Elazığ Oto Kurtarma

oto kurtarma elazığ

Araçların kaza sonucu ya da arızalanması sonucunda bulunduğu noktadan alınıp, servislere nakil edilmesi işlemini Elazığ oto kurtarma olarak hizmet veren firmamız gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere Elazığ oto çekici filomuz ile en kısa sürede ulaşıyoruz.

Elazığ Oto Kurtarma Fiyatları

Firmamız sizlere oto kurtarıcı hizmeti sunarken ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Elazığ taksitli oto kurtarıcı ister nakit isterseniz kredi kartına taksit imkânı ile ödeme seçenekleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Özellikle Elazığ oto kurtarıcı fiyatları firmamız tarafından sizlere en kolay ödeme şekilleri ile sizlerle olmaktadır.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Elazığ'daki Çekici Hizmetlerimiz

Firmamız sizler Elazığ oto kurtarıcı olarak hizmet vermektedir. Yol yardım işlemi genel olarak ahtapot kurtarma, sabit kasa oto kurtarma ya da kayar kasa kurtarma şeklinde yapılmaktadır. Ahtapot kurtarma işlemi genel olarak kurtarılış şeklini ifade etmektedir. Araçlar bulunduğu yerden direkt olarak her koldan sarılarak halatlar ile sorun yaşanana bölgeden çıkarılır. Her yöntem farklı durumlar ve farklı araçlar için geçerlidir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Elazığ'da otomobil yol yardım çalışmalarımız günün her saati verdiğimiz desteklerden olup dilediğiniz saatte yardım isteyebilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Arızalı ve ya kaza yapmış araçlarınız için Elazığ kamyon yol yardım seçeneğimiz acil çekici olarak yardımınıza gelir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır tonajlı araçların taşınmasında Elazığ tır yol yardım şirketimiz profesyonel şekilde tır kurtarıcı işlemlerini gerçekleştiriyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Elazığ'da otobüs yol yardımında en çok tercih edilen çekici firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Geniş araç filomuz sayesinde Elazığ'da minibüs yol yardımları Alo Oto Kurtarma tarafından sağlanmaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Elazığ'ın motosiklet kazaları veya arızalarında bir telefon kadar yakın çekici çağırmak en ekonomik yöntemlerdendir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskonuz var ise öncelikle kaskonuzdan anlaşmalı olduğu çekici firmasını öğrenip ücretsiz çekici talep etmelisiniz. Eğer kaskonuzun çekici hizmeti yoksa Alo Oto Kurtarma gibi özel çekici hizmeti veren firmalardan ücreti yol yardım talep edebilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekicilerimizin kapsamlı sigortaları sayesinde çekme ve taşıma esnasında herhangi bi problem olması durumunda hasarı sigortalarımız karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Firmamız Elazığ çekici şirketi olarak tüm ilçelerde hizmet sağlamaktadır. Siz sadece 0850 308 50 17 yi arayıp konum bilgilerini vermeniz yeterlidir.

Elazığ Oto Çekici

Elazığ'da oto çekici firmaları arasında lider konumda olan şirketimiz, deneyimli çalışanları ve profesyonel ekipmanları ile size güvenli ve hızlı bir hizmet sunar. Bu hizmetler için bazı firmalar ücretsiz oto kurtarma hizmeti sunarken, diğer firmalar ise ücretli hizmet vermektedir. Ücretler, hizmetin verildiği saat, aracın durumu ve taşınacak mesafe gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aracınızın güvende olduğundan emin olmak ve hızlı bir şekilde yardım almak tüm araç çeşitlerinde geçerlidir. Yukarda bahsettiğimiz araçlara ek olarak;
• JCB taşıma
• Monitou taşıma
• Karavan taşıma
•Paletli araçların şehir içi veya şehirler arası taşınması
hizmetlerini sağlamaktayız.

elazığ en yakın çekici

Elazığ En Yakın Oto Kurtarma

Elazığ merkez ve ilçelerinde ya da her hangi bir ücra noktada olsanız dahi saat kaç olursa olsun sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Yıllardır sizlere kaliteli, hızlı ve güvenli çekici, araç kurtarma ve Elazığ yol yardım hizmeti sunan firmamız seyahatlerinizde sizlere destek veriyor. Özellikle Elazığ'da en yakın oto çekici olarak sizlere en hızlı yol yardım desteği sağlayabilmekteyiz. Elazığ (il merkezi),Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu ve Sivrice gibi tüm ilçelerde her an yanınızdayız.

  Elazığ 7/24 Yol Yardım

  Elazığ ve çevre bölgelerde 7/24 hizmet veren oto kurtarma firmaları, aracınızın her türlü sorununda yanınızdadır. Oto kurtarma hizmetleri, trafik kazaları, araç arızaları, lastik patlamaları ve diğer tüm yol yardım ihtiyaçlarınız için size destek sunar. Her türlü acil çekici ihtiyaçlarınızda her an en kısa sürede yanınızda olan firmamız size bir çok avantaj sağlamaktadır. Başlıca avantajlarımız;
  • Garantili hizmet
  •Elazığ'da 7/24 çekici desteği
  •Taksitli çekici hizmeti
  •Ekonomik fiyatlar
  olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

  elazığ yol yardım fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Elazığ (il merkezi) oto kurtarma,Ağın oto kurtarma, Alacakaya oto kurtarma, Arıcak oto kurtarma, Baskil oto kurtarma, Karakoçan oto kurtarma, Keban oto kurtarma, Kovancılar oto kurtarma, Maden oto kurtarma, Palu oto kurtarma ve Sivrice oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Elazığ Oto Kurtarma Numarası

  Her zaman gece-gündüz demeden arayabileceğiniz Elazığ oto kurtarma numarası olan 0850 308 50 17 telefon numaramıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Aracınız ne olursa olsun aşağıdaki durumlarda bizden yardım talep edebilirsiniz.
  • Yakıt tükenmesi
  • Aracınız anahtarının kaybolması
  • Akünüzün bitmesi
  • Araç kaza durumları
  • Lastik patlamaları
  gibi sorunların çözümünü anında sağlamaktayız. Dikkat etmeniz gereken önemli noktaları göz önünde bulundurarak, en uygun ve güvenilir firmayı seçebilirsiniz. Bu sayede, aracınızın herhangi bir sorun yaşaması durumunda hızlı ve etkili bir şekilde yardım alarak, sorunlarınızı çözebilirsiniz.

  elazığ oto kurtarma