Kamyon Yol Yardım

kamyon çekici

Firmamız Kamyon kurtarma hizmeti konusunda güvenli ve profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Kamyonlar özellikle uzak mesafe yolculuklarında tercih edilen araçlar olduğu için yolda kalma ya da mağduriyet yaşama gibi durumlar söz konusu olabilir.

Böyle zamanlarda özellikle mağduriyet yaşandığı için hızlı ve pratik bir firmanın hizmetine gereksinim duyulacağından acil çekici hizmetimizden hemen yararlanın.

Kamyon Yol Yardımı Fiyatları

Alo Oto Kurtarma olarak kamyon kurtarıcı fiyatları belirlenirken gidilecek olan mesafe ve aracın çekilecek olan mesafesine göre fiyatlar netlik kazanır. Firmamız bu konuda sizlere her zaman az maliyetli ve ekonomik fiyatlar sunduğu için her bütçeye hitap eden hizmetlerimiz mevcuttur.

20 Kilometreye Kadar
1500
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
50 Kilometreye Kadar
2000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
Tüm Detaylar
200 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

En Yakın Kamyon Yol Yardım

Taşıma kaskolu En yakın kamyon yol yardım olarak sizlere bu alanda acil durumlarınızda ve her zaman hizmetimiz mevcuttur. Haftanın her günü sağladığımız bu hizmetlerle beraber çekici hizmetlerimizden kaliteli araçlarımız ve tecrübeli sürücülerimizle birlikte güvenle hizmet alabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saat hizmet sağladığımız için Dilediğiniz her zaman iletişime geçmeniz mümkündür.

  7/24 Kamyon Çekici Hizmeti

  En çok tercih edilen 7/24 kamyon kurtarma yol yardım firması olarak haftanın her günü ve her saati sağladığımız hizmet sayesinde en önemli durumlarınızla size destek oluyoruz. Firmamızda iletişime geçtikten sonra sizlere kısa süre içerisinde çekici aracımızla beraber yardıma geliyoruz.

  Kamyon kurtarıcı alanında uzun zamandır hizmet sağladığımız için bu konuda ekibimizin tamamı tecrübeli kişilerden oluşuyor. Kurtarıcı araçlarının sürücüleri her zaman tecrübeli olduğu için sorunsuz bir çekici hizmetleri sağlanır.

  Daha sonrasında ise kamyon aracınız çekici aracımıza yerleştirdikten sonra firmamıza yine ilettiğiniz adrese ulaştırılarak çekiliyor. Gün veya saat fark etmeksizin sağladığımız bu kurtarma hizmetleri sayesinde her zaman bu hizmeti talep edebilirsiniz.

  7/24 kamyon çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Yol yardım başvurusu yaptığınız andan itibaren kamyon kurtarıcı işlemlerimizi kayarkaya kurtarıcı, sabit kasa kurtarıcı, ahtapot oto çekici ve diğer çekici araçlarımızla kamyonunuzun durumuna göre müdahale etmekteyiz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Kamyon Kurtarıcı Numarası

  Kamyon çekici alanında sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet sunuyoruz. Böylelikle otobüs kamyon ya da minibüs gibi araçlarınızda gece yarısı bile yolda kaldığınız zaman sizlere her zaman kısa sürede ulaşım sağlıyoruz.

  Kayar kasa kurtarıcı alanında da hizmet sunduğumuz için ihtiyaç doğrultusunda her hizmetten faydalanmanız mümkündür. Geniş kapsamlı ve pek çok araç için kurtarıcı hizmetlerimiz mevcut olduğu için rahatlıkla bu hizmetleri talep edebilirsiniz.  Çekici araçlarımızın kalitesi performansı ve tecrübemiz gibi her konuda en iyi çekici hizmetleri konusunda sizlere kamyon yol yardımı telefon numarası olarak 0850 308 50 17’yi tavsiye ediyoruz.

  kamyon çekici numarası