Ilgaz Oto Çekici

ılgaz acil çekici ara

Zor koşullarda çektiğiniz cefanın sefasını da sürmek hakkınız olmaktadır. Sizlerin araçlarınıza verdiği değeri bilerek oluşabilecek risklere karşı öngörülü olarak araçlarınızı çekmekteyiz. Ilgaz oto çekici ile kurtarma hizmetinden doğru adımları attığınızı bildirmeliyiz. Ilgaz’da oto kurtarıcı alanında büyüyen araç filosu ile her zorlu aracı çekme garantisi vermektedir. Sizin önceliğiniz bizim önceliğimizdir.

Ilgaz Oto Kurtarma Fiyatları

Sonu gelmez yollarda yolculuğunuza devam etmek istersiniz. Ancak böylesi heveslerle çıkılan yollarda siz istemeden araçlarınız arıza yapabilmektedir. Ilgaz çekici fiyatları yarım kalan hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizlere en güncel ve en uygun fiyat garantisi verebilmektedir.

ılgaz araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ılgaz kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ılgaz minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ılgaz kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ılgaz otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ılgaz motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ilgaz Çekici Hizmetlerimiz

Sizlerin paylaştığı konuma en hızlı şekilde ulaşabilen araçlarımızı canlı şekilde takip ederek alacağınız hizmetleri premium seviyesine çıkarmaktasınız. Yapmamızı istediğimiz işlemlerinizi irtibat numaramız üzerinden bizlere talep etmeniz yeterli olmaktadır. Arazide, yollarda, şehirden uzakta ya da konum fark etmeksizin Ilgaz 7/24 yol yardım kapsamlı desteğini sizlere ulaştırmaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Neşe ile yaptığınız aile yolculuklarınız yarım kalmasın. Ilgaz araç kurtarma hizmetini talep etmelisiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Şehrimizde yol güzergahları üzerinde kamyonlarınızı en kapsamlı şekilde Ilgaz kamyon çekicisi ile çekebilmekteyiz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır yükler sırtlamak güç v azim gerektirmektedir. Tır çekicisi isteklerinize en hızlı dönüşü sağlamaktayız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şehirler arasında yol almak zorludur. Aracınızın her koşulda Ilgaz otobüs çekicisine ihtiyacı olabilmektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticari araçlarınızın güvenle seyahat edebilmesi öncelikli isteğimiz olmaktadır. Ilgaz minibüs çekicisi her zaman bir çağrı yakınınızda.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Hız tutkularınız yarım kalmasın diye Ilgaz motosiklet çekicisi hizmet vermektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar araçlarınızı koruma anlamında devlet tarafından yaptırılması zorunlu olan trafik sigorta poliçelerinize ek olarak güven temin etmektedir. Bu güveni sizlere sağlamasındaki önemli avantajları bilmeniz sizlerin ileride karşılaşacağı sorunlarda faydalı olabilmektedir. Aracınızın kazası sonrasın ikame araç talebi gibi ücretsiz çekici de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ancak bu avantajdan faydalanmanız için Kaskonuz tarafından yetkilendirilmiş bir çekiciniz olması gerekmektedir. Ilgaz kaskolu araç çekme talepleriniz ücrete tabi olabilmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Hasar durumlarında öncelikli olarak yapmanız gereken bu hasarın boyutu hakkında bilgi sahibi olmak ve öncesinde yaptırmış olduğunuz sigortaların teminatlarını gözden geçirmek olmalıdır. Trafik sigortalarınız öncelikli olarak kaza durumlarında karşı tarafından j-hasarını göz önüne almaktayken özel kaskolar sizin aracınızı güvenceye almaktadır. Bu güvencelerde orijinal parça değişimi gibi maddelerin bulunduğuna dikkat etmekte fayda bulunmaktadır. Çekici taleplerinizde özenle işlemlerinizi yürütürken olası bir hasar şirketimiz nezdinde sigorta edilmektedir.

Ilgaz'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekici taleplerinizi güvenle iletebileceğiniz bir adres bulmanın zorluğunun farkındayız. Sizler daha fazla telefon başında numara düşürmekle uğraşmayın diye 0850 350 50 17 numaramız gece gündüz hizmetinizdedir.

Ilgaz Oto Kurtarma

Koşullarınız her zaman sabit kalmamaktadır. Kimi zaman araçlarınızın başına lastik patlaması, akü bitmesi gibi olumsuz durumlar gelebilmektedir. Ilgaz yol yardım şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren çekicilerimiz bu taleplerinizi önceden bilerek donanımlı araçlarını hazırda tutmaktadır. Ilgaz çekici firmaları içerisinde alışkanlık haline getireceğiniz kaliteli hizmetimizi sizlerin iyiliğini düşünerek gerçekleştirmekteyiz. Ilgaz oto kurtarma şirketleri adına sizlere kaliteyi teminat etmekteyiz. Bu hizmetlerde kullandığımız araçlarımız;

 • Ilgaz kayar kasa çekici
 • Ilgaz ahtapot çekici
 • Ilgaz sabit kasa çekici
ılgaz araç kurtarma

Ilgaz En Yakın Oto Kurtarma

Çankırı ilimiz içerisinde ayrı ayrı noktalarda Ilgaz en yakın çekici taleplerinizi karşılamak için hazırda beklemekteyiz. Gerçekleştireceğiniz yolculuklarınızı ertelemeyin diye Ilgaz çekici taleplerinizi alıp servislerinize sizleri güvenle taşımaktayız. Ilgaz mahalleleri içerisinde Fatih, Gazi Dede, Karataş, Şentepe, Ulupınar, Yavuz, Yeni, Yukarı, Ziraat ve daha birçok konumda bulunabilmekteyiz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü