Güdül Oto Çekici

güdül acil çekici

Ankara’nın merkezinden biraz dışarıda kalan Güdül oto çekici hizmetini almakta zorlanmayın. Ülkemizin dört bir yanına uzanan ağımız sayesinde Güdül’de kurtarıcılarımızla sizlere hizmet sağlamaktayız

. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren Güdül’de çekicilerimizi dakikalar içerisinde yola çıkartıyor ve size ulaştırıyoruz. Güdül’de 7/24 çekici ve çoklu çekici için iletişime geçebilirsiniz.

Güdül Oto Kurtarma Fiyatları

Ülke genelinde standart hale getirdiğimiz fiyatlarımız Güdül’de çekicilerimize aynı oranda yansıtılıyor olup sizlerin bütçesine zarar vermeden hizmet almanızı sağlıyor. Sunduğumuz fiyatlar müşterilerimiz tarafından bugüne kadar memnuniyetle karşılanmış ve ihtiyaç duyulduğunda Güdül’de yol yardım için hizmet vermeye her an için hazırız.

güdül araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
güdül kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
güdül minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
güdül kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
güdül otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
güdül motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Güdül'de Çekici Hizmetlerimiz

Belirli veya belirsiz ortaya çıkan arızlarda yollarda yalnız kalmayın. İlk defa kapsamlı şekilde Güdül’de 7/24 yol yardım hizmetimizle tanışın. Araç çekme, lastik değişimi, akü takviye ve daha birçok desteği Alo Oto Kurtarmadan alın. Üstelik aşağıda sıralanan bütün araçlarda geçerli, 12 aya varan taksit avantajlarımızla.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Sedan, SUV, Hatcback gibi farklı modellerde araçları Güdül’de araç kurtarma hizmetimiz ile yol yardım ulaştırarak yollara imzamızı atıyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Bütün teknik ekipmanlarımızı kullanarak Güdül’de kamyon çekicisi araçlarımız sayesinde yollarda dilediğiniz anda yanınızdayız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Kronikleşen bir arıza büyük bir sorun olsa da sizlere güzel bir haberimiz var. Güdül’de oto kurtarıcılarımız tırları dilediğiniz noktaya kadar taşıyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Uzun bir yapıya sahip olan otobüsler için özel tahsis edeceğimiz Güdül otobüs çekicisi araçlarımız ile kaliteyi ayaklarınıza getiriyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Transit türünde adından çokça bahsedilen minibüsleri Güdül’de minibüs çekicisi araçlarımız aracılığıyla uygun fiyatlarla çekiyoruz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Çalışma azmi ile her geçen gün kurtarma faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek Güdül motosiklet çekicisi araçlarımız ile hizmete devam ediyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Prosedürlerin yerine getirilmesi halinde aracınızın kaskosuna dahil Güdül çekici hizmetiniz bulunuyor ise ücretsiz çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak kaskonuzda böyle bir madde bulunmuyor ise yüksek ücretlerle karşılaşmamak adına Güdül yol yardım şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma ile iletişime geçin.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Büyük anlaşmazlıkların yaşandığı bu sorunu firmamızdan aldığınız hizmette yaşamamanız için hizmet veren çekici araçlarımızın tamamına özel kasko kapsamına sokuyoruz. Bu sayede aracınız çekilirken bir hasar meydana gelirse hasar bedeli tarafınıza eksiksiz şekilde ödenmektedir.

Güdül'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Uzun uzadıya çağrı merkezine bağlanma çalışmalarına son veriyoruz. Güdül’de çekici taleplerinize 0850 308 50 17 numaramız üzerinden anında cevap veriyoruz.

Güdül Oto Kurtarma

Karayollarının ve ulaşılamaz denilen bütün yollar üzerinde büyük bir hizmet gücüne sahip olan Alo Oto Kurtarma, Güdül’de acil çekici hizmetini size sunuyor. Kullandığı son teknoloji ekipmanlar ile Güdül oto kurtarma firmalarını geride bırakan firmamız;

 • Güdül kayar kasa çekici
 • Güdül ahtapot çekici
 • Güdül sabit kasa çekici

araçları ile fark yaratmaya devam ediyor.

güdül yol yardım

Güdül En Yakın Çekici

Ödeme kolaylığı sunan sistemimiz sayesinde Güdül mahallelerinin neresinde olursanız olun Alo Oto Kurtarma olarak sizinleyiz. Ekstra ücretlendirmelere maruz bırakmadan Güdül en yakın çekicisini tarafınıza yönlendiriyoruz. Bilgi almak için Güdül oto çekici numarası 0850 308 50 17’yi arayın.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü