 Yol Yardım

  Şirketimiz yılın 7 gün 24 saati sizlere hizmet verir.  Amacımız tüm Düzce halkının yarım kalan yolculuklarını kaldığı yerden sağlıkla devam ettirebilmektir. Tavsiye edilen nadir firmalardan biri olmanın mutluluğu ile sizleri de mutlu ediyoruz.

  Yol yardım ve kurtarma hizmetini sunarken 7/24 Düzce oto kurtarıcı fiyatları noktasında da en düşük maliyeti çıkarıyoruz. Adres ve mesafe bazlı çalışan bir işletme olarak herkese adil davranmayı kendimize ve sizlere borç biliyoruz.

  Ayrıca yakıtınız bitmesi, arabanızın kaza yapması, akü bitmesi ve anahtarınızın kaybolması gibi durumlarda Düzce yol yardım ekiplerimiz tüm ilçelerimizde hazır bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize konum bilgilerinizi ileterek acil yol yardım talebinde bulunabilirsiniz.

  düzce oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Hizmetimiz Düzce merkez ve güzel ilçelerimiz Akçakoca oto kurtarma, Cumayeri oto kurtarma, Çilimli oto kurtarma, Gölkaya oto kurtarma, Gümüşova oto kurtarma, Kaynaşlı oto kurtarma ve Yığılca oto kurtarma dâhil tüm ilçelerde aynı kalite standartlarını sunar.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Düzce Oto Kurtarma Numarası

  Her an ulaşabileceğiniz Düzce oto çekici numarası olan 0850 308 5017′ yi tuşlayarak en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Alo Oto Kurtarma olarak birinci sınıf hizmeti en makul fiyatlarla sunuyoruz. Araçlarınızın büyüklüğü veya ağırlık sınıfı ne olursa olsun en uygun malzemeler kullanılır. Hasarlı hasarsız dan dan gövde tipine kadar inceleriz.

  İşini severek ve bilerek yapan uzman kadromuz gerek sahada gerek telefonun ucunda her daim sizlerle. Ayrıca şehir içi taşımadan şehir dışı taşımaya kadar donanımlı performansımızla Düzce çekici firması olmaya devam ediyoruz. Anında acil çekici ihtiyaçlarınıza 30 dakikada çözüm sağlıyoruz.

  düzce kurtarıcı fiyatları