Iğdır Oto Kurtarma

oto kurtarma ığdır

Ekiplerimiz Iğdır oto kurtarma olarak il ve yakın illerdeki herkesin yardımına koşar. Iğdır çekici filomuzda ahtapot, sabit kasa ve kayar kasa araçlar ile profesyonel destekler veririz. Arayın, çekici çağırın.

Iğdır Oto Kurtarma Fiyatları

Şehir içinde ve şehir dışında her noktaya oto kurtarma hizmetini sunuyoruz. Ancak bütün bunlar kurtarma fiyatlarımızı etkiliyor. 2023 yılında Iğdır oto kurtarma fiyatları belirlenirken uzaklığın baz alındığı bir sisteme sahibiz. Her zaman acil çekici ihtiyaçlarınızda size en hızlı hizmeti en cazip ücretlere sağlayan firmamızdan faydalanabilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Iğdır'daki Çekici Hizmetlerimiz

Yol yardımı her an gerekli olan bir durumdur. Yolculuk sırasında arabanız bozulabilir ya da lastiğiniz patlayıp yedek lastiğiniz olmayabilir. Bu durumda Iğdır oto kurtarma yol yardım firması olarak bizlere ulaşmanız yeterlidir. Zor durumun içinden sizi çekip çıkaran firmamız sayesinde büyük bir rahatlama yaşarsınız. Aşağıdaki hizmet çeşitlerimizle Iğdır'ın her bölgesinde faaliyet gösteriyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Iğdır'da otomobil yol yardımı için en ekonomik fiyatları sağlayan firmamız süratle sizi dilediğiniz noktaya götürür.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Geniş araç filomuz sayesinde Iğdır kamyon yol yardımı desteğimiz ile 25 yıldır tecrübeli çekici hizmeti veriyoruz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır tonajlı tırlarınız profesyonel çekici ihtiyacı doğurmaktadır ve Iğdır'da tır yol yardımı firmamız tarafından yapılır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Iğdır'da otobüslerinizin yolda kalma, yakıt tükenmesi, lastik patlaması gibi durumlarında yol yardım desteğini Alo Oto Kurtarma'dan alabilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Minibüslerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayan Iğdır minibüs yol yardım hizmetimiz size bir telefon kadar uzaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor kazaları en çok yaralanma ve ölümle sonuçlanan kazalardan olduğu için profesyonel yol yardım ekipleri tarafından hizmet sağlanması gerekmektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bir kaskonuz varsa öncelikle kaskonuzla iletişime geçip anlaşmalı çekici firmasını çağırmalısınız. Aksi taktirde ücreti karşılığında özel çekicilerden faydalanabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Tüm çekicilerimizde kapsamlı sigortalar mevcut olduğundan herhangi bir problem durumunda hasarlarınız sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Alo Oto Kurtarma2dan çekici çağırmak için yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcilerimize konum bilgilerinizi iletmektedir. Sizlere en yakın çekiciyi anında göndermekteyiz.

Iğdır Oto Çekici

Iğdır bölgesindeki araç sahiplerinin yaşadığı her türlü sorun ve ihtiyaç için güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktadır. Burada Iğdır çekici hizmetlerimiz, araçların kaza, arıza, lastik patlaması gibi durumlarda yolda kalması sonucu, en kısa sürede olay yerine ulaşarak profesyonel yardım sağlar. Alanında uzman, eğitimli ve deneyimli personelden oluşmaktadır. Bu sayede, her türlü araç ve duruma uygun hizmet verilebilmektedir. Ayrıca Iğdır'da oto kurtarıcı araçlarımızdan bazıları şunlardır;
• Sabit kasa çekici
• Kayar kasa çekici
• Ahtapot çekici

ığdır oto kurtarma

Iğdır En Yakın Oto Kurtarma

Iğdır ili içinde değil, çevre illerden de bizleri talep etmeniz mümkündür. Iğdır en yakın oto yol yardım şeklinde firma aramanız sonucunda bizi bulursunuz. Gerekli bilgileri karşılıklı olarak sunduktan sonra anlaşma sağladığımız anda sizlerin yanına geliyoruz. Tüm ilimizde başta Iğdır merkez olamk üzere Aralık, Karakoyunlu ve Tuzluca ilçelerinde her zaman sizlere en yakın çekici olanağı sağlamaktayız.

  Iğdır 7/24 Yol Yardım

  Haftanın her günü ve günün her saati, araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu anda 7/24 Iğdır oto kurtarma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere taksitli çekici imkanı da sağlayabilmektedir. Ayrıca motor arızası, akü bitmesi, yakıt bitmesi gibi durumlarda araçların olay yerinden alınıp, en yakın servise veya istenilen bir noktaya taşınmasını sağlamaktadır.
  Bize ulaştıktan sonra genellikle 30 dakika ila 1 saat arasında olay yerine ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle araç taşıma seçeneklerimizden; Jsb taşıma, karavan taşıma ve monitou taşıma gibi hizmetleri gece- gündüz ayırt etmeksizin gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve deneyimli ekipleri, güvenli ve hızlı çözümler sunarak, araç sahiplerinin yaşadığı sorunların en kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır.

  ığdır oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Iğdır merkez oto kurtarma, Aralık oto kurtarma, Karakoyunlu oto kurtarma ve Tuzluca oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Iğdır Oto Kurtarma Numarası

  Firmamız Iğdır oto çekici firmaları arasında en çok tercih edilen çekici şirketi olup T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1(Ö) yetki belgeli oto kurtarma hizmetini profesyonel olarak sağlamaktadır. Mağduriyetin en aza giderilmesi için gereken ne varsa hepsini yerine getirir. Özel araçlarımız sayesinde hiçbir desteğe gerek kalmadan aracınızı araçlarımıza yüklüyoruz.
  Ayrıca her an ulaşabileceğiniz Iğdır yol yardım telefon numaramız sayesinde müşteri temsilcilerimiz sizlere hep destek olabilmektedir. Nerede olursanız olun sadece bize telefondan konum bilgilerinizi bildirmeniz yeterlidir. Çünkü acil oto kurtarma ekiplerimiz yardım için hep hazırlıklı bulunmaktadır.

  ığdır oto kurtarma