Gülşehir Oto Çekici

gülşehir çekici telefonu

Kalitemizden ödün vermeden her geçen gün kapsamımızı daha da genişletiriz. Gülşehir oto çekici ekiplerimiz yetki belgeleri ve uzmanlıkları ile branşında başarılara imza atar. Gülşehir oto kurtarıcı hizmeti ile en yakın konumdaki aracımızı size ulaştıralım.

Gülşehir Oto Kurtarma Fiyatları

Aşağıda sunulan güncel Gülşehir çekici fiyatları listemiz avantajlı şekilde faydalanmanız için sabitliğini korur. Güvenle destek alabilirsiniz.

gülşehir araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gülşehir kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gülşehir minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gülşehir kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gülşehir otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gülşehir motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Gülşehir Çekici Hizmetlerimiz

Kalitemizi deneyimlemeye hazırsınız. Bu alanda güncel ekipmanlı araçlarımızla ve donanımlı personellerimizle farkımızı belli ederiz. Gülşehir 7/24 yol yardım ile sırada bekleyen değil öncelik verilen siz olun. İşimizde müşterilerimizi memnun etmek öncelik verdiğimiz konulardan biridir. Gülşehir araç kurtarma ile sözümüzde durup en makul fiyatları yansıtırız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Arıza, kaza veya yol desteği konusunda Gülşehir otomobil çekicisi kalitesini yaşatmak isteriz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Sırada bekleyen aracımız sizin konumunuza gelsin. Gülşehir kamyon çekicisi talep edin.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıta çekebilmek tecrübe gerektirir. Uzun yıllardır süren tecrübelerimiz sizlerin işlemlerini kolaylaştırmak içindir.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Mükemmelliği hizmet sunumu ile gösteren Gülşehir otobüs çekicisi yanınızdadır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yapacağımız çekici hizmetinden eminiz. Minibüsleriniz Gülşehir minibüs çekicisine emanet.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosikletleriniz ile daha fazla kilometre yapın isteriz. Gülşehir motosiklet çekicisini tercih edin.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Çekici hizmetinizi hangi kurumdan ya da şirketten aldığınıza özen göstermelisiniz. Güvenilir platformumuz ve profesyonel ekibimizle gerçekleştireceğimiz işlemlerimiz ücrete tabidir. Gülşehir kaskolu araç çekme işlemlerinde ücretsiz çekici talep etmek isterseniz anlaşmalı kaskonuzla görüşmelisiniz. Sağladığımız hizmetler her zaman sizlerin güvenini kazanmak içindir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bu alanda gerekli yetki belgelerini gerekli yerlerden alan profesyonel ekibimiz tecrübeleri ile hasarsız çekici serimize devam eder. Her boyutta ve ağırlıkta araçları çekebilen özel vinçli araçlarımızla işlemlerinizi profesyonelce yerine getiririz. Meydana gelmesi muhtemel bir hasar için tarafımızca sağlanan çekici kaskosu kapsamına alındığınızı bildirmek isteriz. Bunlar dışında oluşan hasarlarınızı kaskonuz karşılar. Sizlere ne derece faydası olacağını ilgilinizle yapacağınız görüşmeler sonrasında belirlemelisiniz. Yapacağımız her işlem sizlerdeki yerimizi sağlamlaştırmak içindir.

Gülşehir'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Şirketimizin profesyonel ekibini ve donanımlı araçlarını 0850 308 50 17 irtibat hattından talep edebilirsiniz. Sizlerin taleplerini öncelik vererek değerlendiririz.

Gülşehir Oto Kurtarma

Sigortalı taşıma işlemlerimiz sayesinde araçlarınız Gülşehir yol yardım şirketleri içerisinde bizimle daha güvendedir. Gülşehir çekici firmaları unutulmayacak kalitede bir hizmet sunumu ile taleplerinizi karşılar. Özenle aktığınız araçlarınızın nakil ya da kaza durumlarında gereken özen güler yüzlü profesyonel ekibimizle sağlanır. Her açıdan bizimle kaliteli hizmetin farkına varın. Gülşehir oto kurtarma şirketleri bünyesinde hizmetleri gerçekleştiren araçlarımız;

 • Gülşehir kayar kasa çekici
 • Gülşehir sabit kasa çekici
 • Gülşehir ahtapot çekici
gülşehir oto kurtarma hizmeti

Gülşehir En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız Nevşehir’de Gülşehir en yakıcı çekici filosu olarak tam kapasite ile faaliyet gösterir. Gülşehir acil çekici ihtiyaçlarında her zaman önde gelen ve tercih edilen firmayız. Bu başarımızdaki temek amaç işimizi severek yapmamız ve size değer vermemizden gelir. İrtibat numaralarımıza sitemizden ulaşabileceğiniz gibi Gülşehir oto çekici numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz. Hizmetimizin ulaştığı Gülşehir mahalleleri; Fatih, Karavezir, Karacaşar, Çalışanlar, Tuz Köyü, Oruç Reis, Açıksaray, Çayır, Cumhuriyet, Hamzalı, Yeniyaylacık, Eğrikuyu, Emmiler, Yakatarla, Yeşilli, Abuuşağı, Gümüşkent, Dadağı, Yeşilyurt, Gümişyazı, Hacılar, Fakıuşağı, Yüksekli, Oğulkaya, Gülpınar ve daha pek çok konumda faaliyetlerimizi sürdürürüz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi