Gülağaç Oto Çekici

gülagaç oto yol yardım

Farklı bir çekici deneyimine hazır mısınız? İşte sizlere Gülağaç oto çekici hizmetini sunuyoruz. Profesyonel ekip, kaliteli ekipman, son model çekici araçları ile Gülağaç’ta yol yardım anında yanınızda. Sizde bu ayrıcalıklı fırsatları kaçırmamak ve anlık çekici taleplerinde bulunmak için Gülağaç oto çekici numaramızı kaydedebilir veya hemen ara butonuna tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Gülağaç Oto Kurtarma Fiyatları

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz ve sizi zora sokmayacak Gülağaç çekici fiyatlarımızı görünce şaşıracaksınız. Para kazanmaktan ziyade müşteri memnuniyeti kazanmak için Gülağaç’ta çekicilerimiz ile sunduğumuz hizmette en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımızı Gülağaç oto kurtarma şirketleri ile karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz.

gülağaç araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gülağaç kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gülağaç minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gülağaç kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gülağaç otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gülağaç motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Gülağaç'ta Çekici Hizmetlerimiz

İlçede gördüğünüz çekicilerin %80’i Alo Oto Kurtarma tarafından hizmet vermektedir. Sizde karayolu taşıtlarının tamamı için T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı prosedürlerine uygun hizmet veren Gülağaç oto kurtarıcılarımızı talep edebilirsiniz. Firmamıza bağlı Gülağaç ahtapot çekici, Gülağaç kayar kasa çekici, Gülağaç sabit kasa çekicilerin herhangi birinden uygun olanı tarafınıza yönlendireceğiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yeterli sayıda personel ile Gülağaç araç kurtarma işlemlerini rakiplerimize göre oldukça hızlı ve temiz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Şimdi içinde bulunduğunuz zor durumu Gülağaç kamyon kurtarıcıları ile bertaraf edebilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Güçlü motorları sayesinde ağır tonajlı tırları kolayca çekmek için Gülağaç’ta 7/24 yol yardım hizmeti veren firmamızı arayın.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcularına karşı mahcubiyet hissetmeyin diye genişletilmiş Gülağaç otobüs çekicisi hizmetimizden faydalanın.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Bekletilmekten hoşlanmayan sürücüler için Gülağaç minibüs çekicisi araçlarımızı anında yanınızda görebilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Küçük araçlara büyük çözümler için Gülağaç motosiklet çekicisi hizmetimizden yararlanın.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Poliçeniz kapsamında değerlendirilen bu durum, yol yardım paketinizin bulunması halinde ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Bu sayede Gülağaç’ta kaskolu araç çekme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yol yardım paketiniz bulunmuyor ise sizlere uygun fiyatlarla Gülağaç kurtarıcılarımızı sizlere yönlendirmekteyiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

İlk hizmet verdiğimiz günden bugüne hiçbir müşterimizi mağdur etmediğimiz gibi aracında tarafımızdan kaynaklanan sebeplerle hasar oluşan müşterilerimizi de mağdur etmiyoruz. Özel çekici kaskolarımız ile hasar masraflarını karşılıyoruz.

Gülağaç'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

Nerede ve nasıl bir durumda olduğunuzu bize 0850 308 50 17 numaralı hat üzerinden bildirmeniz halinde tarafınıza en uygun türdeki çekici yönlendirilir.

Gülağaç Oto Kurtarma

Oturmuş düzeni ile Gülağaç yol yardım şirketleri arasında en sistematik şekilde çalışan ve müşterilerine Gülağaç da acil çekici hizmeti sunan Alo Oto Kurtarma her an göreve hazırdır. Hizmet verdiği araçların tamamı K1Ö belgesi taşıyor olup ilçemizin her bölgesine hizmet ulaştırmaktadır. Sizlerde bu fırsattan yararlanmak adına kendinizi yormadan işi ehline teslim edin, kafanız rahat etsin.

gülagaç çekici çağır

Gülağaç En Yakın Oto Kurtarma

Kapınızın önüne gelinceye dek size Gülağaç’ta en yakın çekici sadece Alo Oto Kurtarmada mevcut. Nerede olursanız olun oluşturduğumuz sistem sayesinde Gülağaç mahallelerinin tamamında diğer Gülağaç çekici firmalarının bir adım önünde bulunuyoruz. Sizde bizimle çalışın hizmetimizden hızlıca yararlanın.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü