İstanbul Oto Kurtarma

istanbul oto çekici

Ekiplerimiz profesyonel ekipmanlarımız ile İstanbul oto kurtarma hizmetlerini verir. Bünyemizde çalışan İstanbul çekici filomuz çekme işlemleri sırasında araçlarınızı sigortalar. Bu sayede İstanbul’da yol yardım hizmetlerini hatasız şekilde verebiliriz. Şehrimizin Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında ayrı ayrı ekipler bulundurarak hızlı hizmetler sağlar.

İstanbul Oto Kurtarma Fiyatları

Listelenen fiyatlarımız günceldir. İstanbul'da oto çekici hizmeti almak isteyenler için fiyatlar oldukça önemlidir. Bu nedenle, İstanbul oto kurtarma fiyatları web adresimizde yayınlanır. En uygun ve kaliteli oto kurtarma hizmeti fiyatları için bizi tercih edin.

istanbul oto çekici fiyatı, istanbul yol yardım fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
istanbul kamyonet oto çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
istanbul minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
istanbul tır çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
istanbul otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
istanbul motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

İstanbul'da Çekici Hizmetlerimiz

www.alotokurtarma.com güvencesiyle İstanbul'da acil çekici destekleri alabilirsiniz. Şirketimiz şehrimizin tamamına hizmet verebilmek amacıyla her iki yakada ayrı ayrı filolar barındırır. Bu sayede arıza yapmış veya herhangi bir nedenle yolda kalmış aracınıza hızla müdahale sağlarız. Çekicilerimizde aracınızı güvenle dilediğiniz oto servisine çekebilecek tüm ekipmanlar bulunur.

Avrupa Yakası Oto Kurtarma

Şirketimiz Avrupa yakası yol yardım hizmetlerinde 3 farklı çekici ile hizmet verir. Bunlar kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekicilerdir. Avrupa yakasının geniş bir alana sahip olması nedeniyle araçlarımız bölgenin her köşesinde ayrı ayrı bekletilir.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma

Yolda mı kaldınız? Anadolu yakası yol yardım hizmetimize 24 saat 08508405250 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz yılın her günü her saatinde acil müdahale amaçlı tüm Anadolu yakasında anlık destekler sağlayabilir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

İstanbul çekici şirketleri arasından firmamız otomobillere vermiş olduğu hizmetler ile öne çıkar. Otomobil çekicisi hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Firmamız İstanbul'da kamyon çekicisi desteği sunar. Her ebat ve ağırlıkta araçlarınız için bize ulaşın. Kamyon ve benzeri ağır vasıtalara daha büyük araçlar ile hizmet veririz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Özel tır çekicilerimiz ile yükü boşaltılmış tır ve çekici araçlarınıza yol yardım hizmetleri sunabiliriz. Bu araçlara hizmet vermek için her iki yakada da hazır ekipler bekletiriz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şirketimiz İstanbul'da otobüs çekicisi arayışınıza son vermek için profesyonel destekler verir. Yol yardım hizmetlerinde her çeşit aracı dilediğiniz noktaya çektirebilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ekiplerimiz İstanbul'da minibüs çekicisi ihtiyacınıza cevap verebilir. 8, 16 ve 19 kişilik minibüsleriniz için arayabilirsiniz. Firmamız  kredi kartı ile taksit imkanı sunabilir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Avrupa yakası ve Anadolu yakasında motosiklet çekicisi hizmeti sunabiliriz. İstanbul motosiklet çekici hizmetlerinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet veririz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Neredeyse tüm kasko şirketleri çekici ücretlerini karşılar. Fakat kaskolu aracınızı herhangi bir nedenle çektirmek için sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu çekici firmasına ulaşmanız gerekir. Bu ve benzeri durumlarda sigorta şirketini aramanız ve size yakın bir çekiciyi yönlendirmelerini beklemeniz gerekir. Platformumuzda kaskolu araçlar için ücretsiz yol yardım desteği verilmez.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç çekilmesi sırasında herhangi bir hasar oluşması durumunda, öncelikle hasarın ne olduğu ve hangi araca ait olduğu tespit edilmelidir. Eğer hasar çekici aracın kusurundan kaynaklanmışsa, çekici aracın sahibi veya sigortası sorumluluğu üstlenmelidir.

Ancak çekilen aracın sahibi, hasarın çekici aracın kusurundan kaynaklandığını kanıtlayabilirse, çekici aracın sahibi sorumlu tutulabilir. Bu nedenle, araç çekilmesi sırasında oluşabilecek herhangi bir hasarın önlenmesi için, çekicinin güvenilir ve yetkili bir firma olmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle kaskolu hizmet veren alotokurtarma.com'u tercih etmelisiniz. Firmamız İstanbul yol yardım firmaları arasından yapmış olduğu kaskolu araç çekme hizmeti ile öne çıkar.

Çekici Nasıl Çağırılır?
 1. Öncelikle, aracınızın tam olarak nerede olduğunu belirleyin. Konum bilgisi, çekiciye aracınızı nerede bulabileceklerini söyleyecektir.
 2. Çekici çağırmak için, genellikle özel çekici şirketlerinin telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, bazı sigorta şirketleri de acil durumlarda çekici hizmeti sunabilir.
 3. Çağırdığınız çekici şirketine, aracınızın yerini ve ne tür bir araca ihtiyacınız olduğunu belirtin. Çekicinin hangi araç türleri için hizmet verdiğini kontrol edin ve aracınızın özelliklerine uygun bir çekici seçin.
 4. Çekici şirketi, size fiyat ve tahmini varış süresi gibi bilgileri sağlayacaktır. Eğer fiyat ve diğer şartlar size uygunsa, çekiciye işlemi gerçekleştirmesi için onay verin.
 5. Çekici geldiğinde, şoförle aracınızın çekileceği yer ve gideceği yer hakkında konuşun. Ayrıca, çekilen aracınızın ne zaman ve nerede teslim edileceğini de belirleyin.

Unutmayın, aracınızın bulunduğu konum trafik açısından tehlikeli bir bölgede ise, öncelikle güvenliği sağlamak için polis veya trafik kontrol ekiplerine haber vermeniz gerekebilir.

İstanbul Oto Çekici

Firmamız bünyesinde hizmet veren İstanbul kurtarıcı filomuzda her ebatta araca destek verebilecek ekip ve ekipmanlar bulunur. Firmamız İstanbul'da ahtapot çekiciler ile hizmet verir. Bunun yanı sıra İstanbul sabit kasa çekici hizmetlerinde de öncü oluruz. Firmamız Anadolu yakası oto kurtarma hizmetlerinde bu 3 farklı araç ile destek verirken Avrupa yakası oto kurtarma desteklerinde ek olarak toplu araç taşıma hizmeti de verir.
Tüm bu avantajlar eşliğinde İstanbul araç kurtarma hizmetlerini %100 memnuniyet ile sağlarız. Hemen bir çekici çağırmak için 0 850 840 52 50'yi arayabilirsiniz.
Hizmet veren araçlarımızın tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K belgesi ile belgelendirilmiştir. Bunun yanı sıra çekicilerimizde bulunan ekipmanlar arasında kurtarma halatı, takoz ve birçok özel alet bulunur.

istanbul ahtapot kurtarıcı

İstanbul 7/24 Yol Yardım

Her otomobil sahibi kendisine en yakın olan oto çekici firmasına İstanbul'da hızlı bir şekilde bulmak ister. Genel olarak her ilçede oto çekici firması bulmak zordur. Fakat bireysel çalışan firmalar hariç olarak düşünülür. Firma kapsamında hizmet sunmayan oto çekicilerde 7/24 çalışma çoğunlukla olmaz ve bir şoförlü olduğundan dolayı hizmet kısıtlı bir şekilde olabilir. İstanbul kayar kasa kurtarıcı firması ise birden fazla aracı ile 24 saat esasına dayalı ve senenin 365 günü tam aktif pozisyonda hizmet verir.
Firmamız çekici araçlarımızı firma merkezinde bekletmez. İstanbul'da belirli merkezli noktalarda otoyol bağlantı noktaları da belirli aralıklar ile çekici araçlarımız hazır şekilde bekletilir ve müşterilerden gelecek olan talep doğrultusunda hızlı bir şekilde yönlendirilir. İstanbul oto kurtarma şirketlerinin çoğu alotokurtarma.com bünyesinde hizmet verir. Bu nedenle İstanbul yol yardım şirketleri arasından en hızlı desteği bizler veririz. İstanbul'da 7/24 yol yardım hizmeti ile yanınızdayız.

istanbul kurtarıcı fiyatları
+
Memnun Müşteri
+
Yıllık Tecrübe
+
Başarılı Araç Kurtarma
Araç Filosu
  Adalar oto kurtarma, Arnavutköy oto kurtarma, Ataşehir oto kurtarma, Avcılar oto kurtarma, Bağcılar oto kurtarma, Bahçelievler oto kurtarma, Bakırköy oto kurtarma, Başakşehir oto kurtarma, Bayrampaşa oto kurtarma, Beşiktaş oto kurtarma, Beykoz oto kurtarma, Beylikdüzü oto kurtarma, Beyoğlu oto kurtarma, Büyükçekmece oto kurtarma, Çatalca oto kurtarma, Çekmeköy oto kurtarma, Esenler oto kurtarma, Esenyurt oto kurtarma, Eyüpsultan oto kurtarma, Fatih oto kurtarma, Gaziosmanpaşa oto kurtarma, Güngören oto kurtarma, Kadıköy oto kurtarma, Kağıthane oto kurtarma, Kartal oto kurtarma, Küçükçekmece oto kurtarma, Maltepe oto kurtarma, Pendik oto kurtarma, Sancaktepe oto kurtarma, Sarıyer oto kurtarma, Silivri oto kurtarma, Sultanbeyli oto kurtarma, Sultangazi oto kurtarma, Şile oto kurtarma, Şişli oto kurtarma, Tuzla oto kurtarma, Ümraniye oto kurtarma, Üsküdar oto kurtarma ve Zeytinburnu oto kurtarma hizmetleri verebiliriz..
Müşteri Memnuniyeti

Bizler için ne diyorlar?

Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

Hüseyin K.
Hüseyin K.
Sürücü

Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

Meryem F.
Meryem F.

Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

Hasan B.
Hasan B.

Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

Nuri A.
Nuri A.

Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

Samet T.
Samet T.
Sürücü

Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

Duran Ç.
Duran Ç.
Kişisel Gelişim Uzmanı

E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

Görkem Ş.
Görkem Ş.
Sürücü

Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

Yasin Şahin
Yasin Şahin
Sürücü

Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

Rabia C.
Rabia C.
Araç Sahibi

Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

Halit C.
Halit C.
Çekici Sahibi

İstanbul En Yakın Oto Kurtarma

İstanbul'da birçok oto kurtarma firması bulunmaktadır. Ancak, acil durumlarda en yakın oto kurtarma firmasını bulmak zor olabilir. Bu nedenle, önceden yapacağınız bir araştırma ile en yakın oto kurtarma firmalarının adreslerini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, cep telefonunuzda bulunduracağınız bir uygulama aracılığıyla da en yakın oto kurtarma firmasını kolayca bulabilirsiniz.

İstanbul Oto Kurtarma Numarası

Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren firmamızın telefon numarası 08503085017'dir. Bu oto kurtarma numarası ile 24 saat görüşmeler yaparak çekici çağırabilirsiniz. Çağrı merkezimiz aracınızı çekmek için kurtarıcı göndermeden önce size toplam ödemeniz gereken tutarı bildirecektir. Bu sayede herhangi bir sürpriz ile karşılaşmadan ödemelerinizi nakit veya havale yolu ile yapabilirsiniz.
Şirketimiz İstanbul'da gerçekleştirdiği tüm oto çekme işlemlerinde özel kaskolar ile hizmet verir. Çekme işlemi sırasında oluşabilecek tüm hasarlar firmamız tarafından kaskolanmıştır.