Eldivan Oto Çekici

eldivan araba çekici

Halinizden anlayan ve güvenilirliğinden ödün vermeyen Eldivan oto çekici sizleri içinde bulunduğunuz sıkıntılardan çekip çıkarmaya gelmektedir. Uzun uğraş verip içinden çıkamadığınız her zorlu durumun üstesinden Eldivan oto kurtarıcı başarı ile çıkmaktadır. Çekici konusunda diğer firmalardan üstün olduğumuzun bilgisinde ve arkasındayız.

Eldivan Oto Kurtarma Fiyatları

Her mevsimin güzelliğini görmek için aracınızla çıktığınız yollarda bir anda olumsuzluklar gelip sizi bulabilmektedir. Bu gibi durumlarda kayıtlı telefon numaramızdan bizlere ulaşmanızı önermekteyiz. Böylesi zor anlarda Eldivan çekici fiyatları harcamalarınıza daha fazla ek maliyet oluşturmadan en güncel fiyatları listelemektedir.

eldivan araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
eldivan kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
eldivan minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
eldivan kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
eldivan otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
eldivan motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Eldivan Çekici Hizmetlerimiz

Firmamız her adımında bir adım ilerisini düşünerek sizlerin memnuniyetini içtenlikle arzulamaktadır. Bu noktada büyüyen çalışan kadromuz gerekli kuruluşlardan bu alanda eğitimlerini alarak güler yüzle sizleri karşılamaktadır. Eldivan 7/24 yol yarın gün doğumundan gün batımına kadar en kapsamlı şekilde araçlarınızı bulunduğu konumdan çekebilmektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

En güzel zamanlarınızı yollarda çekici beklerken değil rahat bir yolculukta geçirmelisiniz. Eldivan araç kurtarma taleplerinizi bize iletmelisiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yolların eski toprakları kamyonlarınızın arızalarında Eldivan kamyon çekicisi hizmet vermektedir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Uzun yollar katetmek her aracın harcı değildir. Tır kurmak işlerinizi işin ehline bırakmalısınız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Emanet aldığınız yolcularınız zorda kalmasın diye Eldivan otobüs çekicisi 7/24 faaliyettedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Boyutu büyük ya da küçük her ticari aracı çekebilmekte üstün gayret göstermekteyiz. Eldivan minibüs çekicisi taleplerinizi bizden yana kullanmalısınız.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

İlçemizin her köşesine ulaşabilen çekicilerimiz ile motosikletlerinizi güvenle çekebilmekteyiz. Eldivan motosiklet çekicisi ile motosikletleriniz emanettedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskoların birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar olası bir kaza anında yardımınıza yetişmektedir. Bu gibi zorlu koşullarınızda ihtiyacınız olan ücretsiz çekici talepleriniz için sigorta şirketinizle irtibat halinde olmalısınız. Bu noktada firmamız Eldivan kaskolu araç çekme işlemleriniz için yetkili firma olmayıp sizlerden asgari düzeyde ücret almaktadır. Alacağınız bu hizmete memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Sizlerin araçlarınıza verdiği değeri ve özeni bilerek aynı değer ve özenle aracınızı güvence altına almaktayız. Aracınızın daha güvende olması için birtakım teminatları kasko şirketleri sunmaktadır. Bu teminatların kapsamı içeriğine göre değişim göstermekte ve her oluşan masrafı karşılama düzeyi farklılık arz etmektedir. Bu doğrultuda hangi masrafları karşılayıp hangi masrafları karşılamadığını yetkilinize detaylıca sormanız önerilmektedir. Firmamız adına yaptırmak istediğiniz çekici faaliyetlerinizde sigorta kapsamında işlem gördüğünüzü belirtmek isteriz.

Eldivan'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Ulaşmak istenilen her noktaya kısa sürede ulaşma garantisi ile güvenle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizler 0850 308 50 17 numaralı çağrı merkezimizden anında taleplerinizi iletebilirsiniz.

Eldivan Oto Kurtarma

Her şeyin yolunda gitmesi öncelikli olarak istediğimiz şeylerden biri olmaktadır. Oluşabilecek olumsuz bir durum karşısında en büyük destekçiniz olmak için hizmet vermekteyiz. Eldivan yol yardım şirketleri bünyesinde alacağınız hizmetlerde deneyimli ve ilgili personellerimiz ile rahata kavuşmalısınız. Eldivan çekici firmaları kendi yolunu çizen ve bu noktada öncü olan nadir firmalardan biri olmaktadır. Eldivan oto kurtarma şirketleri tarafından alacağınız işlemlerde kullandığımız araçlarımız;

 • Eldivan kayar kasa çekici
 • Eldivan ahtapot çekici
 • Eldivan sabit kasa çekicileri

faaliyette bulunmaktadırlar.

eldivan acil yol yardım

Eldivan En Yakın Oto Kurtarma

Sizlerin rehberinde mutlaka olması gereken numaramızı Eldivan oto çekici numarası olmalıdır. İçerisinde bulunduğunuz içinden çıkılması zor gibi görünen işlerinizi profesyonel ellere bırakmanızın vakti gelmektedir. Çankırı ilimiz içerisinde ilçemizin dört bir yanından gelen Eldivan acil çekici taleplerinizi özenle dikkate alarak uygulamaya koymaktayız. Belirli noktalarda araçlarımız hazır bulunmaktadır. Eldivan mahalleri içerinde yer alan; Çay, Cami, Bahçelievler, Topraklık, Dere, Beydere, Alva, Hisarcık, Akçalı, Çukuröz, Gölez ve daha birçok noktaya ulaşabilmekteyiz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü