Maraş Oto Kurtarma

maraş çekici

Günümüz şartlarında hayat koşuşturmasıyla ve trafiğin yoğun olması sebebiyle araçlarımızda arızalar oluştuğunda Kahramanmaraş oto kurtarma hizmetine ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda hemen müşteri temsilcilerimizi arayarak konum bilgilerinizi verdiğinizde bir oto kurtarıcı desteği isteyebilirsiniz.

Kahramanmaraş Oto Kurtarma Fiyatları

Yaşanılabilecek her türlü olumsuz ve beklenmeyen durumlarda müşterilerimize en cazip Kahramanmaraş oto çekici fiyatlarımıza ilave olarak kredi kartına 12 aya varan taksit avantajı da sağlıyoruz. Tamamen şeffaf olan ücretlendirmelerimizi aşağıdaki listeden görebilir ve kendiniz de hesaplayabilirsiniz.

maraş araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
maraş kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
maraş minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
maraş kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
maraş otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
maraş motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kahramanmaraş'taki Çekici Hizmetlerimiz

Yolculuklarımız boyunca başımıza gelebilecek en tatsız durumlardan biri aracın arıza yapmasıdır. Özellikle Kahramanmaraş çekici hizmetleri, bu tür durumların üstesinden gelmekte büyük bir rol oynar. Bu hizmetlerin önemini anlamak ve nasıl çalıştıklarını bilmek, her sürücü için hayati önem taşır. Tüm araçlarınız için kurtarıcı ve yol yardım ihtiyaçlarınızda firmamız sizlere hizmet vermektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Tüm zor durumda kalan arabalarınız için Kahramanmaraş'ta otomobil yol yardım hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kahramanmaraş'ta marka ve model fark etmeksizin tüm kamyonların yol yardım ihtiyaçlarını karşılayabilen profesyonel ekiplerimiz hazır bulunur.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Gerçekten alanında uzmanlık gerektiren bir dal olan tır kurtarma faaliyetleri için Kahramanmaraş tır yol yardım ekiplerimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Her türlü otobüs çeşitlerinde Kahramanmaraş'ın otobüs çekici firması olan kadromuz garantili şekilde hizmet sağlıyor.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Kesintisiz çekici hizmetimiz sayesinde Kahramanmaraş'ta 7/24 minibüs yol yardımı alabilirsiniz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Bu yılda en çok tercih edilen motosiklet yol yardımı Kahramanmaraş'ta Alo Oto Kurtarma oldu.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Eğer kaskonuz Kahramanmaraş çekici firmaları ile anlaşma yapmışsa ücretsiz yol yardım desteğini alabilirsiniz. Öncellikle kaskonuzu arayıp şartları öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca onaylı K1(Ö) yetki belgeli çekicileriyle özel oto kurtarma hizmeti sağlamaktadır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Müşteri temsilcimizle iletişime geçmenizin akabinde çekici aracı hızlıca bulunduğunuz yere hareket eder. Aracınızın çekiciye bağlama işlemi gerçekleşir ve taşıma başlar. Taşıma ve bağlama sırasında herhangi bir problem oluşur ise bütün masraflar çekicinin özel kaskosu tarafından size ödenir.

Maraş'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

Kahramanmaraş'ta çekici çağırmak için, alotokurtarma.com sitemizde yer alan ve firmamıza ait olan 08503085017 numarası üzerinden bizimle iletişime geçmeniz ve konum bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Akdeniz Bölgesinde Biz

Kahramanmaraş Oto Çekici

Sadece araç arızalarında değil, trafik kazalarında da oldukça önemli olan Kahramanmaraş oto çekiciler, kazadan dolayı hareket edemeyen veya güvenli bir şekilde sürülemeyen bir aracın taşınması gerektiğinde, bizlere başvurabilirsiniz.
Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabileceğiniz bazı durumları aşağıda sıralayalım.
• Aracınızın yakıtı bitmesi durumunda
• Arabanızın aküsü boşaldığında
• Herhangi kaza durumlarında
• Anahtarınızı kaybetmeniz halinde
• Lastiğinizin patlaması durumunda
• Şehir içi veya şehirlerarası araç taşıma faaliyetlerinde
• Paletli araçların nakliyesinde

kahramanmaraş kurtarıcı

Kahramanmaraş En Yakın Oto Kurtarma

Yılların verdiği iş deneyimiyle yol yardım sektöründe işinde deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla aracınızda ortaya çıkabilecek tüm arızaları imkânlarımız ölçüsünde yerinde tamir etmek için uğraş vermekteyiz. Özellikle hız bizim için çok önemli olup size zaman kazandırmak asli görevimizdir. Bu anlamda başta Dulkadiroğlu, Onikişubat, Türkoğlu, Afşin, Göksun, Elbistan, Andırın, Çağlayancerit, Nurhak olmak üzere tüm Kahramanmaraş'ta en yakın çekici desteğini sizlere sağlamaktayız.

  Kahramanmaraş 7/24 Yol Yardım

  Önceliğimiz zaman kaybı olmadan olay yerine çok hızlı bir şekilde gerekli müdahaleyi yapmaktır.
  Kahramanmaraş 7/24 oto kurtarma hizmetimizle sizlere güvenli kaliteli hizmeti yolda kalma sorunlarınızda sadece tek bir arama yeterlidir. Dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde yola tekrar devam etmenizi sağlamaktayız.
  Tüm araç filomuzla gece gündüz demeden sizlerin yanında olmaktayız. Sizlere sunduğumuz çekici çeşitlerimiz;
  • Kahramanmaraş sabit kasa çekici
  • Kahramanmaraş kayar kasa çekici
  • Kahramanmaraş ahtapot çekici

  maraş oto çekme
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Dulkadiroğlu oto kurtarma, Onikişubat oto kurtarma, Türkoğlu oto kurtarma, Afşin oto kurtarma, Göksun oto kurtarma, Elbistan oto kurtarma, Andırın oto kurtarma, Çağlayancerit oto kurtarma, Nurhak oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Kahramanmaraş Oto Kurtarma Numarası

  Acil durumlarda doğru numarayı bilmek, zamanında müdahale edilmesini ve sorunun çözülmesini sağlar. Yanlış bir numara kullanmak veya yanlış bir kurtarma hizmeti seçmek, gereksiz gecikmelere ve ek sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, Kahramanmaraş'ta seyahat ederken güvendiğiniz bir oto kurtarma numarası bulundurmanız önemlidir.
  Ayrıca Jsb taşımadan karavan taşımaya, monitou taşımadan paletli araçların taşınmasına bir çok konuda faaliyet gösteren ekiplerimize Kahramanmaraş yol yardım numaramız olan 0850 308 50 17'yi arayarak 30 dakika içerisinde bir acil çekici talebinde bulunabilirsiniz.
  Güvenli bir araç çekici, bünyesinde uzman ekipleri ve çeşitli materyalleri bulundurmak zorundadır. Alo Oto Kurtarma, tüm Türkiye'de fark yaratan kurumsallık anlayışı ile %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen bir kuruluştur.

  kahramanmaraş çekici ücretleri