Haymana Oto Çekici

haymana oto kurtarma şirketleri

Ankara’nın geneline bakıldığında otlak ve mera bölgesi olarak bilinen Haymana’da oto çekicilerimiz karayolu taşıtlarının bütün sınıflarına aynı hassasiyet ve güvenle hizmet sunmaktadır. İlk işe başladığımız günden bugüne Haymana’da yol yardım faaliyetlerinde hiçbir aksaklık meydana getirmeden görevimizi eksiksiz şekilde tamamladık.

Şimdi sizde bu özverili ekip ile aracınızı çektirmek için Haymana oto çekici numarası 0850 308 50 17’yi çevirin hemen bir acil çekici veya çoklu çekici çağırın.

Haymana Oto Kurtarma Fiyatları

Bölge istatistiklerini kontrol ettiğimizde Haymana’da çekici ihtiyacı genelde küçük vasıtalar için oluşmaktadır. Diğer araç türlerinde ise bu oran %25’lerde kalmaktadır. Bu oranlara bakarak müşterilerimizi de zor durumda bırakmadan Haymana çekici fiyatlarını cazip haliyle size sunuyoruz.

haymana araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
haymana kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
haymana minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
haymana kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
haymana otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
haymana motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Haymana'da Çekici Hizmetlerimiz

Kırsal kesim olması dolayısıyla sınırlı sayıda çekici türünden ziyade daha fazla araca hizmet verebilecek donanıma sahip Haymana oto kurtarıcılarımız başta otomobiller olmak üzere kamyon, kamyonet, tır, otobüs ve diğer taşıtlara yönelik çalışmalar sürdürmektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Aynı anda birden fazla aracı çekme özelliğine sahip çekicilerimiz ile Haymana’da araç kurtarma hizmeti hiç olmadığı kadar basit.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyonları taşımak için farklı tasarlanmış Haymana kamyon çekicisi araçlarımız kamyon ve kamyonet türlerine yardım ulaştırmaktadır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

İmkânsız gibi görülse bile Alo Oto Kurtarma sayesinde yüklü tırlar bile Haymana’da 7/24 yol yardım hizmetinden faydalanabilir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Büyük tip kurtarıcılar arasına Haymana otobüs çekicisi araçlarımızı dahil ederek sizlerin ihtiyaçlarını hızlıca gidiyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Fiyat tekliflerinde de görebileceğiniz şekilde Haymana minibüs çekicisi araçlarımızın ücretleri cebinizi asla zorlamayacaktır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Haritanın neresinde olursanız olun Haymana motosiklet çekicisi ile her zaman size yakınız. Bilgi için aramakta geç kalmayın.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Günümüzde poliçeler bu konuda oldukça kısıtlı imkanlar sunsalar bile ekstra talep etmeniz halinde ücretsiz çekici hizmetini farklı paketlerde size sunuyor ve bu sayede belli koşulları sağlaması ve sözleşmede yer aldığı şekliyle sizlere hizmet veriyor. Alo Oto Kurtarma ise Haymana çekici firmaları arasında özel bir şirket olması dolayısıyla hiçbir ekstra ücret çıkarmadan sadece verdiği hizmetin bedelini sizden talep eder. Üstün kaliteli araba çekici hizmetini uygun fiyatlara almak bir telefon kadar uzağınızda. Lastik patlaması, akü bitmesi ve araç bozulması durumlarında irtibata geçebilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekici aracı personelimiz ile hasar tespit tutanağını birlikte tutarak sizleri mağdur etmeden tarafımızca verilmiş olan zararları özel kasko sayesinde karşılamaktayız.

Haymana'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Yetki belgesi bulunan her bir aracımızı 0850 308 50 17 numaralı hattımızı arayarak çekici hizmeti almak için talepte bulunabilirsiniz.

Haymana Oto Kurtarma

Araç durumunu önceden tespit etmek ve işlemlerin daha seri halde gerçekleşmesi için çağrı merkezimize ulaştığınızda temsilcimize gerekli bilgileri vererek Haymana’da kurtarıcı hizmetinden yararlanma imkanını elinizde bulundurun. Sektörel dalgalanmaların olduğu ve küçülmeye gittiği son zamanlarda Haymana yol yardım şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma;

 • Haymana sabit kasa çekici
 • Haymana kaya arkası çekici
 • Haymana ahtapot çekici

Araçlarının tamamı ile hız kesmeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

haymana kurtarıcı

Haymana En Yakın Çekici

Merkeze ne kadar uzak olursanız olun Haymana’da en yakın çekici hizmetimiz sayesinde en geç 45 dakika içerisinde araçlarınızı çekiyoruz. Kasabaların en ulaşılamayan noktalarından ana cadde üzerinde bulunan araçlara varıncaya kadar Haymana mahallelerinin her birinde bizim hizmetimize rastlayabilirsiniz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü