Edirne Oto Kurtarma

edirne ahtapot çekici çağırma

Biz varken yolda kalınmaz. Firmamız Edirne oto kurtarma hizmetlerini 24 saat kesintisiz verir. Şehrimizde kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekiciler ile destek veririz. Bu sayede Edirne çekici ihtiyaçlarının tamamını karşılarız. Ekonomik araç çekme işlemlerimiz sayesinde de kesenizi koruruz. Saat kaç olursa olsun Edirne kurtarıcı filomuzdan faydalanabilirsiniz. Hemen arayın.

Edirne Oto Kurtarma Fiyatları

Şirketimiz Edirne çekici fiyatlarını güncel olarak kamuoyu ile paylaşır. Bu sayede ekonominizi sarsmayacak çözümler sunarız. www.alotokurtarma.com ekipleri Edirne'de kaskolu araç çekme hizmetini vermez. Sadece ücretli çalışırız.

edirne çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
edirne kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
edirne minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
edirne kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
edirne otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
edirne motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Edirne'deki Çekici Hizmetlerimiz

Kurumumuz Edirne yol yardım desteklerini tüm araçlara verir. Hizmet verdiğimiz araçlar motosiklet, otomobil, minibüs, kamyon, otobüs ve TIR'dır. Bizi Edirne yol yardım şirketleri ile ayıran en önemli özelliğimiz araç çeşitliliğimizdir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araçlarımızın tamamı otomobil çekmek için uygun donanımlara sahiptir. Üstelik tüm Edirne oto çekici işlemleri sigortalı olarak yapılır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Platformumuz Edirne'de kamyon çekicisi arayışınıza son verir. Profesyonel araç ve ekipmanlarımız sayesinde tonajlı araçlara hizmet veririz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Şehrimizde yükü olmayan tüm TIR'lar için çekici hizmeti sunabiliyoruz. Bu hizmet kesenizi sarsmamak amacıyla taksitle verilebiliyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Ekiplerimiz Edirne'de otobüs çekicisi olarak ta çalışırlar. Bunun yanı sıra aracınızda yolcu var ise yedek otobüslerde sağlayabiliyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

alotokurtarma.com tüm araçlar için yol yardım sağlar. Edirne'de minibüs çekicisi sadece platformumuzda bulunur. Hemen arayın çekici çağırın.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Şehrin en küçük aracı da olsanız biz varız. Firmamız Edirne motosiklet çekicisi kadrosu ile motorlarınızı güvenle bir noktadan diğerine ulaştırır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Öncelikle bilmeniz gereken kasko poliçenizde ücretsiz çekici hizmeti var ise sigorta şirketinizi aramalısınız. Firmamızın tüm hizmetleri ücretlidir. Çekici ücretlerini neredeyse tüm kasko şirketleri karşılar. Bu nedenle Edirne çekici firmalarını aramak yerine sigortanıza ulaşmalısınız.

Eğer kaskonuz yoksa 08503085017'yi arayarak Edirne araç kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç çekilmesi sırasında herhangi bir hasar mı oluştu? Bu durumda sigortamız devreye girer ve aracınızda oluşan tüm hasarı tarafınıza öder. Bu durum bizi Edirne oto kurtarma şirketlerinden bir adım öne taşır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Edirne 7/24 yol yardım hattımız 08503085017'yi arayarak çekici çağırabilirsiniz.

Edirne Oto Çekici

Edirne'de oto kurtarıcı filomuz oldukça geniştir. Başta kayar kasa çekiciler olmak üzere Edirne ahtapot çekicilerimizden de faydalanır. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi ile belgelendirilmiş araçlarımız ile dilediğiniz servise arızalı veya kazalı aracınızı ulaştırabiliriz. Şehrimizde verdiğimiz hizmetler şöyle listelenir;
• Otomobil çekme
• Minibüs çekme
• Otobüs çekme
• Motosiklet çekme
• Kamyon çekme
• Kamyonet çekme

edirne oto kurtarma

Edirne En Yakın Oto Kurtarma

Neden mi size en yakınız? Edirne'de en yakın çekici arayışınıza cevap verebilmek için şehrimizin tüm ilçelerinde ayrı ayrı ekipler bekletiyoruz. Bu sayede Edirne'de acil çekici derdinizi ortadan kaldırdık. Dakikalar içinde yanınızdayız.

  Edirne 7/24 Yol Yardım

  Ekiplerimiz Edirne'de kayar kasa çekici başta olmak üzere her ebatta araca çekme işlemi uygulayabilmek için 7/24 hizmet verir. Firmamız bunu sağlayabilmek amacı ile ekiplerini üç vardiyalı sistemde çalıştırır. Bizi Edirne'nin kurumsal yol yardım şirketi yapan en önemli unsur budur.
  Kayar kasa araçlarımızın yanı sıra Edirne'de sabit kasa çekici ihtiyaçlarınızda da biz hazırız. Aradığınız hizmet kaliteli, sigortalı ve hızlı bir çekici desteği ise doğru telefon numarası 08503085017'dir.

  edirne kurtarıcı şirketleri
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Enez oto kurtarma, Havsa oto kurtarma, İpsala oto kurtarma, Keşan oto kurtarma, Lalapaşa oto kurtarma, Meriç oto kurtarma, Süloğlu oto kurtarma ve Uzunköprü oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Edirne Oto Kurtarma Numarası

  Edirne'nin oto çekici numarası 08503085017'dir. Bu numarayı arayarak hızlı ve pratik bir yol yardımına ulaşabilirsiniz. Şirketimiz sunduğu kapsamlı hizmetler ile şehrimizin en güçlü filosuna sahip olmuştur.
  Çekiciniz ile birlikte oto kiralama hizmeti de sunabiliriz. Üstelik arıza yapan aracınız otobüs olsa dahi bu desteği kesintisiz veririz. Siz yolda kalma derdini aklınızdan silin diye 24 saat hazır bekleriz.
  Tüm bunların yanı sıra Edirne'deki çekicilerimizde birçok özel ekipmanlar da bulunur. Bu sayede kusursuz hizmet sağlanmış olur.