İncesu Oto Çekici

incesu oto çekici numarası

Gücümüzü desteğinizden almaktayız. Tecrübelerimiz ile isteklerinizin ortak buluşma noktası olmak bizim için bir onurdur. Sizlere fayda sağlamayı ilke edinen kuruluşumuzla İncesu’da oto çekici ve yol yardım adının hakkını vermekteyiz. İncesu kurtarıcı ile en güvenli şekilde yardımda bulunabilirsiniz.

İncesu Oto Kurtarma Fiyatları

Gerekli olduğu her noktada yardıma gelen araçlarımızla İncesu çekici fiyatları içerisinde en avantajlı teklifleri hazırlamış bulunmaktayız. Sizin de listenizde İncesu araç kurtarmanın yer alması için bizlerden İncesu’da 7/24 yol yardım desteği talep edebilirsiniz.

incesu araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
incesu kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
incesu minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
incesu kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
incesu otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
incesu motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

İncesu Çekici Hizmetlerimiz

Konu çekici olunca her zaman işimizi en iyi şekilde yaparak üst sırada yer almamız, profesyonel ekip arkadaşlarımız ve özel araç filomuz sayesindedir. Kendinize bir yük daha yüklememek için İncesu oto kurtarma filomuz tam desteği ile yanınızdadır. Sigorta şirketiniz İncesu çekici firmaları ile irtibata geçerek alacağınız hizmetin kapsamını sizler için öne sermektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Cebinizden yüksek miktarlar çıkmadan İncesu’da araç çekme için firmamız en hızlı çözüm aracınız olmaktadır. Otomobiliniz bizimle güvende.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yola çıkmaya hazırız. İncesu kamyon çekicisi filomuz ilçemizde en güvenli kurtarıcınızdır.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sayıları ne kadar az olsa da ağır vasıta çekicilerimizle kurtarıcı sorumluluğunu üstleniyoruz. Desteğimiz sizlerle.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Arayışınız İncesu otobüs çekicisi ile son bulmaktadır. Özel araçlarımız her duruma hazırlıklıdır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Nerede olursanız olun aracınızı en hızlı şekilde çekmek için İncesu minibüs çekicisi ulaşacağınız tek adreste.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

En güvenli şekilde motosikletlerinizi transfer etmek için İncesu motosiklet çekicisini özel fiyatlarla talep edebilirsiniz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kapsamlı çekici hizmetlerini İncesu yol yardım şirketleri arasında kaliteliyi sizlere Alo Oto Kurtarma sunulmaktadır. Kaskonuzda varsa eğer ücretsiz çekici hizmetleri karşılanmaktadır. Aracınıza yaptırmış olduğunuz kasko kapsamında yer alan maddelerinizi detaylıca öğrenmek için İncesu kaskolu araç çekme konusunu sigortacınıza sormalısınız. Kaskonuzda çekici hizmetini kapsayan bu durumlarda bile bu hizmeti ücreti mukabilinde gerçekleştirmekteyiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Trafikte başınıza gelmesi muhtemel birtakım riskler bulunmaktadır. Bu kapsamda bu risklerden az az zararla kurtulmanızda yardımcınız kasko şirketiniz olmaktadır. Trafik kazaları, araç hasarları gibi ferdi kazalarda ilk olarak güvenceniz kaskonuz olmaktadır. Kaskonuzun tüm masraflarınızı karşıladığından emin olmanız için kasko teklifinizi güvenilir kasko şirketlerinden almalısınız. Yüksek maliyetlerle karşılaşmamanız için bilgi sahibi olmanız avantajınıza olmaktadır. Firmamız açısından yapılan taşıma işlemlerinizde adınıza çekici kaskosu düzenlenmektedir. Gelebilecek olumsuz bir durum firmamız açısından teminat edilmektedir.

İncesu'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekiciyi nereden bulacağım? dediğiniz anda yapmanız gereken en kolay yöntem 0850 308 50 17’den bize ulaşarak İncesu acil çekici ihtiyacınızı karşılamak olmaktadır.

İncesu Oto Kurtarma

Aktif yol güzergahlarında yer alan ilçelerimizde trafik yoğunluğu sebebiyle çekici ihtiyaçları da giderek artmaktadır. Artan bu çekici ihtiyaçlarını karşılamak için İncesu oto kurtarıcı ekiplerimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Araç tiplerine uygun olarak;

 • İncesu kayar kasa çekici
 • İncesu sabit kasa çekici
 • İncesu ahtapot çekici

araçlarımızla destek vermekteyiz. Çekici arayışlarınıza bizimle beraber son vermelisiniz. Hepsi onaylı ve güvenlikli araçlarımızla kaliteyi uzaklarda aramamalısınız.

incesu oto kurtarma şirketleri

İncesu En Yakın Oto Kurtarma

Hizmet sunumu adına İncesu en yakın oto çekici unvanı ile Bahçelievler, Karamustafapaşa, Bahçesaray, Örenşehir, Saraycık, Hamurcu, Garipçe, Subaşı, Semerkent, Bulgurcu, Çardaklı, Küllü, Yeni Camii, Karahüyük ve daha birçok konuma İncesu çekici hizmetini ulaştırmaktayız. Size en yakın olmak için İncesu mahallelerinde varız. Olduğunuz yere hızlıca ulaşmak için araçlarımızı konuşlandırmış bulunmaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi