Kalecik Oto Çekici

kalecik araç kurtarma

Profesyonel hizmet odaklı Kalecik oto çekici uygulamamız sizlere gün her saati avantajlı ve güvenilir destek sunuyor. Yıllardır bütün bölgelerde görev yapan ve son zamanlarda Kalecik’te yol yardım araçları ve çoklu çekicileri ile hizmet veren Alo Oto Kurtarma sizlerin güveni sayesinde ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor.

Sizlerde Kalecik’te çekici ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçin rahatlığı yakalayın.

Kalecik Oto Kurtarma Fiyatları

Rakiplerinden olağanca aşağıda fiyatlar sunan firmamız Kalecik çekici fiyatlarını da sizler için güncelledi. Artan maliyetlere rağmen hiçbir sürücü mağdur olmasın anlayışı ile sizlere Kalecik kurtarıcıları için en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır.

kalecik araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kalecik kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kalecik minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kalecik kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kalecik otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kalecik motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kalecik'te Çekici Hizmetlerimiz

Teknolojiyi sürekli takip eden firmamız bunu hem araçlarına hem de ekipmanlarına yansıtarak personelimizin Kalecik’te oto kurtarıcı hizmetini daha hızlı ve daha etkili hizmet vermesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı araçların özelliklerine göre Kalecik’te kayar kasa çekici ilk sırada yer alacak şekilde Kalecik sabit kasa çekici ve Kalecik ahtapot çekicilerin tarafınıza yönlendirilmesini sağlamaktayız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araç sürücülerini en tedirgin eden yine de en çok ihtiyaç duyduğu çekicileri Kalecik’teki yol yardım şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma sürücülere ulaştırmaktadır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Karayolu taşıtlarında çekilmesi en zor araçların ikinci sırasında yer alan kamyon ve kamyonetler için Kalecik kamyon çekicisi araçlarımız titiz çalışmalar yürütmektedir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Geniş ve yüksek hacimlere sahip olmaları nedeniyle Kalecik’te çekici firmaları tır kurtarma operasyonlarının dışında kalsalar da Alo Oto Kurtarma bunun için de hazır bulunmaktadır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şehirlerarasında üstlendiği görevler ile yolculukların vazgeçilmezi yolda zor durumda kalmasın diye Kalecik otobüs çekicisi araçlarımız yol yardıma her zaman hazır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Genelde 17 kişilik kapasiteye sahip bu tür araçlar için Kalecik’te minibüs çekicisi araçlarımız seferber olarak sizleri dilediğiniz yere kadar iletmektedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Problemin ne olduğu bizim için önemli değil. İlk önceliğimiz sürücü güvenliği ve sorunsuz hizmet olduğundan Kalecik motosiklet çekicisi her zaman görev başında.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Prosedürde değişiklikler meydana geldiği için ücretsiz çekici hizmetleri var olan kasko veya poliçelerde yer almamaktadır. Bu konuyla ilgili bilgi sahibi olmayan sürücüler ise büyük sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunları tolere etme noktasında Kalecik oto kurtarma şirketleri içinde Alo Oto Kurtarma sizlere destek olmaktadır. Özellikle Kalecik yol yardım hizmetlerimiz araba arızalarında, lastik patlamasında ve akü bitmesinde acil çekici desteği verir. Ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için K1(Ö) yetki belgesi bulunan bütün araçlarımıza çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşın.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Sınırlı sayıda da olsa bu gibi durumlarla karşılaşmamız gayet olağan bir durumdur. Burada bu durumu müşterilerimizin mağdur etmeden giderebilmek ise firmamızın sorumluluğundadır. Personel, araç veya ekipman hatalarından kaynaklı olan hasar bedelleri özel kasko tarafından müşterilerimize ödenmektedir.

Kalecik'te Çekici Nasıl Çağırılır?

İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan aracınızı ve kendinizi kurtarmak için 0850 308 50 17 numaramızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kalecik Oto Kurtarma

Zorlu koşullarda, bozuk yollarda Alo Oto Kurtarma firması olarak Kalecik’te 7/24 yol yardım hizmetine devam ediyoruz. Envanterinde bulunan ekipmanlar son teknoloji araçlarımıza monte edilerek Kalecik’te araç kurtarma operasyonları artık daha da kolay. İlçemizde araçlarınız için hizmet veren ve Kalecik acil çekici görevini üstlenen firmamız durmadan çalışmaktadır.

kalecik yol yardım hizmeti

Kalecik En Yakın Çekici

Kaliteli hizmetleri sayesinde ismini duyuran firmamız Kalecik mahalleleri arasında ayrım yapmadan her birine araç gönderecek geniş bir filoya sahip olmakla birlikte size Kalecik’te en yakın çekici hizmetini sunar. Birçok farklı avantajları beraberinde getiren firmamızdan bir an önce hizmet almak için arayın.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü