İzmir Oto Kurtarma

izmir çekici

Yoğun trafiğe sahip olan şehrimizde, İzmir oto kurtarma, herhangi bir arıza veya kaza durumunda önemli bir yere sahiptir. Bunun için İzmir’de yol yardım hizmeti almak için Alo Oto Kurtarma’dan hizmet alabilirsiniz. Sizlerde her araç türü için İzmir çekici hizmetini alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Oto Kurtarma Fiyatları

Firmamız İzmir çekici fiyatları konusunda farkını göstermektedir. Araç çekme maliyetlerinizi en aza indirgemek için özverili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Listede ortalama İzmir yol yardım fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

izmir araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
izmir kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
İzmir minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
izmir kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
izmir otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
izmir motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

İzmir'deki Çekici Hizmetlerimiz

Profesyonelliği ile bilinen firmamız İzmir oto çekici hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. İzmir'de ahtapot çekici ilk sıra da yer almak olmak üzere 3 farklı araç çeşidi ile hizmet veririz. Diğerleri ise sabit kasa ve kayar kasa çekicilerdir. Listemizde hangi çekicilerin hangi araçlar için daha uygun olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Bünyemizde hizmet veren İzmir kurtarıcı ekipleri otomobiller için kaskolu araç çekme hizmeti sunar.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yolda kalma sıkıntısı yaşamadan İzmir'de kamyon çekicisi ihtiyaçlarınıza yılın 365 günü 24 saat cevap verebiliriz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tonaj fark etmeksizin kurtarıcı hizmetimizi sitemiz üzerinden İzmir ve civarında bizlerden talep edebilirsiniz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcularınızı ve sizi mağdur etmeden İzmir'de otobüs çekicisi hizmetimizden güven sorunu yaşamadan yararlanın.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şehrimiz de yer alan en hızlı kadro ile İzmir'de minibüs çekicisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Trafikte en dikkat edilmesi ve saygı gösterilmesi gereken araç türlerine İzmir'de motosiklet çekicisi hizmeti vermekteyiz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

İzmir'de kaskolu araç çekme işlemleri kasko şirketleri yapar. Kasko çekici ücretinin karşılanıp karşılanmayacağı, poliçenizin kapsamına ve sigorta şirketinin politikalarına bağlıdır. Sigorta poliçenizi incelemeniz ve ücretsiz çekici hizmeti için sigorta şirketinizle iletişime geçerek detaylı bilgi almanız en doğru yol olacaktır. Firmamız ise sizlere en uygun fiyatlı çekici hizmeti sunar.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç çekilmesi sırasında herhangi bir hasar oluşması durumunda, sorumluluk çekici hizmetini sağlayan şirketimiz üzerindedir. Ancak, hasarın nasıl ve hangi koşullarda meydana geldiği önemlidir. Eğer hasar, çekici ekibimizin hatalı veya ihmalkar davranışından kaynaklanmışsa, çekici şirketimiz sorumluluk üstlenir ve hasarı karşılar. Bunun için durumu bildirmeniz ve hasarın belgelenmesi için gerekli adımları atmanız önemlidir.

İzmir'de Çekici Nasıl Çağırılır?

İletişim numaramız 08503085017 arayarak çekicinizi çağırabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size 7/24 hizmet vermektedir.

İzmir Oto Çekici

Genel itibariyle diğer şirketlere bakıldığında firmamız açık ara önde olacak şekilde çekici ve çoklu çekici hizmeti sunar. Özellikle İzmir çekici firmaları araç portföyünü minibüs ve otomobillerle sınırlı tutarken Alo Oto Kurtarma araç çeşidi fark etmeksizin sizin için en uygun çekiciyi bünyesinde hazır bekletmektedir. Bu sebeple İzmir oto kurtarıcıları arasında çok farklı bir konumda yer almaktayız.
Şehrimizde köylerine varıncaya kadar verdiğimiz hizmetler;
•İzmir otomobil çekicisi
•İzmir minibüs çekicisi
•İzmir otobüs çekicisi
•İzmir motosiklet çekicisi
•İzmir kamyon çekicisi

izmir yol yardım şirketleri

İzmir En Yakın Oto Kurtarma

Geniş profesyonel ekibe sahip olan firmamız İzmir'de en yakın çekici şirketi yapan özellik her ilçe için ayrı bir hizmet ağı oluşturmamızdır. Şirketimiz başta şehir merkezi olmak üzere İzmir'in ilçelerinin tamamında sürekli olarak çekici bulundurur. Bu durum bizi İzmir araç kurtarma şirketleri içinde lider konumuna getirmektedir.

  İzmir 7/24 Yol Yardım

  12 ay 4 mevsim İzmir'de acil çekici ihtiyacınız karşılamak için Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinin tamamında ekiplerimiz vardiyalı sistem ile 24 saat yollarda hazır bekletilir. Alotokurtarma.com İzmir oto kurtarma şirketlerini bünyesinde barındıran bir platformdur. Sistemiz size en yakın çekici yönlendirir ve sorununuzu giderir. Bir çok farklı aracı bünyemizde bulundurduğumuz için taleplerinize en uygun çekicileri size yönlendiririz. Bu araçları listeleyecek olursak;
  •İzmir sabit kasa çekici
  •İzmir ahtapot çekici
  •İzmir kayar kasa çekici

  izmir çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Firmamızın oto kurtarma hizmetlerini İzmir merkez başta olmak üzere Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinin tamamında verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  İzmir Oto Kurtarma Numarası

  Yol yardım numarası aramanıza son vererek 08503085017 nolu hattımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İzmir'de oto çekici numarası dediğinizde aklınıza yer edecek numaramızla müşteri hizmetlerimiz size en yakın ve aracınıza uygun çekici ekibini yönlendirmekle görevlidir.
  Firmamız araç çekme işlemlerinde T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından şart koşulan K1Ö belgesi ile belgelendirilmiş, uzman, profesyonel ve bütün teknik donanımı tamam olan çekiciler ile hizmet verir. Bu nedenle karayolu taşıtlarınızı güvenle çekicimize teslim edebilirsiniz.