Gümüşhane Oto Kurtarma

gümüşhane oto çekici

Yolda kalmayın! Firmamızdan Gümüşhane oto kurtarma hizmetini ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Ekiplerimiz Gümüşhane çekici filomuz ile yılın her günü 7/24 hizmet verir. Üstelik ücretsiz sigortalı.

Gümüşhane Oto Kurtarma Fiyatları

Hizmete sunulan tüm işlemlerimiz yalnızca sizi ve araçlarınızı değil, cebinizi de düşünür. Gümüşhane oto kurtarma fiyatlarını ve hizmetlerini aşağıda belirtilen şemalardan inceleyebilirsiniz.

gümüşhane araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gümüşhane kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gümüşhane minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gümüşhane kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gümüşhane otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gümüşhane motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Gümüşhane'de Çekici Hizmetlerimiz

Tüm araçlar için özel çekici hizmetlerimiz yer almaktadır. Ağır vasıtalarınızdan otomobillerinize Gümüşhane’de çekici hizmetlerimiz kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekicidir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Firmamız çekme halatlarında her daim hasar kontrollerini sağlar. Bu yüzden Gümüşhane otomobil kurtarma hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Uzman ekiplerimiz büyük araçlar için özel çekici hizmetleri sunar. Gümüşhane kamyon kurtarma hizmetinden sizde yararlanabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yük taşırken veya bir noktaya ulaşmaya çalışırken soğuk hava şartlarında dahi olsa Gümüşhane tır kurtarma sistemimizin donanımı sizi kurtaracak.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sabit kasa çekicilerle verdiğimiz hizmette sizlere artı bir kolaylık daha sağlıyoruz. Gümüşhane otobüs kurtarma işlemlerinde de kredi kartınıza 12 ay taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Firmamız günün 24 saati Gümüşhane’de minibüs kurtarma hizmeti verebilir. Erişebilirliğimiz sayesinde zaman kaybetmeden hizmet alabilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosikletlerinize en az sizin kadar değer veriyoruz. Bu yüzden onlara özel daha küçük çekiciler kullanırız. Gümüşhane motosiklet kurtarma işlemlerinde alanında uzman ekiplerimiz yer alır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko şirketleri çekici ücretini karşılamakla yükümlüdür. Ancak Gümüşhane oto çekici hizmeti gerektiğinde ihtimaller doğrultusunda önce kasko şirketinizi aramanızda fayda var. Çünkü bizim platformumuzda kaskolu araçlar için çekici hizmetleri ücretlidir. Fakat kasko şirketiniz bu ücreti karşılamıyor veya siz kendi imkânlarınızla bir hizmet almak istiyorsanız Gümüşhane araba çekici hizmetimizden cüzi rakamlarla yararlanabilirsiniz. Başarılarımızın temeli sunduğumuz hizmetin kalitesine dayanır.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Hizmetlerimizde böyle bir aksilik olsun asla istemeyiz. Bu yüzden alanında eğitimleri kadar tedbirlerini de alan ekiplerle çalışıyoruz. Düşük ihtimaller dâhilinde de olsa böyle bir hasar oluşursa tarafımızdan kaynaklı, bu mutlaka size tazmin edilir. Aracınızı teslim aldığımız yerden istediğiniz noktaya götürürken tarafımızca sigortalanır.

Gümüşhane'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Bulunduğunuz konumu tespit edip 0850 308 5017'yi tuşlayarak çağrı merkezi departmanımıza hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz Gümüşhane’nin tüm il ve ilçelerinde hazır bulunduğu için süreç size zaman kaybettirmez.

Gümüşhane Oto Çekici

Firmamız olan Gümüşhane çekiciden alacağınız yardımlar yalnızca çekici hizmeti ile kalmaz. Yakıtınız azaldığında, lastik değişimi gerektiren durumlarda veya akü bitmesi gibi birçok durumda bizlere ulaşabilirsiniz. Kurtarıcı gerektiren durumlarda da rotanızı bildirdiğiniz takdirde ekiplerimiz tarafınıza ulaşır.

Pratik çekici hizmetlerimizden de faydalanabileceğiniz gibi taşıma hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Şehir içi veya şehir dışı taşıma, JSB taşıma, Manitou taşıma, iş makinesi taşıma, kaskolu taşıma şeklinde donanımlı hizmetler sunmaktayız. Çok yönlü oluşumuz ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor olmamız Gümüşhane oto kurtarma firmaları arasında bize liderlik sağlıyor.

Piyasayı yakından takip ediyoruz. Alanımızı ilgilendiren konularda size ve bize kolaylık sağlayacak verilen hizmetleri en sağlıklı koşullarda sonuca ulaştıracak tüm ekipmanları yedekleri ile birlikte stokluyoruz. Güvenli hizmetin doğru adresinden sizde faydalanın.

gümüşhane çekici çağırma

Gümüşhane En Yakın Oto Kurtarma

En sağlıklı hizmet anlık müdahele ile sağlanır. Bu yüzden günden güne artan eğitimli ekibimiz şehrin her tarafını kapsar. Nerede olursanız olun bir telefon kadar yakınız. 0850 308 5017'yi tuşlayarak Gümüşhane’de en yakın çekici ekibine ulaşabilirsiniz

  Gümüşhane 7/24 Yol Yardım

  Ekiplerimiz size daimi hizmeti sağlamak için sürekli olarak çalışır. Gümüşhane yol yardım hizmetleri sürekli olarak aktif olmak zorundadır. Yolculuğun saati olmadığı için hizmetlerimizin de saati yoktur.  Her an aktif olmak da yetmez, sürekli olarak malzemelerimizin bakımları yapılır. Stokları kontrol edilir.

  Bu denli çeşitlilikte ve donanımda hizmet sağlarken ekiplerimizi bu donanıma uygun seçip ayrıca eğitimler sağlayarak saha çalışmasına uygun hale getiririz. Çalışanlarımızın eğitimli olmasının yanı sıra pratik olmasına da özen gösteririz. Gümüşhane’de oto kurtarıcı hizmetlerimizin temeli sağlam ekip ve ekipmandan oluşur.

  Gümüşhane’de ucuz çekici için 0850 308 5017 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  gümüşhane çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Gümüşhane merkezimizle birlikte Kelkit oto kurtarma, Köse oto kurtarma, Kürtün oto kurtarma, Şiran oto kurtarma ve torul oto kurtarma hizmetlerini ilçelerimizde de aynı kalite anlayışımızı birebir sağlıyoruz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Gümüşhane Oto Kurtarma Numarası

  Çağrı merkezimiz uygulama öncesi saha çalışanlarımız ile aranızda köprü oluşturur. Bu yüzden firmamızın bel kemiğidir diyebiliriz. Gümüşhane’de kurtarıcı denilince akla gelen ilk isim olmamız tüm detayları değerlendirmemizden geçer.

  Firmamız iletişim konusunda başka firmalar gibi sizi zorlamaz. Gümüşhane oto kurtarma numaramız 0850 308 50 17 tuşladığınızda hızlıca bağlanırsınız. Alo Oto Kurtarma araçları konusunda titiz davranan tüm müşterilerimiz için en güvenilir ve en donanımlı firma olarak yılın 365 günü 7/24 hizmetinizde.

  Şirketimiz işlemlerini yaparken araçlarınızın

  • Gövde tipleri
  • Ağırlık sınıfları
  • Hasarlı hasarsız

  Gibi özelliklerini göz önünde bulundurarak en uygun çekici ve hizmetleri sağlar.

  gümüşhane çekici numarası