Giresun Oto Kurtarma

giresun yol yardım

Yarım kalan yolculuklarınızı tamamlamak için çıktığımız bu yolda, Giresun oto kurtarma hizmetleri sunuyoruz. Giresun’da yol yardım hizmetlerimizden yararlanabilmek için aşağıdaki butona basıp hızlı arama sistemi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Giresun Oto Kurtarma Fiyatları

Temel anlamda tüm kitleye hitap edebilme yönünde ilerliyoruz. Bu yüzden Giresun’da oto kurtarma fiyatlarımızı dengede tutuyoruz. Aşağıda yer alan şemalarda alabileceğiniz hizmetler ve fiyatları belirtilmiştir.

giresun araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
giresun kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
giresun minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
giresun kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
giresun otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
giresun motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Giresun'da Çekici Hizmetlerimiz

Kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot olarak 3 çeşit çekici hizmeti sağlamaktayız. Giresun’da çekici hizmetleri tüm araç tipleri için ayrıdır. Ayrıca Giresun oto çekici hizmetlerimiz ağır vasıtalardan otomobillere ve motosikletlere kadar uzanır. Aşağıda yer alan sıralamayı inceleyebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Severek yaptığımız işimizde sizlere kolaylık sağlamayı ihmal etmiyoruz. Giresun’da otomobil kurtarma hizmetimizde karta taksit imkânı bizden.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yol desteği profesyonel bir uzmandan alınır. Bu yüzden Giresun’da kamyon kurtarma hizmetlerimiz alanında uzman ekiplerimiz tarafından kolaylıkla halledilir. Sizde hemen arayarak acil yol yardım talep edin.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıtalar artık sizi korkutmayacak. Tüm araç tiplerine uygun çekici hizmetlerimizle Giresun’da tır kurtarma işlemi artık çok kolay.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcu taşıdığı için kendi önlemlerini otobüsler alır. Fakat aniden yakıt bitmesi, lastik patlaması ve asla istemeyeceğimiz kazalar meydana gelebilir. Giresun’da otobüs kurtarma için arayınız.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Giresun’da minibüs kurtarma işlemimizde ister nakit ister kartla ödeme yapabilirsiniz. Kartla yapacağınız işlemlerde 12 ay taksit imkânı sağlıyoruz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ne kadar kolaylıkla trafikte akıp gitse de büyük riskler taşır motosikletler. Yaşanılabilecek en ufak aksilikte Giresun’da motosiklet kurtarma hizmetimiz özel ekipmanlarla yardımlarına yetişir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko yaptırılmasının temel amaçlarından biridir çekici gerektiren durumlarda hizmet görmek. Ve genel olarak tüm kasko şirketleri bu ücreti karşılar. Fakat birçoğu sizi kendileri yönlendirir. Yardım görebileceğiniz noktaları kendileri belirler. Bu ihtimaller doğrultusunda önerimiz çekici gerektiren durumlarda önce kasko şirketinize başvurmanızdır. Şayet firmamız kaskolu araçlara ücretsiz hizmet sunmaz. Kaskonuz yoksa veya kaskoya rağmen bizden hizmet almak isterseniz cebinizi ağrıtmayacak fiyatlarla yanınızdayız.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Böyle bir mahcubiyetin yaşanmasını istemeyiz. Bu yüzden gerekli tüm önlemleri hizmetimizi sunmadan alırız. Düşük ihtimallere rağmen herhangi bir hasara tarafımız sebep olursa mutlaka tazmini sağlanır. Araçlarınız bulunduğunuz yerden istediğiniz yere ulaşıncaya kadar tarafımızca sigortalanır. İşimizi şansa bırakmayışımız bizi Giresun’da oto kurtarma firmalarının öncüsü haline getiriyor.

Giresun'da Çekici Nasıl Çağırılır?

İl veya ilçelerinde nerede olursanız olun Giresun’da oto kurtarma numaramız olan 0850 308 5017'yi tuşlayarak beklemeden bağlanabilir, gerekli talebi sağlayabilirsiniz.

Giresun Oto Çekici

Bilinçli kadromuz Giresun’da kurtarıcı hizmetleri verir. Bunu sağlayan ekipler alanında uzman tüm simülasyonları başarı ile tamamlamıştır.

Aynı zamanda çağrı merkezi ekibimizde saha ekibimiz gibi 7/24 aktiftir. 0850 308 5017’yi tuşlayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca temsilcilerimize kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Giresun’da pratik çekici hizmetlerimiz de dâhil acil çekici, araç bakımı, araç arızası durumlarında müdahale, ağırlık sınıflarına göre araç kontrolleri gibi birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

giresun kurtarıcı

Giresun En Yakın Oto Kurtarma

Sistemimiz tek bir kanal üzerinden ilerlemez. Kadromuz Giresun’da en yakın oto kurtarıcı hizmetlerini bölgenin her noktasında yer alarak sağlar. Siz ulaşım sağladığınızda Giresun’da rotanıza en yakın ekip görevlendirilir.

  Giresun 7/24 Yol Yardım

  Firmamız Giresun çekici hizmetlerinin yanı sıra şehir içi taşıma ve şehir dışına çıkabilme hizmetlerini de sağlar. Tüm ekibimiz çekme halatı çekme demiri gibi malzemelerini yedekler ve sizler arama dahi yapmadan önce malzemelerinin kontrollerini gerçekleştirirler. Düzenli olarak malzeme ve ürün bakımlarını sağlarlar.

  Ekiplerimiz bilgili ve işinde profesyonel olarak Giresun 7/24 oto çekici hizmeti sağlar. Bu yüzden sirkülâsyonlar sağlayarak çalışma gerçekleştiririz. Dinlendirerek işlerini daha dinç ve sağlıklı yapmalarını hedefleriz. Bu sayede sizlerde daha sağlıklı hizmetler almış olursunuz.

  giresun yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Giresun'un en geniş çekici filosu olarak Piraziz oto kurtarma, Bulancak oto kurtarma, Keşap oto kurtarma, Espiye oto kurtarma, Tirebolu oto kurtarma, Görele oto kurtarma ve Eynesil Oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Giresun Oto Kurtarma Numarası

  Yolculuğunuzun her anında 0850 308 50 17’yi tuşlayarak Giresun oto kurtarma numarasını arayabilirsiniz. Hasarlı hasarsız ve ağırlık sınıfı ne olursa olsun tüm araçlar için uygun kişiler ve malzemeler tarafımızca temin edilir.

  Yolda kalma riskinizi en aza indirgeyen bir Giresun yol yardım firması olmak uzman kadro ve gerekli olacak tüm ekipmanların yedeği ile yer aldığı noktalarımızda siz sevgili müşterilerimiz için hizmet vermenin gururunu her an yaşıyoruz.

  Alo Oto Kurtarma olarak şehrin trafiğinde, taşıma, çekici ve bakım işlemlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

  giresun ucuz çekici ve araç taşıma