Karakeçili Oto Çekici

karakeçili yol yardım

Hizmetlerimizdeki başlıca amacımız sizlerin en kapsamlı ve garantili hizmeti birinci kalitede almanız olmaktadır. Bu yüzden ekibimizde işinin en profesyonellerine yer vermekteyiz. Karakeçili oto çekici kadromuz en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde bir çağrı kadar yakınınızdadır. Karakeçili oto kurtarıcı filomuzla bir an önce irtibata geçmelisiniz.

Karakeçili Oto Kurtarma Fiyatları

Karayollarında çekici hizmeti denildiğinde her zaman tercih edildiğimizin farkındayız. Bunun nedeni Karakeçili çekici fiyatları içinde sizlere en cüzi fiyatı sunuyor olmamız. Karakeçili 7/24 yol yardım ekibimiz en uygun fiyatlarla Karakeçili araç kurtarma faaliyetlerine son hızı ile devam etmektedir.

karakecili araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
karakecili kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
karakecili minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
karakecili kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
karakecili otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
karakecili motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Karakeçili Çekici Hizmetlerimiz

İlçemizde sizlere hizmet vermek için en donanımlı şekilde yer almaktayız. Hizmette sınır tanımamaktayız. Aracınız hacim ya da tonaj olarak hangi boyutta olursa olsun en özel çekicilerimiz Karakeçili acil çekici hizmeti ile araçlarınızı çekmektedir. Araçlarınızı mutlaka işin ehli olanlara emanet etmelisiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Böyle olmasını sizler de istemezdiniz. Aracınızı Karakeçili çekici ile en güvenli şekilde taşımaktayız.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yolda kalmanın endişesini sizlere unutturmaya geldik. Rehberinizde her zaman Karakeçili kamyon çekicisi yer almalıdır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır tonaj araç çekmek bir hayli eğitim gerektiren bir iştir. Karakeçili tır çekicisi ile tırlarınızı kurtarmak için beklemekteyiz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Çaresiz araç başında beklediğiniz anlarda imdadınıza Karakeçili otobüs çekicisi yetişmektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Aklınızda acı hatıralar kalmasın diye yolda kalan ticari aracınızı Karakeçili minibüs çekicisi çekmektedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Rüzgarı hissederek yaptığınız yolculuklarınız yarım kalmasın. Karakeçili motosiklet çekicisi zor durumlarda bir çağrı uzağınızdadır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Şirketimiz bünyesinde Karakeçili kaskolu araç çekme faaliyetleri bulunmaktadır. Kullanıcıların akıllarında ilk yer edinen soru çekici ücretleri olmaktadır. Ücretsiz çekici hizmeti günümüzde birçok kasko şirketi tarafından temin edilmektedir. Ancak verilen eksik bilgiler nedeni ile her kaskonun ücretsiz olarak bu hizmeti verdiği düşünülmektedir. Karakeçili çekici firmaları kasko şirketleri ile anlaşmalı olması durumda bu durum geçerli olmaktadır. Diğer hallerde Karakeçili oto kurtarma şirketleri bünyesinde sizlerden asgari tutarda ücret talep etmekteyiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kasko yaptırmanızdaki amacınız aracınızın başına gelecek hasarlarda bunun karşılanabilecek olmasıdır. Kasko şirketleri sizlere poliçenizi hazırlarken birtakım teminatlar sunmaktadır. Bu teminatlar içerisinde aracınızın başına gelecek bir hasarda bunu karşılama durumu, orijinal parça garantisi, ikame araç güvencesi, karşı tarafın zararlarını karşılama derecesi ve birçok farklı teminatı isteklerinize uygun olarak şekillendirmektedir. Kasko poliçenizi hazırlatırken bu durumları da dikkate almanızı önermekteyiz.

Firmamız bünyesinde sunulan çekici hizmetlerinde sigortanız yapılarak olası bir hasar güvence altına alınmaktadır. Emanetinize gözümüz gibi baktığımızdan emin olmalısınız.

Karakeçili'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Size en yakın çekiciden nasıl haberdar olacağınızı düşünüyorsanız 0850 308 50 17’yi arayarak istediğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Üstelik taksit imkanları ile bu hizmetlerden faydalanabilmektesiniz.

Karakeçili Oto Kurtarma

Hızla büyüyen şehirlerde ya da ilçelerde araç sayıları da hızla artmaktadır. Bu durumlarda istemsiz kazalar da beraberinde gelmektedir. Bunların yanında aracınızın başına gelmesi muhtemel lastik patlaması, akü bitmesi, araç arızası gibi durumlarda sizin yüzünüzü güldüren hızlıca gelen çekiciler olmaktadır. Bunu bilerek sizlere kaliteyi en kısa yoldan sunmak istemekteyiz. Bu faaliyetlerimizi gerçekleştirirken kullandığımız araçlarımız;

 • Karakeçili ahtapot çekici
 • Karakeçili kayar kasa çekici
 • Karakeçili sabit kasa çekici
 • Küçük araçlar ya da motosikletler için özel çekicilerdir.

Tamamı yeti belgeli filomuza Karakeçili oto çekici numarası ile ulaşabilirsiniz. Karakeçili yol yardım şirketleri ile gözünüz yollarda kalmasın.

karakeçili araba çekici

Karakeçili En Yakın Oto Kurtarma

Aracınızın içinde bulunduğu durum her ne olursa olsun iletişim bilgilerimizden bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Karakeçili mahalleleri içerisinde konumuza en yakın yerde olmak için belirli noktalarda araçlarımız beklemektedir. Kurtuluş, Zafer, Yeşilevler, Fatih Sultan Mehmet, Hoca Ahmet Yesevi, Yavuz Sultan Selim, Karşıyaka, M. Fevzi Çakmak mahalleleri çevresinde hizmet vermekteyiz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü